GSR 600 2007 ! ! !

DenDeri said:
Da, to je stara fotografija prije skidanja nitne. Probao sam i s wd-om ali ne ide.
I mehaničar gdje servisiram motor se nije uspudio jače povlačiti. Probaću naći nekog
tko bi ih mogao bezbolno i bez štete izvući.
kapa je kolko vidim na pop nitne, skineš dolje i riješiš problem :mrgreen:
 
razbusi te nitne busilicom,kapa ide dolje,izvadi killere,vrati kapu i nove nitne metni,trebat ce ti klijesta za nitne,mislim da ih mos u pevecu naci itd....
 
Pa napisao je vec...skinuo je nitne....[emoji108][emoji106] ali ne ide vanka..

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
gdje je to napisao?? da je skinuo kapu, killeri bi milom ili silom bili vani, mada sam siguran da ima i drugih načina, ali ako ih "majstor" ne može skinuti, onda jbga, valjda su urasli :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
gdje je to napisao?? da je skinuo kapu, killeri bi milom ili silom bili vani, mada sam siguran da ima i drugih načina, ali ako ih "majstor" ne može skinuti, onda jbga, valjda su urasli :mrgreen:
Evo tu je napisao...[emoji1787]
a796d4b844e7f6c563f929fa3bb1b7a1.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Skinuo je jednu, od db kilera, ne ostale od kape. Nek skine sve i kad skine kiler, opet stavi nitne.
 
Jbt komplikacije...sta da rastavi cijeli top da moze skinut db killere[emoji53]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
si kad rastavljao "cijeli top"?? to čudo moderne tehnologije ima sve skupa 12 ili 14 pop nitni koje ga ga drže skupa, kao i većina ostalih šupljih cijevi :mrgreen:
 
Sad kad je i kapa "urasla" [emoji1787][emoji1787]  p.s. jesi me nasmijao [emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Trebalo je prije razmišljat dok topovi nisu bili montirani pa se stražnje strane probat
izbit s drvom db killere ali ko je mogao mislit da će ići tako teško. A sad opet skidat
auspuhe i rastaviti zadnji kraj kod GSR bi rado izbjegao jer sam ga prije već dvaput rastavljao.
I ovu opciju što kažete sa skidanjem nitni s kape auspuha mi je predložio kolega s
posla inače dobar mehaničar ali mi se to u početku činilo malo radikalno.
Što kažete nije to nauka oko auspuha, čak imam dome i klješta za nitne tako da mi je i
to opcija ali probam prvo što mi je minotaur rekao. (y)
 
našpricaj to malo vedeom il nečim i malo potuci gumenim čekićem i mora ići na silu kliještima, a ako ni onda nejde nema ti druge nego rastaviti, nije to nikakvo radikalno rješenje
 
[emoji1787] ali gumeni..da se nebi shebo[emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Budem probao onda lagano "gumenim" ćekićem po kliještima, u
slučaju neuspjeha onda teška srca rastavljanje topova :D...
 
Je li ima sto novoga?jesi li uspio skinuti?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pratim odgovor, i mene zanima siri volan a i cak adapter za podignit volan 2-3 cm gori. Mislim da ce tribat sve sajle i criva minjat. Ako je neko minja nek piše  (y)
 
Faber said:
Je li ima sto novoga?jesi li uspio skinuti?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk


Hvala na pitanju... Ono što mi je minotaur rekao da klješta umetnem u sredinu topa
i onda povučem db killer nije uspjelo, izgleda da je jako zapeklo. Skidanje nitni da bi skinuo
cijelu kapu topa se još ne usudim...počekaću još 5-6 dana, jer od prijatelja mehaničar navodno
bi to mogao riješiti bez rastavljanja...