GSR 600 2007 ! ! !

Incredible said:
tema vam je troma ko i motori :mrgreen:

offtopicaru...

bitno da si ti u ovoj temi  :mrgreen:,a kao nesvidaju mu  se GSRi....ah vidimo se u 7mjesecu ako budes htio doci ovdje na susret tj. ako ti taj kramasaki izdrzi dovdje,pa ces da vidis ko je trom  :LOL:...

ma nije zamrla..mi se vozamo,nevisimo na forumu kao ovi teoreticari zi teme o Z750  :mrgreen:...bas sad odoh bacit jedan djir posve sam,da nabijem jos malo km do provg servisa(trenutno cca 750km)...
 
darko_b said:
offtopicaru...

bitno da si ti u ovoj temi  :mrgreen:,a kao nesvidaju mu  se GSRi....ah vidimo se u 7mjesecu ako budes htio doci ovdje na susret tj. ako ti taj kramasaki izdrzi dovdje,pa ces da vidis ko je trom  :LOL:...

ma nije zamrla..mi se vozamo,nevisimo na forumu kao ovi teoreticari zi teme o Z750  :mrgreen:...bas sad odoh bacit jedan djir posve sam,da nabijem jos malo km do provg servisa(trenutno cca 750km)...
ak bu uopće zdržal do prve serve..?  :mrgreen:
 
darko_b said:
i ja se pitam  :misli:...nemas pojma :palacdolje: :jesus:
E, a sad moš mislit kak je meni tek, ja bum sada po 2. put sa istim motorom radio razradu od 1000km..  :LOL:



Mjenjao radlicu pa..
 
Turbo said:
E, a sad moš mislit kak je meni tek, ja bum sada po 2. put sa istim motorom radio razradu od 1000km..  :LOL:



Mjenjao radlicu pa..

ma kakva razrada...ja vec vozio do 150 ma nemam ja strpljenja,morao sam probati :mrgreen:....a jebat ga to ti je Honda,sta da ti kazem :LOL:
 
darko_b said:
ma kakva razrada...ja vec vozio do 150 ma nemam ja strpljenja,morao sam probati :mrgreen:....a jebat ga to ti je Honda,sta da ti kazem :LOL:
Mjenjao ja radilicu zbog udesa, ne greške motora..  :jesus:
 
Turbo said:
Mjenjao ja radilicu zbog udesa, ne greške motora..  :jesus:

taman ces ga razradit do 7mj....pa da vidimo  ko je bRRzi.... :misli: :wink: :mrgreen:
 
darko_b said:
taman ces ga razradit do 7mj....pa da vidimo  ko je bRRzi.... :misli: :wink: :mrgreen:
već provjereno, cimer mi ima đubre od GSR-a pa ga već oprao za 0.1 km/h..  :mrgreen:  :jesus: :jesus: :jesus:

Al bez brige ja sam uvijek za utvrđivanje gradiva..  :mrgreen:
 
Turbo said:
već provjereno, cimer mi ima đubre od GSR-a pa ga već oprao za 0.1 km/h..  :mrgreen:  :jesus: :jesus: :jesus:

Al bez brige ja sam uvijek za utvrđivanje gradiva..  :mrgreen:

cimer nezna vozit  :jesus:...nekad nije bitan motor,vec vozac  (y) :mrgreen: :LOL:...
 
a jeste zaspamali temu, grozno :no: :mrgreen:
btw. kad bu ti cigić gotov :misli:
a ti Darkić dođi tu ak očeš race :jesus:
 
Incredible said:
a jeste zaspamali temu, grozno :no: :mrgreen:
btw. kad bu ti cigić gotov :misli:
a ti Darkić dođi tu ak očeš race :jesus:
trebal bi ovaj tjedan..  :?
Nadam se da bu u srijedu, a u petak već mora bit razrađen.  :mrgreen:

 
Incredible said:
a ti Darkić dođi tu ak očeš race :jesus:

ma da,kako da ne...ajdde vi vamo ,gdje ima rupa na cesti i pokoji 'oziljak na cesti' od granate...i tak svasta...ma pih,a sta da drugo kazem :mrgreen:
 
darko_b said:
ma da,kako da ne...ajdde vi vamo ,gdje ima rupa na cesti i pokoji 'oziljak na cesti' od granate...i tak svasta...ma pih,a sta da drugo kazem :mrgreen:
Pa da, sa tim svojim pimplekom jedino i moš vozit crosscountry..  :jesus:





:mrgreen:
 
GSR-ovci koliko imate kilometara? Ja imam 6200, sad bi moro na drugi servis!