GSR 600 2007 ! ! !

Eto..hvala Bogu frend mi podmazao lezajeve u volanu..sad mi je kao da imam servo haha...4ero nas je trebalo ..rastavili cijeli prednji dio motora..[emoji55]
a279684a9c56da67fd4b61e49da63b22.jpg
513825da0c76ea678a08724d9d302f51.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pa nije samo da se rastavlja..i vozi se ponekad..kad nije kisa hahah...
I da..stigao mi ovaj original ruzan nosac tablice...ako ne prodjem na tehnicki..stavljam ga...
be55e571c2d6ba80e3e9c97973f1d376.jpg
fc712538dd0fca730e2ba0a968bcb714.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Ima ima. Citamo monolog pitas i odgovaras  :LOL:

Moran samo reci da mi je lipse vidit org nosac tablice jel eto kako tako je to kod gsr. A i opcenito manje je vise nego đinđe minđe.
 
JosoGT46 said:
Ima ima. Citamo monolog pitas i odgovaras  [emoji38]

Moran samo reci da mi je lipse vidit org nosac tablice jel eto kako tako je to kod gsr. A i opcenito manje je vise nego đinđe minđe.
Hahaha..pa eto prosao sam tehnicki ipak pa mi se sad neda gnjavit..jedino sto mi je palo na pamet mozda..odrezat onaj dio oko stop svjetala pa to stavit umjesto ovog sadasnjeg..ne znam

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
To sam i ja razmislja samo iz razloga da mogu priklopit tablicu iz xy razloga :mrgreen:. ispilat ispod nosaca zmigavaca i prikrojit preklopnu. Posto nebi riza svoju trazija org rabljenu, al na njuski neki trazija 450kn pa san odusta od gluparija :D
 
JosoGT46 said:
To sam i ja razmislja samo iz razloga da mogu priklopit tablicu iz xy razloga :mrgreen:. ispilat ispod nosaca zmigavaca i prikrojit preklopnu. Posto nebi riza svoju trazija org rabljenu, al na njuski neki trazija 450kn pa san odusta od gluparija :D
Izgleda da svi imamo isti problem  :LOL:
 
JosoGT46 said:
Ima ima. Citamo monolog pitas i odgovaras  :LOL:

Moran samo reci da mi je lipse vidit org nosac tablice jel eto kako tako je to kod gsr. A i opcenito manje je vise nego đinđe minđe.
:mrgreen: (y)

kog sto zanima nek pise na pp ,slabo sam na forumu ali pp ce mi doci na mail pa cu vidjet...  :wink:
 
JosoGT46 said:
To sam i ja razmislja samo iz razloga da mogu priklopit tablicu iz xy razloga :mrgreen:. ispilat ispod nosaca zmigavaca i prikrojit preklopnu. Posto nebi riza svoju trazija org rabljenu, al na njuski neki trazija 450kn pa san odusta od gluparija :D
zato postoji ebay i italija gdje je GSR bio i je jako popularan motor i ima hrpa dijelova..

Nosač tablice original cca 40e

p.s. ali lako se to napravi sve ,zbilja nije tesko ispilat i stavit preklopni.
 
To sam skontao...u njih je gsr kao u nas fz6..narodno vozilo jbt ko golf [emoji1787] i takodjer Turska..ne znam jeste skontali ali masu ih imaju.Kod nas je bio taj zajeb da je fz6 bio jeftiniji ja mislim i vise se fazer prodavao?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
 
Italija je krcata GSRovima... ali i u zadnje vrijeme ih često viđam, tj sve više i po našim prometnicama
 
Pa kad kupujemo njihove polovne [emoji15][emoji1787] Moj je iz Italije..koliko sam vidio u prometnoj(komedija od peometne haha kao neki list papira).okolica Milana lol.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
chupa206 said:
Italija je krcata GSRovima... ali i u zadnje vrijeme ih često viđam, tj sve više i po našim prometnicama
da mislim ako se nevaram da je prve godine tj 2006 prodano preko 6000 gsrova u italiji.

da sve ih je vise i po oglasnicima jel su super jeftini ,po italiji primjeke u solidnom stanju uz malo kozmetickog dotjeravanja može se kupiti za 2500e.
 
Faber said:
To sam skontao...u njih je gsr kao u nas fz6..narodno vozilo jbt ko golf [emoji1787] i takodjer Turska..ne znam jeste skontali ali masu ih imaju.Kod nas je bio taj zajeb da je fz6 bio jeftiniji ja mislim i vise se fazer prodavao?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
ako me sjecanje sluzi kada sam kupovao novi GSR 2006 cijene su bile ovako nesto

FZ6- cca. 55000
HORNET - 60000
Z750 - 55000-56000
GSR - 64000 + sto je mreža Suzukija tada bila isto u k kao i danas,ajde imamo Novemu i ATT sad pa bar oni guraju nesto, Eurorent je taman bio na izdisaju ili Škaromoto kod kojeg sam kupio motor i platio u 9 mj. a dobio u 12 mj. i to nakon zvanja centralnog ureda Suzukija i navlačenja s time.

Nova Ninja 6-ica tada - 70000

Razumno je zasto iako je najbolji u klasi (jedino Zec je bolji kubikazom) nije imao dobre prodajne rezultate.
 
Problem je bio upravo to što je bio osjetno skuplji nego ostali iz klase, a uz to je kasnio 2 godine na tržište
 
@ marek s time da je ovo stari hornet i stari zec na tom testu,2007 su stigli novi modeli pa su ovima jos vise pale cijene ,a i novi su otprilike toliko kostali.
 
Pa da .i Zekana je puno ljudi kupovalo...cijena je bila super..jaci..al nema veze sta je ovjes najlosiji od svih drugih nabrojanih [emoji2960][emoji16]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk