GSR 600 2007 ! ! !

Incredible said:
dobro kak se vi to svi tak puno vozite a nitko nema prek 10000 km :misli: :shock:
Pa kad imaju bajkić za ribičiju ne?
 
Ja imam 23000 ali se nisam vozio proteklih 2 tjedna, puko mi lanac i ruzno je vrijeme.....
:palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:
 
Svaka čast majstore.
I što ti se sve događalo s motorom osim puknutog lanca u tih 23000?
 
Bas nista, redoviti servis, ulje, filteri, svjecice, na 18000 sam promjenio filter zraka, puno potrošenih guma i jos vise skurenog benzina.... Sve u svemu racunam da cu za kojih cca 5 tisuca mjenjati prednje plocice i to je to... Mislio sam slijedece godine na nesto malo jace ali onda racunam koliko je isplativo uzet jaci motor (vozne osobine nece bit ovako dobre, puno vise skurenih kocnica, vise skurenih guma, potrosenog benzina za koju sekundu ubrzanja a krajnju brzinu i tako i na ovome nemas kamo iskoristiti) tako da cu najvjerovatnije ostati jos godinu-dvije na ovome.... Od dodatne opreme stavljao nisam ama bash nista, vizire i kufere na motor nikad nebi stavio a auspuhe cu kad skupim malo para (jer ovako sve pare odose na benzin i putovanja)....
Ukratko ja sam sa svojim motorom jako zadovoljan, kamo god smo nas dvoje krenuli stigli smo, nit sam ja njega iznevjerio nit je on mene :)
 
Super!  (y)

Ja danas napokon imala priliku nagariti do 205. Nisam mogla brže, jer je bila neka gužva pa sam morala usporiti...
 
Incredible said:
ajmo se sad svi javit koji nismo bili :no: :mrgreen:
...a zakaj tebe toliko brine naša tema :jesus: Nema nas kao Vas pa da se svi i javimo još uvjek ne bi napunili toliko stranica gluposti kao u onoj nekoj z 750 za sve štovaelje....i onaj bulšit :jesus: :B:
 
volim_se_voziti said:
...a zakaj tebe toliko brine naša tema :jesus: Nema nas kao Vas pa da se svi i javimo još uvjek ne bi napunili toliko stranica gluposti kao u onoj nekoj z 750 za sve štovaelje....i onaj bulšit :jesus: :B:
čitaj s razumijevanjem pa možda nekaj naučiš iz onog bulšita :jesus:
 
Incredible said:
čitaj s razumijevanjem pa možda nekaj naučiš iz onog bulšita :jesus:
....pokušao sam...i to nekoliko puta, ali koliko se god trudim teško nekaj pametno zaključiti. Možda i je u rome čar te teme. Kao kad sjediš na kavi...pričaš gluposti, nikaj pametnog ne kažeš, a uživaš :mrgreen:
 
a kaj si ti očekival da buš nekaj pametnog saznal na forumu :misli: nema ti tu kruha ak to tražiš :mrgreen:
al zato za dobru zajebanciju smo uvijek spremni (y)  ili za kavicu :LOL:
 
Danas poslijepodne dok sam se vozila primjetila sam da me u vožnji peče s desne strane za stražnjicu, kao da mi se sic grije :misli: Pri povratku doma ista stvar. U garaži sam skinula sic i vidjela da je s desne strane ona cjevčuga na kojoj sic stoji totalno vruča, a na lijevoj nije. pipkala sam dalje i zaključila da je i rama vruča. E, sad koliko sam dugo petljala, pa mi se na kraju činilo da je rama s obje strane malo pre topla.  :misli:

Cijelo prošlo ljeto sam se vozila i nikad me nije ništa peklo za dupe. Da li je itko ikada imao sličan problem?
Čini mi se da uzrok grijanja nije pod sicem, već u mašini, pa toplina ide preko rame po tim cjevima i sica... :misli: