Forumske skuter majice-dogovori :)

dal vam odgovara ovakva majica

  • DA

    Votes: 10 47.6%
  • NE

    Votes: 11 52.4%

  • Total voters
    21
bikerica4life said:
Tko ce izrađivati te majice??
Dali je izvedivo da za cure bude ženska uska maijca,a ne ona široka?? :mrgreen:
(y) (y)

zanimljiv prijedlog!  :mrgreen:  moze i majica bez ledja i slicne neke izvedbe!  :LOL:
 
Biker686 said:
zanimljiv prijedlog!   :mrgreen:  moze i majica bez ledja i slicne neke izvedbe!   :LOL:

da...onda bi ih uzela 10... :mrgreen: :mrgreen:
salu na stranu, mislim da bi to bilo super pogotovo za nas mlađe cure... :mrgreen: (y)
 
dannyghost said:
sad si ga na.... Liberty,  dirati u žensku taštinu?   :shock: zar te godine boli nisu ništa naučile...ccc  već te žalim  :mrgreen:

i tebi ćemo naručiti jednu XS veličinu
to ti je onda windstopper majca :mrgreen:
 
bas..  :misli:  kaj je ekipa?!  ajde da se oko dizajna sad svi dogovorimo vec kad je starsko dal neke primjere i da se to realizira!  (y)
 
mogu ja u nedogled pucati primjere... ali što više ih stavim, bit će teža odluka....

a vi bi se stvarno već mogli odlučiti ... ;)

malaguti... stavi jednostavno anketu... pa da vidimo ...  (y)
 
evo anketa  pa da vidimo koliko vas je za ovakvu majicu,na slici je skuter tgb,ja nisam ljubitelj tih skutera ali slika izgleda ok i ja sam za...

evo slika prednje i straznje strane...

 
Ajmo ljudi glasujte čim prije da to konačno krene u realizaciju,bilo bi ok još ove godine imaz te majce  :mrgreen:


2-Straš-ajd molim te napravi pripremu i s SKUTERAŠ na prednjem djelu da si dečki vide kak njima to izgleda
Hvala
 
a kak bi bilo da se odustane od cijele priče,
straš pošalje na mail pripremu onom tko hoće majcu i svatko si štampa sam,
boju i natpise na majci odabere sam
 
ok,nema problema,ja odustajem,dogovarajte se dalje sami oko izgleda tko ce vam radit majicu....kako sam dobio onu malaguti majicu tako mogu dobiti i novu majicu sa slikom skutera kojeg zelim....molim bez ljutnje ali komplicirate bezveze...svi dobro znate da ne volim te rizojede i da sam dobio dvije zabrane pristupa forumu zbog vrijedanja istih ali evo nemam nista protiv te slike skutera i da nisam napisao da je to tgb onda nitko nebi skuzio...
 
malaguti said:
ok,nema problema,ja odustajem,dogovarajte se dalje sami oko izgleda tko ce vam radit majicu....kako sam dobio onu malaguti majicu tako mogu dobiti i novu majicu sa slikom skutera kojeg zelim....molim bez ljutnje ali komplicirate bezveze...svi dobro znate da ne volim te rizojede i da sam dobio dvije zabrane pristupa forumu zbog vrijedanja istih ali evo nemam nista protiv te slike skutera i da nisam napisao da je to tgb onda nitko nebi skuzio...

tocno to.. a i mislim skuter je skuter kaj se izgelda tice.. pogotovo kad imas samo siluetu! i najmanji je problem koji ce skut sad bit na slici.. big deal.. po meni je bitno da se vidi od kud smo i sta smo.. ideja je bila dobra dapace odlicna al ocito je to ovdje komplicirano realizirat..
 
Biker686 said:
tocno to.. a i mislim skuter je skuter kaj se izgelda tice.. pogotovo kad imas samo siluetu! i najmanji je problem koji ce skut sad bit na slici.. big deal.. po meni je bitno da se vidi od kud smo i sta smo.. ideja je bila dobra dapace odlicna al ocito je to ovdje komplicirano realizirat..
tako je,da je bas pravi slika skutera onda bi i ja bio protiv tgb-a,ma bio bi onda protiv bilo kojeg skutera jer to je onda reklamiranje,ali slika na onakav nacin je cisto ok,jer vecina ni nezna o kojem se skuteru radi...sebe skidam sa popisa :wink:
 
malaguti said:
tako je,da je bas pravi slika skutera onda bi i ja bio protiv tgb-a,ma bio bi onda protiv bilo kojeg skutera jer to je onda reklamiranje,ali slika na onakav nacin je cisto ok,jer vecina ni nezna o kojem se skuteru radi...

ja prvi!   (y)  i uopce mi nije palo na pamet odgonetat koji je.. 
 
biker4life said:
Ajmo ovako, nebih to na majici, ali ako vecina hoce, uzeti cu i ja jednu, tj. dvije (bikerica). Vrlo jednostavno.
nemoj misliti da sam ja zbog tebe odustao,nego svi kompliciraju oko gluposti :wink: