Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
@Replika 180: Ovaj oversize, je to Malossijev? Kako si bio zadovoljan sa njime? Si s njime stavio i Malossi MHR najmekse plocice, ili neke druge? Thx. (y)

to je breaking 250mm oversize s kojim se dobije original distancer za kocionu celjust, disk je floating i vozio sam ga na serijske plocice
tj. nisam imao potrebu stavljati aftermarket plocice. Kocilo je puno bolje nego serijski, ali je ipak bio potreban pleteni lajtung radi boljeg doziranja.
sve malossijeve diskove radi Galfer, ali ne dolaze s distancerom, pa je ovo bilo plug and play opcija!

u avataru nisam ja, vec decko iz zg mislim, a sliku sam slucajno pokupio =), iako je i moj bio 2001. god prije redizajna, ali su stavljene gotovo sve sitnarije ,osim sata poslije redizajna (prednja trokutasta, sic,rukohvat suvozaca, cijeli stop,vile,kmh/sajla) samo su satovi ostali on modela prije redizajna  (y) :wave:
 
malaguti said:
samo ti zavidaj do kraja,mnogi kazu da se samo prisloni,ali ja zavidam do kraja,a mislim da je i bemvejac potvrdio da se treba zavidati...
Znači M5 kaže da se zavida a Nike ne
Nike said:
Kod Leadera se ne zavidava šipka, na žalost kod Mastera se mora zavidavat. (to sam radio nekoliko puta dnevno pa zato znam :LOL: )

pajo patak nam je ovo našo u nekom manualu
pajo_patak said:
inače da nebi mislia da samo bubam bezveze bilo mi je dosadno pa san se potrudia iskopirat ti to iz user manuala hehe :)

ENGINE OIL
Level check
•Place the scooter on the central
stand and warm up the engine for
some minutes.
•Stop the engine and wait some
minutes till the oil level settles, then
check.
•Unscrew the dipstick (A - F. 21) from
the engine case.
•Clean it and place it again in its seat
without screwing it. Oil level can thus
be checked.
•The level should be between the MIN.
and MAX. marks on the dipstick
(F.21).Ifitistoolow,fillwithoil.
•Fit the dipstick again and screw it in
its seat.
a u servisu u Crikvenici zavidavaju.

Zasad zavidavam ali dal ima tko možda još neku informaciju, možda ipak počnem samo naslanjat..  :mrgreen:
 
u workshop manualu za vespu GT 200 (može se skinuti ili vidjeti na nekim drugim stranicama)
koja isto ima leader 200 ccm mašinu kaže da se mjerač ulja zavidava do kraja prilikom provjere razine ulja (podatak s 58. stranice) isto je i u user manualu za atlantic 200
btw. kad bi ga se samo prislonilo - mislim da nikad ne bi ni bilo ulja do maksimuma

pričekajmo da nam to Bmw_m_5 potvrdi (y)
 
ja stalno zavidam do kraja i ako nije do sad zaribao zbog toga onda ni nece :mrgreen:
 
malaguti said:
ja stalno zavidam do kraja i ako nije do sad zaribao zbog toga onda ni nece :mrgreen:
Al ako ti nije do samog vrha i voliš ga cimat na zadnji može ti zaribat zbog toga, ja sam uvijek zavidavo i nije mi zaribo tako da sam poprilično siguran da se zavidava  :)
 
znam da 4t moze ostati bez ulja i zaribati ako se vozi na zadnjem,do sad sam zavidavao do kraja a tako cu i nastavit,a runnera ne vozim na zadnjem,za takve stvari imam firefoxa 2t :wink:
 
malaguti said:
znam da 4t moze ostati bez ulja i zaribati ako se vozi na zadnjem,do sad sam zavidavao do kraja a tako cu i nastavit,a runnera ne vozim na zadnjem,za takve stvari imam firefoxa 2t :wink:
ma meni je runner ko stvoren za zadnji, nije živčan ko 2t al ipak ima 21 ks.. još sam dugo vremena bez plastika bio ma milina, cimneš ga na 70 i više ako je grba na cesti
 
SM rules said:
ma meni je runner ko stvoren za zadnji, nije živčan ko 2t al ipak ima 21 ks.. još sam dugo vremena bez plastika bio ma milina, cimneš ga na 70 i više ako je grba na cesti
i 4t je dobar sta kad pustis gas on sam koci,a 2t ne,uh al sam ja na leda letio sa firefoxom :mrgreen:
 
zanima me SP 50..koliko on najvise povuce? kumovu dok ju vozim najvise sam potegnuo 55-57 km/h..koliko je on jos mogo povuc (to je bilo u ulici pa vise nisam mogo doslo krizanje)..

ima blokade..e da i koliko moze ic bez blokada?

thx
 
ja sam imao runner 50,bez blokada ide 80 po ravnom,a po nizbrdici se natjera do 95...
 
ne,ako ima blokadu onda ide 50 i gotovo,jedino moze urica pokazi 2-3kmh vise ali 60kmh ne...
 
SM rules said:
ma po 10 na sat lažu lad ideš 60 do 70, preko i više
nema veze,ta blokada je namjestena da skuter ide 50 po urici...a lazu urice lazu, evo recimo vx/vxr stari model pokazuje 5kmh vise od novih runnera sa digitalnom uricom(provjereno,vozili se jedan pored drugog),a laze i digitalna pa onda mozes mislit koliko laze urica na starim runnerima :mrgreen:
 
malaguti said:
nema veze,ta blokada je namjestena da skuter ide 50 po urici...a lazu urice lazu, evo recimo vx/vxr stari model pokazuje 5kmh vise od novih runnera sa digitalnom uricom(provjereno,vozili se jedan pored drugog),a laze i digitalna pa onda mozes mislit koliko laze urica na starim runnerima :mrgreen:
Moj 02 god po onoj tabeli šta stave ispred škole i sl. laže 2-3 kmh dok mi auto tamo laže za 8-9 kmh. 180 2t stari mod pokazuje dosta više od mog vxra.
 
SM rules said:
Moj 02 god po onoj tabeli šta stave ispred škole i sl. laže 2-3 kmh dok mi auto tamo laže za 8-9 kmh. 180 2t stari mod pokazuje dosta više od mog vxra.
laze i ona tabela  :mrgreen: to u crikvenici? tako i meni pokaze 2-3 vise...
 
malaguti said:
laze i ona tabela  :mrgreen: to u crikvenici? tako i meni pokaze 2-3 vise...
Da, brijem da su te tabele dosta točne, možda koji kmh više pokazuju a ona kod srednje 1-2 manje nego ostale tako da se po njoj ravnam.