GSR 600 2007 ! ! !

Faber said:
Pa da .i Zekana je puno ljudi kupovalo...cijena je bila super..jaci..al nema veze sta je ovjes najlosiji od svih drugih nabrojanih [emoji2960][emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
ko' alva je isao..

mislim da je bio debelo ispod 50000 kn ovi stari modeli lagerski kad je stigao novi zeko.
 
+marek+ said:
Ruku na srce, zeko je barem meni bio najljepši, tj nekako najsportskiji u klasi, tih godina.
o ukusima se neraspravlja  :wink: :mrgreen: na ovoj temi nema protiv gsra :0648:
 
darko_b said:
ko' alva je isao..

mislim da je bio debelo ispod 50000 kn ovi stari modeli lagerski kad je stigao novi zeko.
Da da ..fakat je bio pristupacan po cijeni.A bome i danas drze cijenu..s obzirom koliko su kostali.Naravno da u ovoj temi nema protiv GSRa [emoji2937]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Ja sam se vodio 2007 izgledom i  prevlada z750 prvi model s sivom makinim sive boje cekanja 6miseci koliko se sican bija je 55.560kn. Mogu rec iz mog gledanja ciklistika,brenza, udobnost,vozljivost na strani GSR.  Snaga,moment na Z-u i lakse je isa nakolo  :mrgreen:

Gsr majka :021:
 
Zeku nisam vozio ali u usporedbi sa fz6 brutalna je razlika u voznosti. GSR ljepse pada u bogene i daje puno vecu informaciju sa asfalta. Doduse, 6 godina je mladji pa mora biti bolji :)
 
SpoRRi said:
Zeku nisam vozio ali u usporedbi sa fz6 brutalna je razlika u voznosti. GSR ljepse pada u bogene i daje puno vecu informaciju sa asfalta. Doduse, 6 godina je mladji pa mora biti bolji :)
Imao dosta motora i novih R eova itd ... a imao dva z 750 brat fz6 i sad sam naišao na baš jedan doslovno nov gsr za ok novce pa sam ga uzeo. Kad bi uspoređiva fz6
Z750
Hornet 600
Gsr 600
Rekao bih da je najbolji gsr za vozit i kompletna izrada cijelog motocikla.
Z750 je najljepši i najbrži iako su razlike do 200km doslovno male između ovih modela. 200+ ide najbolje z750.
Gsr nije baš nešto lip ali stavrno od svih navedenih ima najmanje mana. Gsr treba drugi volan i amortizer volana da bi baš bio dobar za vozit.
Dok ostali imaju puno više mana.
 
Amortizer volana na gsru?zasto?doduse sad mi je podmazan lezaj u volanu pa bi i meni dobro dosao hahaha[emoji1787]
Nikad nisam imao prilike vozit z750 [emoji852]...vozio sam z1000..no nije to bas za usporedbu...sad ne znam.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faberu kad ti se dogodi jednom znat ces zasto ti treba.. meni je znalo izbit skoro iz ruka ali eto imao sam srece..
 
A i to sto kazes...jbt nisam nikad vidio da je netko na gsr stavio amortizer volana..

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pa opcenito ni ne treba jer prvo ja nisam neki extremni vozac.. za postara se zna da je brz. No dogadalo mi se na ispaljivanju kad bi tipa 180 vozio i nagnut kad predjes preko rupe bude neugodno :D
 
SpoRRi said:
Pa opcenito ni ne treba jer prvo ja nisam neki extremni vozac.. za postara se zna da je brz. No dogadalo mi se na ispaljivanju kad bi tipa 180 vozio i nagnut kad predjes preko rupe bude neugodno :D
Eto na...zato je meni bio kruti [emoji1787][emoji852] haha...
Sad se ne mogu naviknut..samara taj volan kao da imam servo hahah.I sve mi je cudno sad kad su lezajevi podmazani.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
poštar said:
Imao dosta motora i novih R eova itd ... a imao dva z 750 brat fz6 i sad sam naišao na baš jedan doslovno nov gsr za ok novce pa sam ga uzeo. Kad bi uspoređiva fz6
Z750
Hornet 600
...

Može koja riječ o Hornetu 2008+ modelu, naravno ako si ga vozio. Pretpostavljam da je udobniji i lakši za voziti od Z-a?
Hvala  (y)
 
Future47 said:
Može koja riječ o Hornetu 2008+ modelu, naravno ako si ga vozio. Pretpostavljam da je udobniji i lakši za voziti od Z-a?
Hvala  (y)
Tu ti baš ne mogu puno pomoc. Vozio ali ne baš kako sam htio  :mrgreen:
Honda ko Honda dobre kočnice solidan ovjes mašina to mjenjac super.
Mana jedino zadnji kraj koji je meni osobno ružan čak ruzniji od gsra :mrgreen: i druga mana malo je malesan motoric . Tako ako si visi od nije baš izbor za tebe.
Z750 kad se odradi ovjes je motoric za usudio bi se reci ozbiljniju jurnjavu .
Fz6 isto problem ovjes pogotovo prednji.
Od svih navedenih u tvorničkim postavkama je najbolji gsr ali meni osobno i najruzniji  :mrgreen: ali je kulturan i fin motoric.
 
Da htio sam i jos mi je patnja amortizer volana na GSR. al brate onaj faking kit za montazu koda je od zlata.

Hornet 2008 san vozija od prijatelja i meni je to najpitomiji i najdosadniji u klasi. Taman za zene  :021:
 
Ma meni su horneti poslije 2006.ruzni [emoji1785][emoji22][emoji17] a bas sam 2006.vozio..posljednji lijepo hornet..predivan i vozan al gsr je gsr [emoji41][emoji2937][emoji1665][emoji173]

E koliko kosta amortizer volana za GSRa?
Jel ruzno izgleda?


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Meni izgleda odlicno ima opcija kit za montazu ispod donjeg trokuta il na prihvat volana i ramu kod brave. Kit cca 200e + neki amortizer renomiranih marki isto toliko.

Mozda je sad jeftinije triba pronjuskat.  :misli:
 
Meni ovo izgleda kao GSR na slikama
http://metkovic-news.com/crna-kronika/u-sudaru-motocikla-i-teretnog-vozila-motociklist-teze-ozlijeden/
Netko sa foruma?????
 
..
 

Attachments

  • IMG-20191202-WA0042.jpg
    IMG-20191202-WA0042.jpg
    241.4 KB · Views: 79
  • IMG_20191202_211211.jpg
    IMG_20191202_211211.jpg
    2.1 MB · Views: 93
poštar said:
Meni ovo izgleda kao GSR na slikama
http://metkovic-news.com/crna-kronika/u-sudaru-motocikla-i-teretnog-vozila-motociklist-teze-ozlijeden/
Netko sa foruma?????
mozda je arhivska slika :misli: