Gilera GP-800 - General Topic

kao da GP800 mari za kilometražu tek sada ide najbolje :)
 

Attachments

  • GP.jpg
    GP.jpg
    319.5 KB · Views: 256
To je to tak se dela  :mrgreen:  8) (y)
btw imas lika s mp3 i master agregatom s prek 400t km na you tube, znaci i gp radi to bez problema.
 
noky200 said:
To je to tak se dela  :mrgreen:  8) (y)
btw imas lika s mp3 i master agregatom s prek 400t km na you tube, znaci i gp radi to bez problema.

Gledaj kilometre  (y)
https://www.subito.it/moto-e-scooter/gilera-gp-800-2009-bari-218332042.htm
 
tezno said:
https://www.youtube.com/watch?v=k69NqC6ZxdE

GP 800 kaže BMW: Gledaj me u guzicu  (y)

Kaj vam treba skuter od 600ccm da bi vas gledao u guzicu?  :mrgreen: Nema nis da barem ima istu kubikazu?
 
tezno said:
Gledaj kilometre  (y)
https://www.subito.it/moto-e-scooter/gilera-gp-800-2009-bari-218332042.htm

Imao bih i više od toga da je vremena kao nekad. Sa beverly 400 sam u dvije godina napravio 42000 , a
GP sam i kupio misleći kako ću se i više voziti , ali posao .... U 7 godina sam trebao minimalno napraviti 140 000
 
Ja ti nisam ni blizu po kilometraži ali evo od 4. mjeseca do danas napravio 10000km na svom GP-u (prošli mjesec na g.o. skoro 5000km odvozio)
 
vuky_1991 said:
Ja ti nisam ni blizu po kilometraži ali evo od 4. mjeseca do danas napravio 10000km na svom GP-u (prošli mjesec na g.o. skoro 5000km odvozio)

Super (y) i to sa velikim užitkom  :021:
 
vuky_1991 said:
Ja ti nisam ni blizu po kilometraži ali evo od 4. mjeseca do danas napravio 10000km na svom GP-u (prošli mjesec na g.o. skoro 5000km odvozio)

Eee tak se vozi, tak sam ja s Beverly-em nekada pičio. Išao sam dva puta tjedno na kupanje cijelo ljeto Zagreb-Jadranovo ili Crikvenica
 
E zato je očito došlo vrijeme da mijenjam zadnju gumu na gp-u. Došla je do graničnika i lagano proklizava...jel moguće da ode guma za cca 10-ak tkm? Dunlop scootmax ili scootsmart tako nekako...
 
vuky_1991 said:
E zato je očito došlo vrijeme da mijenjam zadnju gumu na gp-u. Došla je do graničnika i lagano proklizava...jel moguće da ode guma za cca 10-ak tkm? Dunlop scootmax ili scootsmart tako nekako...

To je normalno, meni je zadnja Pirelli izdržala 8000 - 9000km. Neka ti lijepo služi i nudi užitke GP  (y) :021:
 
Pa kak to može biti normalno da ode guma za 10-ak tkm. Nisam vozio ni agresivno, niti driftao, najnormalnije vožnje i ode guma za tako malo km???

Molim vozače dotičnog vozila da se izjasne ako ih ima više tu...pa većina te kilometraže je bila na dužim putovanjima.
 
To su radijalke kaj imas :misli:
Nije niš čudno imam x10  on je malo lakši od gpa, podero sam gume u 8t, zadnju do konaca prednje nešto ostalo, al sam obje zamjenio.
 
vuky_1991 said:
Pa kak to može biti normalno da ode guma za 10-ak tkm. Nisam vozio ni agresivno, niti driftao, najnormalnije vožnje i ode guma za tako malo km???

Molim vozače dotičnog vozila da se izjasne ako ih ima više tu...pa većina te kilometraže je bila na dužim putovanjima.

to je normalno, još si dobro i napravio , znaju se potrošiti i prije
 
vuky_1991 said:
Pa kak to može biti normalno da ode guma za 10-ak tkm. Nisam vozio ni agresivno, niti driftao, najnormalnije vožnje i ode guma za tako malo km???

Molim vozače dotičnog vozila da se izjasne ako ih ima više tu...pa većina te kilometraže je bila na dužim putovanjima.

A koliko bi trebale trajati gume? Po meni je to normalno i očekivano, zavisno o stilu vožnje nekome će trajati nijansu duže, nekom nijansu kraće, ali guma ako drži mora se i trošiti. To je već dobra kilometraža za gumu na vozilu te kubikaže...
 
Pa barem 50000km...haha ma šalim se. Nisam dosad imao ovako jako prometalo na 2 kotača pa reko da priupitam znalce.

Sad mi je jasno da uz redovan godišnji servis mjenjam i minimalno zadnju gumu ako ne i prednju.

To je cca 150-200€ godišnjeg ulaganja što za makinu ovih gabarita i nije neka lova još cca 300€ za regu i to je to.
 
vuky_1991 said:
Pa barem 50000km...haha ma šalim se. Nisam dosad imao ovako jako prometalo na 2 kotača pa reko da priupitam znalce.

Sad mi je jasno da uz redovan godišnji servis mjenjam i minimalno zadnju gumu ako ne i prednju.

To je cca 150-200€ godišnjeg ulaganja što za makinu ovih gabarita i nije neka lova još cca 300€ za regu i to je to.

Opčenito vrijedi pravilo da tko napravi preko 7-8-10k km može slobodno računati i na set guma... (y)