Gilera Nexus 300ie

3alfa3 said:
Zvao me danas frend i veli da je kupio Nexusa 250 (ajnspric) iz 2007. godine.
Mene zanima kak taj skut stoji u usporedbi sa 300ie (snaga, moment, pouzdanost, potrosnja...)


On veli da mu se svidja kaj osiguranje spada u razred ispod (bitna razlika u cijeni), kubika je neznatno manje itd. Ali, jel ima kakvih drugih prednosti model 300ie osim tih 30tak ccm?

Ima mrvicu veći okretni moment, prednji kotač je 15", a sve ostalo je više-manje isto.
 
Barabones said:
pozz

je li ima itko givi e55 maxiu 3 tech na nexusu ?
ako ima kako se pokazao kofer i ako ima tko kakvu sliku na skuteru da vidim kako izgleda je li glomazan ili ne

http://www.givi.it/cases/monokey/E55-MAXIA-3-TECH

Naravno da je glomazan, na svemu je glomazan.  :mrgreen:
Origigi kofer za Nexusa je SHAD SH42.. ali mislim da bi mu ovo mrak stajalo:
Shad-SH48_carbon.jpg
 
trebao bi kupiti kofer pa sada skupljam dojmove i detalje pa ću onda odlučiti što uzeti

al bome stane stvari u njega :D
 
Frend kupuje skuter i dobio je ponudu:
Gilera Nexus 300 2009 godiste
23 000km
za nekih  20tkn
Uredno je servisiran, servisna i tako to..

Jel visoka cijena, ili ok cijena?
Kolika je trajnost te mašine?
Jel ok cijena za tu kilometrazu?
 
Ja bih rekao dosta kilometara,nista pretjerano,ima ih sa mnogo manje,cijena od 20tkn je realna,servisna knjizica i sve uredno,sasvim dobra ponuda sve skupa! Naravno ako 20ak tkn ne znaci 23-24tkn


Poslano
 
Bollocks!! said:
Frend kupuje skuter i dobio je ponudu:
Gilera Nexus 300 2009 godiste
23 000km
za nekih  20tkn
Uredno je servisiran, servisna i tako to..

Jel visoka cijena, ili ok cijena?
Kolika je trajnost te mašine?
Jel ok cijena za tu kilometrazu?
Ja nebi da iznad 3oooeura, iako je 09 godište  :wink:
mene zanimaju isto, tako da tu i tamo provirim po oglasima, mislim da ima i boljih ponuda, sad sve ovisi o očuvanosti, i cijeni naravno  :wink:
 
milanche said:
baldeks 3000 eura je koliko kuna?  :mrgreen: :mrgreen:
zaokružimo na 21 000kn ,iako je sad naravno više,al eto, plati porez,prijepis bla bla
jer 20ak tisuća može biti i 27 i 28  :wink:
 
kyzo said:
Frend bi kupio Nexusa 300, jel ima koji salon u ZG ili okolici koji ima probnu vožnju?

imao je neke testne skutere ami trade
pa možeš tamo pogledat
 
Ako se smije znati, što je sve rađeno/mijenjano? Remen? Jer i mene slijedeći servis čeka na toliko km.....
 
Šteki said:
Ako se smije znati, što je sve rađeno/mijenjano? Remen? Jer i mene slijedeći servis čeka na toliko km.....

nije remen..on se mjenjao na 10000 km

svijecica (jer su na proslom servisu u moto mondu stavili krivu ) :palacdolje:
ulje
filter ulja
filter zraka
i rad 1,5 sata

fina usluga sve na nivou..preporucam svima
ko da su iz njemacke svi uljudni i profesionalni i sa smjeskom odgovaraju na sva pitanja


super  (y)
 
Remen na 10.000? Ups....meni rečeno tek na slijedećem servisu na 14-15.000. Ovaj zadnji je odrađen na 9.300km. A valjda to ovisi od stanja samog remena, način vožnje i tako to pretpostavljam.  :misli:
 
Šteki said:
Remen na 10.000? Ups....meni rečeno tek na slijedećem servisu na 14-15.000. Ovaj zadnji je odrađen na 9.300km. A valjda to ovisi od stanja samog remena, način vožnje i tako to pretpostavljam.  :misli:
ako servisni interval nije isti onda da,
nema potrebe ako je remen dobar  :wink: