GSR 600 2007 ! ! !

evo malo da oživim temu  :)
treba mi hitno regler za gsr-a, u nedjelju bi trebao na more. gdje se to može uzet i jel odgovara možda od nekog drugog motora?
 
eto da predstavim svoju novu pilu .... kupljena sa 37tkm ,1 vl živi par km dalje od mene što mi je i ujedno garancija bila...mogu potvrdit najbrži i najudobniji mator u svojoj klasi  (y),u mjesec i pol kolko ga imam prošel sam prek 2000km ,napravil servis kompletni sa kontrolom ventila (nije bilo ništa raštelano ni nakon 40000tkm ) znači motor je bonbonček ,ima gore ohlins vilice s kliještima ,yoshimura topove,Streetfight WRP adaptere volana,Pro-sport zlatni volan, te K&N filter ..o stabilnosti motora s tim vilicama nemoram vam ništa previše pričati jer posrami neke nove motore što se niče stabilnosti prednjeg kraja ..iznenadila me čak i potrošnja dakle sve u granicama normale čak i manje od zeca troši na nekoj laganijoj vožnjici ...eto par slika
 
zwerr said:
eto da predstavim svoju novu pilu .... kupljena sa 37tkm ,1 vl živi par km dalje od mene što mi je i ujedno garancija bila...mogu potvrdit najbrži i najudobniji mator u svojoj klasi  (y),u mjesec i pol kolko ga imam prošel sam prek 2000km ,napravil servis kompletni sa kontrolom ventila (nije bilo ništa raštelano ni nakon 40000tkm ) znači motor je bonbonček ,ima gore ohlins vilice s kliještima ,yoshimura topove,Streetfight WRP adaptere volana,Pro-sport zlatni volan, te K&N filter ..o stabilnosti motora s tim vilicama nemoram vam ništa previše pričati jer posrami neke nove motore što se niče stabilnosti prednjeg kraja ..iznenadila me čak i potrošnja dakle sve u granicama normale čak i manje od zeca troši na nekoj laganijoj vožnjici ...eto par slika
fino izgleda (y) jeli  pre tvrd sa sa upside down vilicom?
nadam se da cu i ja bandita uskoro zamjenit GSR-om :mrgreen:
 
prednje vilice su ful podešavajuće tako da sve se može poštelati po želji ,inače prednji kraj je full hard znači tvrdi što mi i odgovara ..naravno poštelani je po mojem načinu vožnje ,znači više za zavoje ...da vas pitam u koga naručiti opremu??(bisage,kufer) ili ima itko od vas rabljeno? (y) ovaj motor je kupljen za 3500e pošto je vlasnik u gabuli i hitno su mu trebali novci samo ga je trebalo regat,napravit servis i novi lanc i lančanike kupit :mrgreen: evo ja prezadovoljan samo još da opremu nabavim i to je to , fuziće sam stavil od hornetke 2009 pašu na dlaku,pošto su ovi orginal ružni s onim utegom(imam za prodat) ako nekome treba ...
 
zwerr said:
Drugar, odličan je gsr, samo meni se čini ko da su to vilice od r6?
 
po ćemu li je to fz1 vozniji od gsr da mi je znati :misli: vozio sam oba više puta, taj fz1 mi nikak ne paše za razliku od gsr-a koji mi je jedini naked koji mi se dopao, ikad :mrgreen: da je jači to je činjenica, ali 600 je za nejkeda i previše..
 
neznam ,možda mi se činil vozniji pošto ima više ks :LOL: sve u svemu nema se šta reč motor ide odlično , a ide i gsr bome  :mrgreen:
 
ako je gsr dobar kak pišeš da je ja to nebi nikad mijenjao, ali to sam ja i moja vječita skepsa i antipatija prema yamahi :mrgreen:
 
brate odličan je ..znam da se bum vozil s jezerom isto ko i s tim al ipak gušti su gušti,neznam ako ga proda prije velim, gsr se povlači iste sekunde s oglasa (y)
 
teško da bu ga prodal isto ko i ti gsr-a, pogotovo jerbo sezona ide kraju :misli: al sretno sve u svemu.. (y)
 
evo opet malo slikica jučer od  servisa ...dakle još uloženo nešto novca na izmjenu nekih dovoda goriva ,filter goriva novi,gumice nove i još neke sitnice  (y)
Dakle svi su se čudili u servisu motor ima 42000tkm i apsolutno nije trebalo ništa dirati na agregatu nit ventile nit sinkronizaciju anjšprica  :0648:
 
dakle fz1 otišo ,motor se povlači iz oglasa  (y) a ujedno i počinje projekat nad njim vrlo brzo,pa tko želi može pratit u ovoj temi  (y)