GSR 600 2007 ! ! !

volim_se_voziti said:
Jel se primjeti kakva razlika? Meni i bez toga ok do 160-170. Nakon toga ipak moram dobro zalegnuti...

pa trebala bi se primjetit razlika,sad kolika to neznam
 
darko_b said:
pa trebala bi se primjetit razlika,sad kolika to neznam
...iskreno...ne djeluje mi uopće uvjerljivo. Više kao neki estetski dodatak. Praktičnost nula. neki bi to zvali bačen novac, no možda da je malo viši i širi...ajd javite kad kupite i ako tko ima da je vozio bez pa ga stavio...
 
volim_se_voziti said:
Jel se primjeti kakva razlika? Meni i bez toga ok do 160-170. Nakon toga ipak moram dobro zalegnuti...
Primjeti se razlika zato što ti nepuše vjetar točno u prsa pa je malo bolje, a i ljepši je pun kurac!
 
Kad sam naručivala motor, malo sam se informirala ali nisam baš zapamtila. Mislim da je original kofer dosta skuplji od Givijevog... i ne sječam se koja litraža...
Ja imam Givi Maxia 52 l
 
Sayock said:
Kad sam naručivala motor, malo sam se informirala ali nisam baš zapamtila. Mislim da je original kofer dosta skuplji od Givijevog... i ne sječam se koja litraža...
Ja imam Givi Maxia 52 l
koliko dođe taj i jel stanu dvije kacige u njega?
 
Oko 1800 kn + nosač cca 800 kn. Stanu dvije Schubertice unutra (nema većeg kofera osim ako kupiš Goldwing, pa imaš gepek od preko 60 litara)
 
Sayock said:
Oko 1800 kn + nosač cca 800 kn. Stanu dvije Schubertice unutra (nema većeg kofera osim ako kupiš Goldwing, pa imaš gepek od preko 60 litara)
gdje si ga kupila?