Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Koliko je košta para runner? Ja sam u potrazi za vxr-om, ima jedan u ZG isti taj, serijala look skroz osim zadnjeg rukohvata koji je na tom modelu bija miš sivi... Evo link... http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-vxr-200-200-cm3-oglas-660512
Liberty-ev se vidi da je serijala, ono što se meni ne sviđa je boja felgi i rukohvata, ja bi to vratija u serijsku boju, miš sivu i tablica pod rep, žmigavce serijske...
 
biker4life said:
Da, ovaj crveni je imao tamnosivi zadnji rukohvat.

@Alfist, pogledaj ovo: http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert482954.html Ovaj je isto super! (y)
Misliš na ove...  :mrgreen:





Već ja to lagano istražujem... I igra mi zamjena za jedan kineski koji imam novi ili punto moj tako da intezivno tragam...
Čudi me onaj prvi zašto ima onaj rkohvat a poprilično izgleda serijski... :misli:
 
biker4life said:
Sve kombinacije boja na starom tipu Runnera sam obradio na prve dvije stranice pa pogledaj. (y)
Rukohvat - tko ce znati, mozda mu je stari netko ukrao, ili mu je ovaj bio ljepsi...
Ovaj svijetlo sivi ti je od 2002-2005 u biti najrasireniji (na mnogih kombinacijama ga nalazimo).
Znam, takav mi je bija na mom VXR-u (2002.). A taj sivi je samo mislim na tom crvenom i na još kojoj 50-ici...
 
alfist159 said:
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-vxr-200-200-cm3-oglas-660512
ovaj vxr je super,odlicno stanje i odlicna cijena (y)
 
malaguti said:
ovaj vxr je super,odlicno stanje i odlicna cijena (y)
Vidiš kako izgled vara... Rađen motor... Čemu mijenjati klip i cilindar na 19 tkm?
Runner VXR200,2003.g, 19000km,sve orginal bez padova, napravljen servis: remen,rolice,klizaci,2 nove gume,ulje,filter ulja,svjecica,klip i cilindar (imam racun) ima sada oko 2000 km,zamjenjen prije zadnje registracije.
Registriran do 8 mjesceca 2010.
Cjena 12000 kn nije fiksana.
Mob: 091 93 96 943 [Klikni za veću]
Lokacija: Zagreb
Cijena: 12000 kn nije fix
Telefon: 091 9396943
 
a jbg treba provjerit,ali po oglasu taj skuter odlicno izgleda...

a zasto je mijenjao klip i cilindar to mi stvarno nije jasno,mozda je kit stavio :misli:

jer ako je bilo potrebe za mijenjanjem klipa i cilindra znaci da se razletilo,bilo bi bolje da suti :mrgreen:
 
malaguti said:
a jbg treba provjerit,ali po oglasu taj skuter odlicno izgleda...

a zasto je mijenjao klip i cilindar to mi stvarno nije jasno,mozda je kit stavio :misli:

jer ako je bilo potrebe za mijenjanjem klipa i cilindra znaci da se razletilo,bilo bi bolje da suti :mrgreen:
O tom ti ja pričam, jer sam ja minja na svome vxr-u mašinu na oko 19tkm, a znam što je proša samnom.  :mrgreen: Mislim da je ipak bolja prilika onaj na auti.hr, jer je stvarno ko crkva uredan... Ovaj mi već pada u vodu, radije ću razbijenog ili neispravnog za manje para pa da sam složim i znam što je i kako je. Inaće jel se još ima za kupiti alu cilindar ili je on sa tom izmjenom stavija gus? :misli:
 
alfist159 said:
O tom ti ja pričam, jer sam ja minja na svome vxr-u mašinu na oko 19tkm, a znam što je proša samnom.  :mrgreen: Mislim da je ipak bolja prilika onaj na auti.hr, jer je stvarno ko crkva uredan... Ovaj mi već pada u vodu, radije ću razbijenog ili neispravnog za manje para pa da sam složim i znam što je i kako je. Inaće jel se još ima za kupiti alu cilindar ili je on sa tom izmjenom stavija gus? :misli:
ako je stavio alu cilindar onda je kupio polovni,alu se ne proizvodi od 2003 godine,a mozda ga je jos bilo za kupiti po ducanima do 2004,znaci ako je kupio novo onda je giza....


btw.svaka vam cast jer uspijete unistit masinu na 19000km :?
 
malaguti said:
ako je stavio alu cilindar onda je kupio polovni,alu se ne proizvodi od 2003 godine,a mozda ga je jos bilo za kupiti po ducanima do 2004,znaci ako je kupio novo onda je giza....
Onda ga triba nazvati i reći da makne tu stavku iz oglasa.  :mrgreen: Jer ja sam mislija da je to alu cilindar jer bi triba biti po godini... Onaj drugi ima alu cilindar... :mrgreen:
 
alfist159 said:
Onda ga triba nazvati i reći da makne tu stavku iz oglasa.  :mrgreen: Jer ja sam mislija da je to alu cilindar jer bi triba biti po godini... Onaj drugi ima alu cilindar... :mrgreen:

a jel tolika razlika između ALU i ovog drugog cilindra :wink:
 
alfist159 said:
Onda ga triba nazvati i reći da makne tu stavku iz oglasa.  :mrgreen: Jer ja sam mislija da je to alu cilindar jer bi triba biti po godini... Onaj drugi ima alu cilindar... :mrgreen:
ako je do 2003 godista i ako je original onda mora biti alu cilindar,isto tako ako je 2004 godiste pa na dalje onda mora biti giza jer ako nije onda je nesto kemijani i masina nije u originalnom stanju...

btw. ja sam kupio runnera 2006 godiste i imao je alu cilindar...
 
liberty said:
znači moj je onaj bolji :wink:
da (y)

btw.moze se jos naci polovni dobar alu cilindar,ja sam svoj prodao a bio je u super stanju...
 
biker4life said:
Da. (y)

P.S. Doduse i ja na SP-u imam takav. :) Nakon cca. pregledanih 300tinjak slika zakljucio sam da ce mi dobro stajati. 8) Zadovoljan sam.

prijatelj je isto tako kupio crvenog serijskog vxr-a s 5 t km i imao je sivi rukohvat. svi smo mi mislili da nije serijski ali se ipak ispostavilo da je.zašto bi čovjek od 40 god mijenjao rukohvat , rekao da ga je novog kupio sa sivim rukohvatom .izgleda da jako malo crvenih vxr-ova ima s sivim , a ne mat crnim rukohvatom, možda su ga povukli jer mat crni se nakon nekog vremena "izliže"tj počme se skidati boja.