GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Tamo gdje i motor. H.R.C. Dudo.
Hvala, daj mi reci koliko pomaze ta maska koju imaš, jer ja imam puig vizir i malo je bolje ali to nije to? Kako je pri većim brzinama jeli to orginal
 
Moja je originalna maska... koštala preko 3 soma kn. Nešto pomaže. Ali jako sam se kratko vozila bez vizira i to dok se još razrađivao, pa neznam za veće brzine. A ionako mi je teško ići preko 180, jer me hoće odpuhati, mada zalegnem... Služi svrsi. Malo bolje obuhvaća lampu nego onaj tvoj. Ak niš drugo pobere mušice i bumbare da mene ne stepu  :mrgreen:
 
Incredible said:
pa ak 900 km za vikend nije vožnja onda neznam kaj je :jesus:

samo 900? :misli:...malo,malo... :LOL: zahebavam se  :mrgreen: :wink:
 
Incredible said:
btw. prošli smo ti kroz ta tvoja vrata :jesus:

i nisi se javio ... :shock: :bonk: :2up: :pandur:

pa mogli smo bar na pivo otic i da probas kulena  :mrgreen:
 
Sayock said:
Oko 1800 kn + nosač cca 800 kn. Stanu dvije Schubertice unutra (nema većeg kofera osim ako kupiš Goldwing, pa imaš gepek od preko 60 litara)

ajd nabaci koju sliku kofera na motoru
 
krco said:
ajd nabaci koju sliku kofera na motoru

nikako,al bas nikako mi nestoji kofer na gsr-u,bas bezveze izgleda....al dobro svatko ima svoje ukuse i potrebe
 
darko_b said:
nikako,al bas nikako mi nestoji kofer na gsr-u,bas bezveze izgleda....al dobro svatko ima svoje ukuse i potrebe

...ali kad bi stavio vizir (ako nisi) izgledalo bi bolje, mada ja se ne žalim. meni ne izgleda loše. Dvoje ljudi, kofer, izgleda skroz solidno. Možda zato što se motor ne vidi :mrgreen:
 
darko_b said:
nikako,al bas nikako mi nestoji kofer na gsr-u,bas bezveze izgleda....al dobro svatko ima svoje ukuse i potrebe
ni na jednom motoru kofer nikak ne zgleda :palacdolje: al zato fala bogu ima brdo drugih rješenja (y)
 
krco said:
ajd nabaci koju sliku kofera na motoru

Slike stoje od prošle godine na 6. stranici ove iste teme... Ali da ne tražiš, evo ti link:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,58610.msg1122449.html#msg1122449
 
Ljudi silom prilika moram prodati svojeg limenog ljubimca  :palacdolje: pa ako znate koga da je zainteresiran za kupnju gsr600 nek mi se javi!
Vi i dalje uživajte u vožnjama!  (y)
 
Darkane dolazi i nam VELIKI VELIKI  -B-KING  u grad samo da znaš da pored vas dva mala GSR če bude i TATA 1300 i to sa YOŠAMA
 
ko ga zemio?Doktor  :mrgreen: ili ?jebote sta sam ja rekao da smo Suzuki Town....ma moj GSR ce biti personaliziran samo da vidim Aleru vec jednom  :mrgreen:....jos da mi je nabavit Yoše ili Devila,tu dvojim... :misli: 8) (y)


i prigodna pjesma za B-Kinga : www.youtube.com/watch?v=AWqp2zuTE3o
 
kr1408hc said:
Ljudi silom prilika moram prodati svojeg limenog ljubimca  :palacdolje: pa ako znate koga da je zainteresiran za kupnju gsr600 nek mi se javi!
Vi i dalje uživajte u vožnjama!  (y)

:shock: ma ti ces uvijek ostati geserovac  :( :mrgreen: :wink:
 
darko_b said:
ko ga zemio?Doktor  :mrgreen: ili ?jebote sta sam ja rekao da smo Suzuki Town....ma moj GSR ce biti personaliziran samo da vidim Aleru vec jednom  :mrgreen:....jos da mi je nabavit Yoše ili Devila,tu dvojim... :misli: 8) (y)


i prigodna pjesma za B-Kinga : www.youtube.com/watch?v=AWqp2zuTE3o


Nije,nije Dotur polako doće i on na svoje mlad je :LOL: onaj momak što vozi 320 Amg Jozo :D

Nemoj dvojit Yoše su Yoše (y)