Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
http://cgi.ebay.de/BLINKERGLASSET-RUCKLICHTGLAS-SCHWARZ-GILERA-RUNNER-FL_W0QQitemZ350261720611QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item518d39b623&_trksid=p3286.c0.m14

jel netko probao ovo-cjena je ok :misli:
 
yems said:
http://cgi.ebay.de/BLINKERGLASSET-RUCKLICHTGLAS-SCHWARZ-GILERA-RUNNER-FL_W0QQitemZ350261720611QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item518d39b623&_trksid=p3286.c0.m14

jel netko probao ovo-cjena je ok :misli:
samo da ti napomenem da malo koji dio koji nije original "legne" kako treba,ili su ti vide prekratke ili preduge, ili nije od ruba do ruba plastika i tako to,bez obzira dal se radi o farovima ili stopovima ili undertailu ili bilo cemu,vjeruj mi vidio sam svasta...
 
Dva pitanjca
....koliko litara ostaje u rezervaru vxr-a u trenutku kad se pali lampica rezerve ??

...i kolika je razlika u dimenzijama: (stara linija) vxr-a ,sp-a i runnera 50 ccm??
 
bozoou said:
Dva pitanjca
....koliko litara ostaje u rezervaru vxr-a u trenutku kad se pali lampica rezerve ??

...i kolika je razlika u dimenzijama: (stara linija) vxr-a ,sp-a i runnera 50 ccm??

3 litre za stari vxr kaže manual

a sad pitanje za vas: da li se mjeri ulje kao i na ostalim 4t mašinama na način da se zavida do kraja mjerač ulja
pretpostavljam da je tako, iako o tome ništa ne piše u manualu
 
liberty said:
3 litre za stari vxr kaže manual

a sad pitanje za vas: da li se mjeri ulje kao i na ostalim 4t mašinama na način da se zavida do kraja mjerač ulja
pretpostavljam da je tako, iako o tome ništa ne piše u manualu
samo ti zavidaj do kraja,mnogi kazu da se samo prisloni,ali ja zavidam do kraja,a mislim da je i bemvejac potvrdio da se treba zavidati...
 
...a meni su baš rekli da se ne zavida... i ta opcija mi je bila draža jer bar u tom slučaju je veća količina ulja u mašini!! ..ako se u oba slučaja sipa da razina bude na pola izmedju min i max

...u biti najbolje sipati malo iznad minimuma ako se ne zavidava.....i malo ispod max ako se zavidava...i onda se u oba slučaja nemože fulati...a još bolje bi bilo saznati 100% točno zvavidati ili ne  :misli: ..pod to mislim na pisani dokument od proizvodjača


... a što se tiče rezerve....znači mogao bih 75 km na rezervi  :p ...nice
 
evo neke sljikice :

oversize


dan prije nego je prodan


kad curu vodis u grad , onda i kofer nosis  :misli:



mhr by kucelj

 
kakav ti je bio kucelj,jer ipak se radi o 2t? ali je ruzan za poludit :mrgreen:
 
nije bio scoot ni postelan , jer je prodan kratko nakon sto je spuh stavljen! jedina zamjerka je bila u pretankom limu od
kojeg je spuh bio napravljen , pa je uredno pucao na grani!
a zadnji protukonus je savijen prema gore zbog powerbanda i pravila za ph  :mrgreen:    , a daj pa bas je lipiii  8)
 
aha glupa ph pravila da duzina auspuha nesmije prelazit rub kotaca :x :x
 
malaguti said:
samo da ti napomenem da malo koji dio koji nije original "legne" kako treba,ili su ti vide prekratke ili preduge, ili nije od ruba do ruba plastika i tako to,bez obzira dal se radi o farovima ili stopovima ili undertailu ili bilo cemu,vjeruj mi vidio sam svasta...

znam da flo djelovi ne legnu..zato sam i pitao jel netko probao  :)
 
yems said:
http://cgi.ebay.de/BLINKERGLASSET-RUCKLICHTGLAS-SCHWARZ-GILERA-RUNNER-FL_W0QQitemZ350261720611QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item518d39b623&_trksid=p3286.c0.m14

jel netko probao ovo-cjena je ok :misli:

Djeluju kao original (oblikom), mislim da sam to znao tu i tamo vidjeti da netko ima, a sad pripazi na ovo sta Malaguti kaze.
Osobni dojmovi - nista.
Opet - ako zelis vidjeti, 20 € i nije previse, pa javi kako je zavrsilo.
(y)

bozoou said:
Dva pitanjca
....koliko litara ostaje u rezervaru vxr-a u trenutku kad se pali lampica rezerve ??

...i kolika je razlika u dimenzijama: (stara linija) vxr-a ,sp-a i runnera 50 ccm??

Kako mislis kakva je razlika u dimenzijama!? :misli:
To su isti skuteri (oblikom), razlika je (osim u masinama, i bojama) u vilicama i to sto vece kubikaze imaju veci vizir.
Inace su vise-manje identicni. Mozda koji mm zbog kuta vilice ali zar je bitno.
A ako mislis dali pasu dijelovi - pasu kao LEGO kockice. :wink: :mrgreen:

Replica 180 said:
nije bio scoot ni postelan , jer je prodan kratko nakon sto je spuh stavljen! jedina zamjerka je bila u pretankom limu od
kojeg je spuh bio napravljen , pa je uredno pucao na grani!
a zadnji protukonus je savijen prema gore zbog powerbanda i pravila za ph  :mrgreen:     , a daj pa bas je lipiii  8)

A ovaj u avataru - to si ti ili?
Vidim da je taj u avataru originalna sivo-crvena kombinacija prije redizajna, pa pitam. (y)
 
biker4life said:
Kako mislis kakva je razlika u dimenzijama!?  :misli:

...pa bas zato i pitam...kad gledam ovog od 50ccm čini se malecki...kad gledam vxr...čini se velik...a opet kad su jedan pokraj drugog nema neke razlike po veličini... pa me zanimalo jesu li jednaki ili ne  :)
 
bozoou said:
...pa bas zato i pitam...kad gledam ovog od 50ccm čini se malecki...kad gledam vxr...čini se velik...a opet kad su jedan pokraj drugog nema neke razlike po veličini... pa me zanimalo jesu li jednaki ili ne  :)

Duljina, i kut prednje vilice (vece kubikaze imaju visi prednji kraj), drukciji blok prijenosa, manji/veci vizir - dovoljno da se razlika ucini velika, a u biti nema je (osim toga).
(y)
 
vx/vxr imaju duze vilice,veci vizir i odmah izgledaju veci od 50ice...
 
ah,neznaju ljudi sta je dragster,sjecam jednom davno u nekom casopisu sam procitao kako su napisali da je dragster ferrari medu skuterima i slazem se u potpunosti 8)