GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Danas poslijepodne dok sam se vozila primjetila sam da me u vožnji peče s desne strane za stražnjicu, kao da mi se sic grije :misli: Pri povratku doma ista stvar. U garaži sam skinula sic i vidjela da je s desne strane ona cjevčuga na kojoj sic stoji totalno vruča, a na lijevoj nije. pipkala sam dalje i zaključila da je i rama vruča. E, sad koliko sam dugo petljala, pa mi se na kraju činilo da je rama s obje strane malo pre topla.  :misli:

Cijelo prošlo ljeto sam se vozila i nikad me nije ništa peklo za dupe. Da li je itko ikada imao sličan problem?
Čini mi se da uzrok grijanja nije pod sicem, već u mašini, pa toplina ide preko rame po tim cjevima i sica... :misli:
vjerujem da si čekirala temperaturu motora..  :misli:

Možda ti fali rashladne..  :misli:
 
Zračno hlađenje...
Temperatura ulja u vožnji 82-86 divota. Samo peče za dupe.
Mudri mi je rekao da mi je to od lonca. Samo mi je onda smješno kak to nisam prije skužila? :misli:
 
Sayock said:
Zračno hlađenje...
Temperatura ulja u vožnji 82-86 divota. Samo peče za dupe.
Mudri mi je rekao da mi je to od lonca. Samo mi je onda smješno kak to nisam prije skužila? :misli:
kakvo pak sad zračno hlađenje :shock: pa voziš gsr-a jebote :LOL:

možda ti se onaj zaštitni materijal između sica i lonca pomaknul pa ti prolazi toplina do sica :misli:
 
Sayock said:
Zračno hlađenje...
Temperatura ulja u vožnji 82-86 divota. Samo peče za dupe.
Mudri mi je rekao da mi je to od lonca. Samo mi je onda smješno kak to nisam prije skužila? :misli:
metni si Shacala gore, bu ti sve u redu s guzom onda..  (y)
 
Incredible said:
kakvo pak sad zračno hlađenje :shock: pa voziš gsr-a jebote :LOL:

možda ti se onaj zaštitni materijal između sica i lonca pomaknul pa ti prolazi toplina do sica :misli:

:wink:
:mrgreen:

čekiram da vidim jel čitate s razumijevanjem  :LOL:

Ma niš se nije pomaknulo. Sve sam jučer skinula gledala i  niš mi nije jasno. Vidjet ću kak će se ponašati do Zeline danas...
 
Sayock said:
:wink:
:mrgreen:

čekiram da vidim jel čitate s razumijevanjem  :LOL:

Ma niš se nije pomaknulo. Sve sam jučer skinula gledala i  niš mi nije jasno. Vidjet ću kak će se ponašati do Zeline danas...
da da lako se sad izvlačit, priznaj nemaš pojma kakvo je hlađenje i možda ti oprostimo taj propust :mrgreen:

znači već se danas ide, kaj buš ostala čorit tam ili :misli:
 
Ne budem. Nemrem ja tam dugo ostati. Ako nemam dobro društvo, onda su mi te fešte malo dosadne. Fora je vozit do tam i natrag, a ovo između....  8)
 
A mozda ti je jednostavno od kilometara vec progorila izolacija u zadnjem loncu pa sad ona folija koja sprecava sirenje topline dalje nemoze vise podnijeti toplinu auspuha...

A i sto kaze kolega, stavi druge spuhove pa neces imati nista pod guzicom....
 
roma0907 said:
A mozda ti je jednostavno od kilometara vec progorila izolacija u zadnjem loncu pa sad ona folija koja sprecava sirenje topline dalje nemoze vise podnijeti toplinu auspuha...

A i sto kaze kolega, stavi druge spuhove pa neces imati nista pod guzicom....

A možda bu grah pojeftinil, ak nemate kaj pametno za reć osim :)blahblah:), sjebavate smisao ove teme, a to je da ne prestignemo zecove jer nam se budu smijali, uostalom jer itko išta pametno rekao o GSR-u u ovih 26 str.(osim da je najbolji motor!!! :mrgreen:!!!)
to sayock: ti si jednostavno too hot za taj bike...:cigle:

Ljudi najte kaj zameriti... :jesus:
 
Zanimljivo, ali drugi dan kad sam se vozila, niš više nije onak grijalo :misli:
Niš mi nije jasno, ali nek ovak i ostane 8)
 
Ništa. Za sad ne grije. Ne znam kaj je to bilo. Proučavam i pratim, pa ako se počne ponavljati budem išla serviseru...  :misli:
 
Sayock said:
Ništa. Za sad ne grije. Ne znam kaj je to bilo. Proučavam i pratim, pa ako se počne ponavljati budem išla serviseru...  :misli:
možda ti Suza imala "te" dane u mjesecu?  :mrgreen:
 
Nisam :jesus: Nevjerojatno koliko se sic ugrijao. Kad sam došla doma u garažu, skinula sam sic i vidjela da je sve dolje tak vruče. I kompletna rama je bila vruča, vruča! Drugi dan išla u Zelinu i poslije se još vozila... - niš. Kao da nije ništa ni bilo.
Ako netko osjeti nešto slično na svojem GSR-u, pa da me prosvjetli ili da ja prosvjetlim ostale da pripaze ili pojima nemam... :misli:
 
Sayock said:
Nisam :jesus: Nevjerojatno koliko se sic ugrijao. Kad sam došla doma u garažu, skinula sam sic i vidjela da je sve dolje tak vruče. I kompletna rama je bila vruča, vruča! Drugi dan išla u Zelinu i poslije se još vozila... - niš. Kao da nije ništa ni bilo.
Ako netko osjeti nešto slično na svojem GSR-u, pa da me prosvjetli ili da ja prosvjetlim ostale da pripaze ili pojima nemam... :misli:
pa jesi zvala u HUSMOP :misli: kaj oni vele zakaj se pregrijava mali :misli:


:LOL: :LOL: :LOL:
 
E... moram se prijavit. Idem danas po mat crnog 2007g ,istina nije moj izbor ali cijena je povoljna . Do sad sam vozio samo apriliu, falca 63 000 km i mille(stari) 5-6000 km, ovo će mi bit prvi japanac !!
I još naked !! Čut ćemo se nakon utiska prve vožnje !
Pozdrav !
 
SVJETLI said:
E... moram se prijavit. Idem danas po mat crnog 2007g ,istina nije moj izbor ali cijena je povoljna . Do sad sam vozio samo apriliu, falca 63 000 km i mille(stari) 5-6000 km, ovo će mi bit prvi japanac !!
I još naked !! Čut ćemo se nakon utiska prve vožnje !
Pozdrav !

pametan izbor  (y) 8)