GSR 600 2007 ! ! !

Nije moj Rijecka picka, ali jako dobra ideja, ne znam kako se toga vec nisam sjetio.... Iako nas "moto klub" "Rrijecke picke" (tako nazvan iz sprdancije) u kojem se smatram pocasnim clanom nema nijednog GSR-a osim mog, ne znam ciji je ovaj, malo cu se raspitati, ali ideja je strasna... :)

Moj ce najvjerovatnije u prodaju na proljece iako mi je ono prodajem ali nadam se da nitko ne dodje s novcima....
 
live-for-ride said:
..he he, ovaj s plitvica (prvi) je moj. Pa što se nisi javio, ili sačekao ili...Bio ovaj vikend (nedjelja) Poslije plitvica zapalio preko otočca i senja do Selca. U ponedjeljak u zg :wink: Mogao si mi barem tablicu izbrisat. Prepoznao bih ga ja :mrgreen:

hehehe....
sorry... :mrgreen:

bio na poslovnom putu, pa nisam mogao.....

a onaj "rijecka picka" je iz splita (y)
bar su tablice splitske
 
evo moj je preživio Grossglockner. Bili cura i ja ovaj vikend i sve pohvale. Osjeća se na 2000 mnv kako ipak nema toliko snage kao na normalnoj visini, a možda mi se to i samo čini jer kako god kreneš, ideš uzbrdo  :mrgreen: . Jučer i danas smo napravili 1050 km. Nikakvih problema nisam imao. Sjedi, pali, vozi. Lagani tempo i potrošnja opet ispod 5 l.  Danas pokisli ko pi..e, ali eto. Konačno sam dotukao i drugu zadnju gumu i slijedeći vikend slijedi izmjena. Pilot road 2 će biti nova marka za njega, pa javim dojmove. Također ću promjeniti i lanac i lančanike, a kočnice planiram na servisu na 30000km (vjerojatno slijedeće godine.
Ljudi, ako niste bili na Grossu, svakako preporučam. Milion puta je oslikan, ali dokne doživite uživo.... (y)
 
roma0907 said:
Nije moj Rijecka picka, ali jako dobra ideja, ne znam kako se toga vec nisam sjetio.... Iako nas "moto klub" "Rrijecke picke" (tako nazvan iz sprdancije) u kojem se smatram pocasnim clanom nema nijednog GSR-a osim mog, ne znam ciji je ovaj, malo cu se raspitati, ali ideja je strasna... :)

Moj ce najvjerovatnije u prodaju na proljece iako mi je ono prodajem ali nadam se da nitko ne dodje s novcima....

prodaješ, a moliš Boga da ga niko ne kupi :mrgreen:
 
roma0907 said:
Nije moj Rijecka picka, ali jako dobra ideja, ne znam kako se toga vec nisam sjetio.... Iako nas "moto klub" "Rrijecke picke" (tako nazvan iz sprdancije) u kojem se smatram pocasnim clanom nema nijednog GSR-a osim mog, ne znam ciji je ovaj, malo cu se raspitati, ali ideja je strasna... :)

Moj ce najvjerovatnije u prodaju na proljece iako mi je ono prodajem ali nadam se da nitko ne dodje s novcima....

ti si vlasnik tog cuda u Kraljevici...jucer je oko 12 - 12:30 tvoj ljubimac bio parkiran ispred onog birca u Kraljevici gdje se autobusi okrecu i kupe putnike

zapamtio ga po tome sto je tablica popigana prema gore....

sam u pravu?
 
Da, bas tako, molim Boga da nitko ne naleti.... A cuj da neko ponudi dobre pare, mislim da mi se isplati, bi ga prodao...

Moj je u Kraljevici parkiran jako cesto ali nema regu na gore, nisam je savijao i dizao, kakav je nosac serijski tako sam ga i ostavio, ne znam, moj je jedini u Kraljevici, jedino ako netko sastrane nije dosao....


BTW kakve veze imaju splicani / splicanke sa Rijeckim pickama?????
 
Jel se vozite ili vam je crknuo internet?
Vi koji imate kofere, kako ste i da li ste riješili deki rukohvat (u nedostatku bolje riječi) za suvozača. Naime, planiram kroz 2 tjedna to riješiti na neki način, no kako ne bih trebao improvizirati, da li postoji neko gotovo rješenje?
 
live-for-ride said:
...ima i u onoj temi z 750...kojekakvih offova. A zakaj tamo ne brišeš. Ajd please nam ostavi ovu temu.... (y)

tema ostaje, nema brige

o onoj temi ne želim, digao sam ruke od nje, dosta sati sam izgubio nad njom, a ni ne vozim to smeće :mrgreen:
 
ako netko hoce puig-ove crash pads imam ja za 600 kn i ja placam postarinu...
nove u butizi , ne raspakirane, (jos su u butizi)
ako koga zanima neka se javi...

091 7600436...

ako koga zanima objasnim na pp o cemu se radi... (y)
 
U utorak sam vidio jedan crno crveni gsr s crash barovima. E to bi i ja :wink: . Da li zna netko gdje ima za kupiti i kolika im je cijena?
 
live-for-ride said:
U utorak sam vidio jedan crno crveni gsr s crash barovima. E to bi i ja :wink: . Da li zna netko gdje ima za kupiti i kolika im je cijena?
imas ih u trstu,ali neznam cijenu.
 
di ste 'banditi'...sta ste se stisli...
sta se radi na motorima?
evo mojih planova...nakon sto sam kupim tank torbu(Heldova)...planiram Yoshie ili Devile ubost,jos cu se posavjetovat....ide i ralica(Bodystlye) i vizir(Puig) isto 'gore',poklopac sjedala(isto Bodystyle) ...vjerovatno ce se i neki airbrush nabacit....

neznam kako da rijesim tablicu a da mi ostanu zmigavci...ima li tko kakvu ideju?
 
darko_b said:
di ste 'banditi'...sta ste se stisli...
sta se radi na motorima?
evo mojih planova...nakon sto sam kupim tank torbu(Heldova)...planiram Yoshie ili Devile ubost,jos cu se posavjetovat....ide i ralica(Bodystlye) i vizir(Puig) isto 'gore',poklopac sjedala(isto Bodystyle) ...vjerovatno ce se i neki airbrush nabacit....

neznam kako da rijesim tablicu a da mi ostanu zmigavci...ima li tko kakvu ideju?
Koliko si platio tank torbu,i od koliko je litara?
 
obby said:
Koliko si platio tank torbu,i od koliko je litara?

tank torba Held Carry,17litara,50eura,Louis (y)

(nisam platio jos,tek sam ju narucio,valjda :misli: :mrgreen:)