Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
SP mila majka. :naklon:
Skuter za na kraj svijeta sa njime. :jesus: :jesus:

nemogu vjerovat  :shock:
jel ti vozis supermoto ikako ili samo stoji u garazi  :misli:

oces sp mog -za njega mozda  :LOL:
 
biker4life said:
SP mila majka :naklon:
Skuter za na kraj svijeta sa njime. :jesus: :jesus:

ma đaba kad je nexi bolji, a može se naći za super cijenu :wink: :mrgreen:


sad ću dobiti ban jer sam dirnuo rišpekt društvo :mrgreen:
 
yems said:
nemogu vjerovat  :shock:
jel ti vozis supermoto ikako ili samo stoji u garazi  :misli:

oces sp mog -za njega mozda  :LOL:

Jucer bio na stazi sa XTX-om. :wink: 8)
Izganjao se do bola.
Danas je bio dan za lagani cruise Istrom na SP-u. :)
A glede stajanja u garazi - znas da moj XTX (kojem sam prvi i jedini vlasnik) ima oko 27 000 km u godinu i 10 mjeseci. :wink:

mv_agusta said:
ma đaba kad je nexi bolji, a može se naći za super cijenu :wink: :mrgreen:


sad ću dobiti ban jer sam dirnuo rišpekt društvo :mrgreen:

:? Neznam sta cu s tobom. :mrgreen:
 
biker4life said:
Jucer bio na stazi sa XTX-om. :wink: 8)
Izganjao se do bola.
Danas je bio dan za lagani cruise Istrom na SP-u. :)
A glede stajanja u garazi - znas da moj XTX (kojem sam prvi i jedini vlasnik) ima oko 27 000 km u godinu i 10 mjeseci. :wink:



:naklon: :naklon:
 
Stvarno ču se morat potrudit i prvo pronač, a onda i skenirat slike svog plavo/crnog SP-a prve generacije.
Meni je jednostavno neusporedivo bolji od druge serije(sa velikim držačem suvozača),a o Malossi RS24 nazad i prednjoj vilici F32R sa plutajučim diskom da i ne govorim.
I toliko sam mrzio bilo kakav vjetrobran da svoj nisam nikad ni stavio (maska se bušila za prihvat istih na 0 servisu a ja je nisam probušio 8))
 
Ajd da nabacim i ja slike svog VX-R.a, dobio sam naredbu sa vrha da moram staviti slike  :LOL:

Prve dvije slike su kakav je bio kad sam ga tek dovezao...





I par slika mog prvog Runnera...




 
dobar si,dao sam ti rok do 21h da stavis slike,a ti si stavio cak pola sata prije :mrgreen:

vec sam ti rekao,jako lijep runner (y) (y)
 
meni se svida,malo je isfurana ta crveno bijela kombinacija isto kao i moja plavo bijela ali jbg. meni se svida :mrgreen:
 
kad pogledas sve je to vec isfurano, nemas vise nista pametno ni za napravit, ali recimo kod tebe sigurno nema takav ni slican runner kao sto je tvoj niti kod mene kao sto je moj, pa su po tome specificni
 
X-Spirit said:
kad pogledas sve je to vec isfurano, nemas vise nista pametno ni za napravit, ali recimo kod tebe sigurno nema takav ni slican runner kao sto je tvoj niti kod mene kao sto je moj, pa su po tome specificni
istina,ako nista moja bijela boja je perla :jesus:
 
kako nitko nije komentirao psa,pa nek mi netko proba ukrasti skuter 8)
 
liberty said:
ali ja imam i trakice na felgama :jesus:
i alu podnice :mrgreen:
na te alu podnice se mozes samo poskliznut i pasti a trakice se totalno ali bas totalno ali ono krajnje totalno gey :mrgreen:
 
malaguti said:
na te alu podnice se mozes samo poskliznut i pasti a trakice se totalno ali bas totalno ali ono krajnje totalno gey :mrgreen:

imam i plave ledice u žmigavcima i poseam prekidač za paljenje istih
i "karbon" prednju msaku i ofarban stražni blatobran
i plavu "xenon" žarulju kratkog svjetla

šta ćeš sad :jesus:
 
joke said:
Stvarno ču se morat potrudit i prvo pronač, a onda i skenirat slike svog plavo/crnog SP-a prve generacije.
Meni je jednostavno neusporedivo bolji od druge serije(sa velikim držačem suvozača),a o Malossi RS24 nazad i prednjoj vilici F32R sa plutajučim diskom da i ne govorim.
I toliko sam mrzio bilo kakav vjetrobran da svoj nisam nikad ni stavio (maska se bušila za prihvat istih na 0 servisu a ja je nisam probušio 8))

Znam o kakvoj se kombinaciji radi, bilo je i u temi ranije, a evo i jedne slike 125ice te boje u attachmentu.

Nisam znao da si privatno vozio SP 180! :shock: (y) :naklon:

Glede vizira - vozio sam bez ijednog, sa malim i sa velikim.
Najbolje mi pase onaj veliki vizir (original za vece ccm), lijepo izgleda a i koristan je na otvorenoj cesti.

I da, potrudi se i daj nam te slike! (y)

Nego - sta si ga kasnije prodao ili? :( :(

I jedno pitanje glede Runnera - zadnji amortizer, taj kojeg si naveo, kakvi su tvoji dojmovi? :misli: