Fotografija općenito

Kad skupim novce uzet cu i neki bolji sirac...

a kit je na njuskalu pa da mi ostane 35mm, 80-200 i sirac...

al prvo treba uzet vecu torbu :mrgreen: al kapnut ce sad nesto od fotke mozda bude dosta za ruksak :)
 
Ja jos imam naplatit od ovog ljeta,jbg,ugovor o autorskom djelu,nitko se ne pridrzava rokova placanja a meni se neda tuzit i eto ti  :mrgreen:

Sretno  :wink:
 
diesel power said:
Kad skupim novce uzet cu i neki bolji sirac...

a kit je na njuskalu pa da mi ostane 35mm, 80-200 i sirac...

al prvo treba uzet vecu torbu :mrgreen: al kapnut ce sad nesto od fotke mozda bude dosta za ruksak :)

..sto smotras pod boljim sircem?.. neki prime ili zoom?.. ja sam se dugo dvoumiop izmedju sigme i nikkora i nakon sto sam probao par sigmi 10-20mm (ukljucujuci i skuplju f3.5) ipak sam se odlucio na AF-S DX NIKKOR 10-24mm f/3.5-4.5G ED i mogu ti reci da sam prilicno zadovoljan..
 
cosmic said:
U letu...

EPRDPbo.jpg

ovu fotku sam vec vidio na facebook-u! :)
 
(y) nikad nisam skrenuo dole, lijepo mjesto bome  (y) ove klisure pred učku su top, i sa ceste i od dole
 
Ajmo znalci mala pomoć!
Dakle, zanima me fotografija kako sam već prije rekao negdje, pa imam neke kombinacije u vidu...uglavno zanima me kakvo je stajalište vas koji se razumijete u foto aparate (dslr me zanima), što se tiče konkretno SONYJEVIH fotića i njihove podrške? Zanima me neki entry level, gledao sam neki Sony a200 i a230. Nije da sam fan Sonyja al vidim da su cijenovno najpovoljniji.
Hvala unaprijed na korisnim informacijama i savjetima  (y)
 
Borinjo said:
Ajmo znalci mala pomoć!
Dakle, zanima me fotografija kako sam već prije rekao negdje, pa imam neke kombinacije u vidu...uglavno zanima me kakvo je stajalište vas koji se razumijete u foto aparate (dslr me zanima), što se tiče konkretno SONYJEVIH fotića i njihove podrške? Zanima me neki entry level, gledao sam neki Sony a200 i a230. Nije da sam fan Sonyja al vidim da su cijenovno najpovoljniji.
Hvala unaprijed na korisnim informacijama i savjetima  (y)

    ...ako je istina sve kaj naš forumaš za taj komplet veli, cijena je više nego korektna i preopručam...

    http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,250406.0.html
 
A ova ponuda?  :misli:

http://www.njuskalo.hr/dslr-fotoaparati/sony-alpha-a230-oglas-16946483

Ima li netko da mi može nešto reći o kvaliteti Sonyjevih dslr-a u odnosu na Nikon i Canon?
 
Borinjo said:
Ima li netko da mi može nešto reći o kvaliteti Sonyjevih dslr-a u odnosu na Nikon i Canon?

:pandur: :nasilni: :chainsaw: :mrgreen:
 
Borinjo said:
A ova ponuda?  :misli:

http://www.njuskalo.hr/dslr-fotoaparati/sony-alpha-a230-oglas-16946483

Ima li netko da mi može nešto reći o kvaliteti Sonyjevih dslr-a u odnosu na Nikon i Canon?

  ...koliko para, toliko muzike. Drugim riječima je 'entry level' isti za koji god se odlučiš. A nadrasteš li ga u smislu da gledajući svoje fotografije sebe uvjeriš kako ti treba nešto bolje, prodat ćeš to što imaš i tražiti bolje. Ostaneš li na 'entryu', ispada da si zaista jeftino prošao, jer tijelo i dva zuma kao novi koštaju cca 6.000 kn, koji god da je brand u pitanju.
 
diesel power said:
sony a7 je pila  :cool:

Osim sto A7 nije DSLR, covjek je pitao za nesto ranga 1500 kn...
 
Opet prtljam nesto po Lightroomu...

f11d08085d0434ab46ad70c644e07e60


 
OldBoy said:
  ...koliko para, toliko muzike. Drugim riječima je 'entry level' isti za koji god se odlučiš. A nadrasteš li ga u smislu da gledajući svoje fotografije sebe uvjeriš kako ti treba nešto bolje, prodat ćeš to što imaš i tražiti bolje. Ostaneš li na 'entryu', ispada da si zaista jeftino prošao, jer tijelo i dva zuma kao novi koštaju cca 6.000 kn, koji god da je brand u pitanju.

Thx Old... (y)

lb said:
Osim sto A7 nije DSLR, covjek je pitao za nesto ranga 1500 kn...

Ma dobro, 2 soma ne nešto koliko bi se mogao u ovom trenutku opružiti...