GSR 600 2007 ! ! !

Ja na nosacu nemam katadiopter...kad sam ga kupio i vozio na tehnicki u ZGu..jedva su me pustili.I nikako da nadjem neki manji da mi pase...blizi mi se rega.[emoji849][emoji17]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Ja na nosacu nemam katadiopter...kad sam ga kupio i vozio na tehnicki u ZGu..jedva su me pustili.I nikako da nadjem neki manji da mi pase...blizi mi se rega.[emoji849][emoji17]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Napravim ja sam preklopni nosač samo mi treba ona plastika oko svjetla a ovu orginalnu mi žao rušit.
Možda na zimu rastavim pa napravim odljev i od stakloplastike napravim tu plastiku.
 
poštar said:
Napravim ja sam preklopni nosač samo mi treba ona plastika oko svjetla a ovu orginalnu mi žao rušit.
Možda na zimu rastavim pa napravim odljev i od stakloplastike napravim tu plastiku.

Imam ja bukovih drva.....pa ti napravim....
 
Jeste li imali problema sa zamjenskim nosacem tablice na tehnickom?ne znam..nedavno sam stavio sliku svoga al mogu opet..s tim da sam priljepio katadiopter.Za svaki slucaj narucio sam za 200kn na njuskalu original nosac...orig.zmigavce vec imam.
Sta jos...da vadim one osram led zaruljice za poziciju u faru?bijela boja je...nije mi problem promjenit prije tehnickog...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Jeste li imali problema sa zamjenskim nosacem tablice na tehnickom?ne znam..nedavno sam stavio sliku svoga al mogu opet..s tim da sam priljepio katadiopter.Za svaki slucaj narucio sam za 200kn na njuskalu original nosac...orig.zmigavce vec imam.
Sta jos...da vadim one osram led zaruljice za poziciju u faru?bijela boja je...nije mi problem promjenit prije tehnickog...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Gdje si nabavio original nosac tablice za 200kn??.
Može info
 
Kupio u oglasu....bez zmigavaca.Inace je bilo 450

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
I ti imas neki drugi nosac?[emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Imam orginal a nebi ga volio kidat....ovi zamjenski su mi malo bezveze...pa kad bi našao još jedam orginal onda bi tog prekrojio.
 
poštar said:
Imam orginal a nebi ga volio kidat....ovi zamjenski su mi malo bezveze...pa kad bi našao još jedam orginal onda bi tog prekrojio.
Evo moj...takvog sam ga kupio..uspio sam ga regat u Zagrebu jedino me zezalo sto nemam katadiopter..ali sad sam ga zaljepio pa ne znam vise..noooo za svaki slucaj kupio sam original..pa nek se nađe

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
ab15fc1730ac47671c8ae42c35a3e889.jpg
 
Faber said:
Evo moj...takvog sam ga kupio..uspio sam ga regat u Zagrebu jedino me zezalo sto nemam katadiopter..ali sad sam ga zaljepio pa ne znam vise..noooo za svaki slucaj kupio sam original..pa nek se nađe

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
ab15fc1730ac47671c8ae42c35a3e889.jpg
Ma meni treba samo ta plastika oko svjetla napravim sam nosač....ovo mi je prvi motor koji sam htio ostavit da bude original ali jednostavno previše kamera za brzinu ima pa jedino radi toga ništa više...
 
A to ti hoces..hahah..koliko sam skuzio kod mene se moze rega ispravit...josnsi kontan za iojo čurac to sluzi lol [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
A to ti hoces..hahah..koliko sam skuzio kod mene se moze rega ispravit...josnsi kontan za iojo čurac to sluzi lol [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Da za to mi triba  :mrgreen:
 
Nestasan si ko mlada norvezanka na plazi [emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Eto...i ja radim cuda pod stare dane..pijan parkiram motor..spustim nogaru,nogara propadne i moror mi padne na nogu [emoji1785] slomio dominke(stavio lsl) i polugu mjenjaca(uzeo zamjensku jer original nisam uspio naci) i naravno slomim nozni prst koji eto ne mozes stavljat gips [emoji849][emoji2957].Inace dok se ganjam..pazim [emoji15][emoji1787][emoji2937] ali to parkiranje mi je kriticno hahaha

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Dobro si prošao. Ja sam tako ovo ljeto slomio V metatarzalnu u stopalu, mjesec ipo dana štaka i ortoze. Nisam bio pijan, samo umoran. Sreća, bila je desna noga pa sam mogao i dalje vozit motor. Kad imaš štake na motoru, svi ti se miču putem :mrgreen: :mrgreen:
 
Pao ti motor na nogu?jbt mislio sam da se to samo meni moze desit [emoji849][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Pao ti motor na nogu?jbt mislio sam da se to samo meni moze desit [emoji849][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Skoro.
Previše smotao timun u desno pri kretanju s mjesta, desna noga je bila na fuziću. Refleksno je ispaljujem da zadržim motor, kao i svaku put dotad. Ali, ovaj put na nozi je premijerno bila japanka Rider od 99,99. očito prilagođena Tmax pilotima i alu podnicama. Stopalo blago orošeno znojem, u kombinaciji s težinom motora, čim je noga takla asfalt, japanka me izdala, izvrnula se s težinom motora u padu na njoj.

Podignuo motor s poda, vozio do butige, kupio kruh i jaja, parkiro doma, propješačio još 1km uzbrdo do frenda. Ujutro traumatolog kaže na rengenu, spiralni prijelom dijafize kosti. 4-6 tjedana gipsa/ortoze. Jesam napomenuo da sam tek došao na godišnji dan prije. :LOL: :LOL:

Lesson learned: Nikad ne štedi na japankama. :LOL: (y)

 
  • Like
Reactions: zoradonjic