Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
malaguti said:
nije slab,ali je neusporediv sa malossi 34...walbro je isto 30 kao i Keihin,samo je walbro puno bolji,u stare vx/vxr se ugradivao walbro a u nove keihin....

o novcima nebi pricao :mrgreen:
da kolko izašo malossi karb.
 
banley said:
a probaj pa javi  :wink: (y)

a koji auspuh ti dolazi serdarević ili Leo vince sbk od Fraoniusa?
a valjda serdarevic,vidjet cu danas,ako budem zadovoljan sa serdarevicem onda bi za njega narucio siru granu,ali to nebi od serdarevica uzimao :mrgreen:
 
prodaju se po 500-600,ja sam ga platio 600,a za toliko bi ga i prodao,znaci 500-600...
 
Za sad jedini na ST-u u anketi  :mrgreen:
Evo napokon registrirao i osigurao pilu, skinuo zadnji blatobran i stavio plave pozicije  :cijpadrva:  :LOL:  :jesus:
Jos preostaje skinuti nosac za kofer i staviti novu plastiku i vozacka pa je sve na mjestu  :vozi:  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
Za sad jedini na ST-u u anketi  :mrgreen:
Evo napokon registrirao i osigurao pilu, skinuo zadnji blatobran i stavio plave pozicije  :cijpadrva:  :LOL:  :jesus:
Jos preostaje skinuti nosac za kofer i staviti novu plastiku i vozacka pa je sve na mjestu  :vozi:  :mrgreen:
:LOL: a ja ih ne palim ni pod razno :mrgreen:
 
:lolcry: :lolcry: :lolcry: ti ko malaga, a sta da ti kazem valjda ce i mene proci ti lunaparci od skutera, al sta neki rade ja sam si jos i dobar..  :LOL:
 
Robi_PU said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: ti ko malaga, a sta da ti kazem valjda ce i mene proci ti lunaparci od skutera, al sta neki rade ja sam si jos i dobar..  :LOL:
imaš vremena tek si počeo brzo če ti 125 cc biti prespor pa češ počet kemijat da ide koji kilometrič brže  :wink:
 
sumnjam, jedino sto mogu stavit je sportski variomat i jos neke sitnice koje su mi malaga i biker preporucili ostalo nista..  :wink:
 
Robi_PU said:
sumnjam, jedino sto mogu stavit je sportski variomat i jos neke sitnice koje su mi malaga i biker preporucili ostalo nista..  :wink:
nemoj ništa ulagati vozi ga takvog kakvi je  :wink:

ja sam isto planirao ulagat al kad vidim uložim skoro 2000 eura a dobijem 25 km tj krajnja 145 km/H stvarnih  neisplativo
Ne kaže se zaništa da je TUNINNG rupa bez dna

zato ču uzet 500 cc i imat bar neko vrijeme snage dosta  :wink:  (y)
 
mozda i tako da, serijala  (y)
a sta i 200 ti je slab? koju 500-ticu bi uzeo? i koliko god imas i koju kategoriju polozenu :jesus:
 
ko zna voziti i 200 mu je dovoljno brz
većina koja vozi 500 skutere ne zna od njih izvuči maksimum i vuku samo po ravnome

ali nećemo u off :wink:
 
Robi_PU said:
:lolcry: :lolcry: :lolcry: ti ko malaga, a sta da ti kazem valjda ce i mene proci ti lunaparci od skutera, al sta neki rade ja sam si jos i dobar..  :LOL:

pogledaj ove slike, pa razmisli  :wink:

47533063.jpg

aad4b1e3.jpg


stvarno želiš da ti ovako izgleda skuter?  :LOL:
 
:shock: :shock: :shock: :shock: o moj Bože  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
Imam jedno pitanje, skinuo sam blatobran, ali ima jos neka plastika tamo malo naprijed od tog blatobrana, sad me zanima jel se to skida ( da li vi to skidate koji ste skinuli blatobran) ili se to pusti da ne prlja tamo kod motora stvari  :misli:
 
Robi_PU said:
mozda i tako da, serijala  (y)
a sta i 200 ti je slab? koju 500-ticu bi uzeo? i koliko god imas i koju kategoriju polozenu :jesus:
da 200 je slab poviše 100 km  
ma t max 2008 god razmišljao sam i o gp 800 al izgleda da ga neču imat gdje provat vozit a imam i A2 kategoriju  :wink:
liberty said:
ko zna voziti i 200 mu je dovoljno brz
većina koja vozi 500 skutere ne zna od njih izvuči maksimum i vuku samo po ravnome

ali nećemo u off :wink:
ne slažem se s tobom bitno je da imaš snage meni se puno puta desi da u zavoju nemam snage a   pogotovo kad mi se neko vozi oko 100 km/h a ja ga jedva prođem  (y)
 
banley said:
nemoj ništa ulagati vozi ga takvog kakvi je  :wink:

ja sam isto planirao ulagat al kad vidim uložim skoro 2000 eura a dobijem 25 km tj krajnja 145 km/H stvarnih  neisplativo
Ne kaže se zaništa da je TUNINNG rupa bez dna

zato ču uzet 500 cc i imat bar neko vrijeme snage dosta  :wink:  (y)

A koliko ti je sad max brzin koju postizes sa 200 ccm ?  :misli: