GSR 600 2007 ! ! !

http://www.motoclub-tingavert.it/t63556s.html pogledaj na ovom talijanskom sajtu slike nekih gsr mozda nadjes nesto interesantno..
 
hvala za starnicu al otprilike je to to sto sam napisao...jedino jos airbrush i to za tablicu...znam gdje cu je stavit al neznam kako da zmige ostavim...
 
1.ovo ide sigurno
2.dekl za sic(samo na slici je od Fazera) al su slicni
3.ralica ali Puigova,Bodystyle nemogu naci nigdje na netu(sliku) i vizir od Puiga(koji sam vec 'prekrizio' pod kupljeno
 
darko_b said:
1.ovo ide sigurno
2.dekl za sic(samo na slici je od Fazera) al su slicni
3.ralica ali Puigova,Bodystyle nemogu naci nigdje na netu(sliku) i vizir od Puiga(koji sam vec 'prekrizio' pod kupljeno

koliko je vizir... :misli:

ljep je (y)
 
Dotukla sam napokon stražnju gumu, pa me zanima kaj ste vi od guma stavljali gore?
Razmišljala sam da stavim komplet Michellin Pilot Road 2, ali prednja mi je još dobra, pa mi je jeftinija varijanta probat naći BT-014...
 
Sayock said:
Dotukla sam napokon stražnju gumu, pa me zanima kaj ste vi od guma stavljali gore?
Razmišljala sam da stavim komplet Michellin Pilot Road 2, ali prednja mi je još dobra, pa mi je jeftinija varijanta probat naći BT-014...
..ja stavio komplet road 2. Uzeo sam u soveniji i ispalo me oko 1800 kn sve skupa s montažom. Svakako bih ti preporučio te gume, ali bih ti isto tako preporučio zamjenu obje. Ja sam na prvom mjenjanju stavio samo zadnju pilot power 2ct (prva je bila dobra). Tada je razlika bila nenormalna. Ko da sam uzeo novi motor, a sad kad sam zamjenio obje, osjetio sam razliku samo zbog prednje (nenormalno bolje drži cestu)....eto road2, nečeš pogriješiti (y)
 
Ako ću prelazit na Michelin, onda ću naravno promjeniti obje. Ali žao mi je skidat dobru prednju gumu. Sad tražim gdje još ima BT-014 pa da za sad samo stražnju zamjenim, a onda kad i to dotučem, uzet ću cijeli komplet...
 
Sayock said:
Ako ću prelazit na Michelin, onda ću naravno promjeniti obje. Ali žao mi je skidat dobru prednju gumu. Sad tražim gdje još ima BT-014 pa da za sad samo stražnju zamjenim, a onda kad i to dotučem, uzet ću cijeli komplet...
stavi bt-016 puno su bolje od 0-14.
 
Sayock said:
Ako ću prelazit na Michelin, onda ću naravno promjeniti obje. Ali žao mi je skidat dobru prednju gumu. Sad tražim gdje još ima BT-014 pa da za sad samo stražnju zamjenim, a onda kad i to dotučem, uzet ću cijeli komplet...
...a zašto bi mjenjala obje u slučaju prelaska na drugu marku guma!?
Imaš dvije različite gume, različitih dimenzija, koju god da uzmeš, jedna je dopola špotrošena, druga nova. Jasno bi mi bilo da uzimaš obje nove pa želiš isti set, ali ako uzimaš samo jednu, tak ti je svejedno jelu li ista ili različita marka. Isto tako, bt 014 i 016 su dvije različite gume, različite smjese, samo je marka ista. Tvoji vozački afiniteti preferiraju tvrđu gumu (nisi na stazi i ne dereš gumu do ruba), ali za svaku sigurnost bilo bi dobro imati dobar grip i na mokrom. Za to je road2 idealna. Ako voziš na rubu, skoro do fuzića, onda svakako mjenjaj obje (a ne voziš). U tvom slučaju to nikako nije potrebno.  Ustvari, koju god da uzmeš, tebi neće stvarati probleme. Radi čiste sigurnosti zbog kiše (stvarne i one psihološke) stavio bih road 2.
 
live-for-ride said:
...a .... Isto tako, bt 014 i 016 su dvije različite gume, različite smjese, samo je marka ista. ...

koliko sam ja upucen Bt-14 se povukao ili povlaci iz proizvodnje a zamjena joj je Bt-16,znaci nemogu biti toliko razlicite.... :misli:
 
Live-for-ride potpuno si u pravu, to je i moje mišljenje.
BT-014 se povlači ali još uvijek se može naći poneka...
Sad mi je jeftinija varijanta zamjeniti samo stražnju...
 
obby hvala na onoj stranici,moze se naci dosta zanimljivog....jedan od toga je da prefarbam motor,a ovaj mi je najbolje sjeo...stvarno izvrsno slozene boje...