Gilera GP-800 - General Topic

Iskočilo mi danas na Facebook-u , uspomena od prije 7 godina :)
Od cijele ideje na kraju ništa, sve je ostalo na jednoj zajedničkoj vožnji ,
ako se dobro sjećam nas 7 GP-a i to je to, a od svih sam još jedino ja ostao da vozim GP.
Već duže vrijeme i moj GP stoji u oglasniku, ali kako mi je gušt voziti se, ali na žalost sve manje vremena za to,
ne pada mi na pamet spustiti cijenu , pa tako stoji, a ja se i dalje vozim koliko stignem, a GP čeka nekog, tko će ga
znati prepoznati i cijeniti kao što ga cijenim ja. Sve ih je manje na cestama , jer se dosta njih na žalost porazbijalo, jer su podcijenili stroj ili precjenili sebe.
Brzina , ali oprez to stvarno ovdje ima esencijalno značenje.
 

Attachments

  • 241344_2004474344892_5501508_o.jpg
    241344_2004474344892_5501508_o.jpg
    380.9 KB · Views: 169
gazimestanivoje said:
Kako preživljavate taj osjećaj kao da mjesi po cesti. Aludiram na po meni premekan ovjes. :021:
Mislim da ću uložiti u bitubo i Andreani-a, Mupo mi je malo preskup i mislim da je malo overkill za cestovnu vožnju.

I meni se gasi motor samo nikako da rješim brtve i klapnu. Ami trade je nažalost za nas bpreminuo blago u Gospodinu. Bio sam u moto mondu  rješit neke probleme i repove od ami trade-a i moram priznati kako sam se jako ugodno iznenadio. (y)

Nemam problem , i ne mislim da je to nešto toliko osjetno, da bi predstavljalo problem, osim nekome tko je navikao voziti trke, a onda neka si kupi RR a ne GP.
Nisam imao takvih ambicija, Nikada nisam čak niti nadograđivao GP- kao što su to mnogi radili, mijenjajući variomate, spulje i sl.
Mene to ne zanima. Mislim da su to dječja posla :) To me podsjeća na djetinjstvo, kada smo na žbice od bicikla stavljali prečkice od komada češe jogurta, samo da bi ružili po cesti :)
 
Zna li tko šta o oveome u kakvome je stanju?
https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-gp800-cm3-oglas-25623170
 
pozdrav ekipo....
ja sam presao na apriliu 850.Identican stroj.
prosli tjedan se se vratio s ture,,Crna gora,Albanija,Grcka,Makedonija......dosta se vozim i putujem.
dezurni podjebatori i administatori koji ih nisu odstanili glavni su krivci sto su u mene ,a i vjerujem i u nekolicini drugih forumasa, ubili svaku zelju za komuniciranjem i pisanjem putopisa....jbg
 
exfreerider said:
To je TO...dugo nisam bio tako zadovoljan

Ide,skreće,koći
36465740_10156710843508010_1577371750713262080_n.jpg
Ajde super još jedan forumaš na GP-u. Sretno i ajmo vidjeti koliko nas je tu u ZG pa da se nađemo na nekoj cugi.

Znači zasad tri bijela GP-a...ti, Spartakus i ja.

Ima li još tko tu na forumu?
 
Oooooooo pa to je tvoj GP bio jučer kod Hobbita kad sam naletio! Čestitke i sretno!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
GP je stroj ali meni je njegova vozljivost i ciklistika jako upitna  (y)
tu je tmax ipak nedodirljiv  (y)
 
DA-IM said:
GP je stroj ali meni je njegova vozljivost i ciklistika jako upitna  (y)
tu je tmax ipak nedodirljiv  (y)
Trebaš probati pa onda donositi zakljućke ;)

mene je GP jako ugodno iznenadio,težina se osjeti samo dok stojiš i preparkiravaš
 
vuky_1991 said:
Nadam se da si vozio oba kad daješ tako siguran komentar.

naravno da jesam,
GP je po pitanju snage za t max color tv ali meni su osobno njegova ciklistika i vozljivost jaaako upitna  (y)
tmax je po  pitanju vozljivosti čudo jedno,skoro se vozi ko R motor  (y)
 
DA-IM said:
bolje ti je nemoj,osramotio bi te da bi se bećarac u tvoje ime piva  (y)

Ako ja vozim taj R-motor onda se vjerojatno t-max vozi tako ka sta kazes
ali ako R-motor vozi Ljubo Itom ( koji ima samo skoro 65 ) ili ne daj dragi boze Boze Gigi Aljinovic onda se taj t-max naglo pritvori u skuter sta u stvari i je.

Ajmo jedan put bit realni pa prestat sa tim imaginarnim pricama.

To sta je Katic jasija na guzici sminkerima koji voze R-ove doli do Makarske jos prije skoro 10 godina to je jedna stvar
jer ih je 90% antitalenti za voznju pa je krenila ta prica o tom famoznom skuteru koji skida sportske motore.

Mozda je stvar u tome sta covik jednostavno zna vozit. 

Da je t-max izuzetno dobar stroj to je svakako istina ali da je superbike nije pa da se okrenes naopako

Inace taj GP je meni osobno dobar stroj i ne zasluzeno lose prosao na trzistu a isto tako kad ga je provoza
Alen Vrdoljak isto je izgleda kao R-motor jer ga mogu sustici samo ako ispalim zolju iako imam skoro 200 konja ispod sebe