Gilera Nexus 300ie

baldeks said:
Ma isti k. brate,  :mrgreen:  (y)
ako sutra ne bude kiše idem po njega,
pa ću stavit koju sliku  :wink:
O ukusima se ne raspravlja... :mrgreen: :mrgreen:
Al u svakom slučaju će bit peri-deri  :mrgreen: (y)
 
baldeks said:
Da se pohvalim,
sve dogovoreno, sutra stiže Nexus 300,
polovan, malo km, cijena prava sitnica, izuzetno očuvan  :)

Boja? Čekamo slike.....

Čestitke i sretno!!
 
Hvala svima, slike će doći kroz koji dan  :wink:
12 800km, 20t kn, plus shacal auspuh neki, nije loš  :)
 
evo ljudi da se pohvalim da moj nexi 250 ima 40000km :),njega sam pocastio jucer sa kompletnom izmjenom ulja,filtera i svjecicom,a sebe pivom :),jedino bi trebao remen i rolice mijenjati a nekako mi se ne trosi :(
 
gravity said:
evo ljudi da se pohvalim da moj nexi 250 ima 40000km :),njega sam pocastio jucer sa kompletnom izmjenom ulja,filtera i svjecicom,a sebe pivom :),jedino bi trebao remen i rolice mijenjati a nekako mi se ne trosi :(
ne trosi ti se remen iili pare??  :misli: :misli:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
pozdrav!
Ja sam novi forumaš i skuteraš  :D

Imam Nexus 300 i upravo sam prešao 10000 km. Čini mi se da imam 10026 km i počela mi je blinkat lampica na displey-u kad ga upalim - ključ i remen. Obično kad je hladan. Sad...Dali je to zbog toga sto sam presao 10000 km ili nesto ne valja sa remenom pa ga treba mjenjat. Inače što se samog skutera tiče, ide normalno kao i uvijek.

ima neko nekakvo saznanje o tome?
 
Top_Gun said:
pozdrav!
Ja sam novi forumaš i skuteraš  :D

Imam Nexus 300 i upravo sam prešao 10000 km. Čini mi se da imam 10026 km i počela mi je blinkat lampica na displey-u kad ga upalim - ključ i remen. Obično kad je hladan. Sad...Dali je to zbog toga sto sam presao 10000 km ili nesto ne valja sa remenom pa ga treba mjenjat. Inače što se samog skutera tiče, ide normalno kao i uvijek.

ima neko nekakvo saznanje o tome?


To ti je servisna lampica, trebaš na servis, nije ništa sa remeneom.
 
Top_Gun said:
pozdrav!
Ja sam novi forumaš i skuteraš  :D

Imam Nexus 300 i upravo sam prešao 10000 km. Čini mi se da imam 10026 km i počela mi je blinkat lampica na displey-u kad ga upalim - ključ i remen. Obično kad je hladan. Sad...Dali je to zbog toga sto sam presao 10000 km ili nesto ne valja sa remenom pa ga treba mjenjat. Inače što se samog skutera tiče, ide normalno kao i uvijek.

ima neko nekakvo saznanje o tome?

javlja da je servisni interval na 10 000 km na redu
filet ulja,ulje, rolice, remen, ...
 
milanche said:
ne trosi ti se remen iili pare??  :misli: :misli:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

haha ne ne,remen se trosi,nego se meni ne trose pare trenutno  :mrgreen:,ali gledao sam kod nas remen dode 500-600kn a preko ebay sam nasao trgovinu koja prodaje po 200kn s postarinom
 
Da i ja sam na ebayu narucija remen za 180kn, ima mukte i NGK svjecica, malossi filter zraka, malossi filter ulja, rolice, federi... Sve se moze jako dobro na ebayu nac
A i nije neka filozofija sve to prominit. Mozda kroz uvrh glave uru vrimena. Samo bi ga za faz lanac odveza serviseru i za gume :-/
 
Cezar89 said:
Da i ja sam na ebayu narucija remen za 180kn, ima mukte i NGK svjecica, malossi filter zraka, malossi filter ulja, rolice, federi... Sve se moze jako dobro na ebayu nac
A i nije neka filozofija sve to prominit. Mozda kroz uvrh glave uru vrimena. Samo bi ga za faz lanac odveza serviseru i za gume :-/

koja su ti iskustva s remenom,jer iskreno razmisljam da cu ga uzet bolje 180kn nego 500-600kn