GSR 600 2007 ! ! !

tays said:
jeste vidjeli ovakav nosać kofera to bi si ja stavio ali je 160 eura.
...mislim da to nije nosač već taj dio ima samo funkciju rukohvata, ali zanimljiva ideja, mada ja ne bi bušio plastike ako ne može taj rukohvat biti samostalno bez nosača kofera...
 
darko_b said:
di ste 'banditi'...sta ste se stisli...
sta se radi na motorima?
evo mojih planova...nakon sto sam kupim tank torbu(Heldova)...planiram Yoshie ili Devile ubost,jos cu se posavjetovat....ide i ralica(Bodystlye) i vizir(Puig) isto 'gore',poklopac sjedala(isto Bodystyle) ...vjerovatno ce se i neki airbrush nabacit....

neznam kako da rijesim tablicu a da mi ostanu zmigavci...ima li tko kakvu ideju?
vidio sam ja frajer je odrezo on plastiku evo slika. sa moba pa se nevidi bas.
 
live-for-ride said:
...mislim da to nije nosač već taj dio ima samo funkciju rukohvata, ali zanimljiva ideja, mada ja ne bi bušio plastike ako ne može taj rukohvat biti samostalno bez nosača kofera...
je kad sam ja bio sa dečkom danas, i stajo kraj motora i gledo
 
evo ti i stranica pa vidi kakvih ima sranja. http://www.suzuki.at/de/bike/zubehoer/pr_zubeh_suche.asp
 
tays said:
vidio sam ja frajer je odrezo on plastiku evo slika. sa moba pa se nevidi bas.

phahahhaha :mrgreen: pa to je Danijelov motor(bivši)...al nebi ja tako kao sto je on...imam ja nest bolje od Puiga sam da nadjem pa cu stavit...
 
darko_b said:
phahahhaha :mrgreen: pa to je Danijelov motor(bivši)...al nebi ja tako kao sto je on...imam ja nest bolje od Puiga sam da nadjem pa cu stavit...
šta kažeš na ovaj nosać, za suvozaća zakon, a i nema odozda preko svjetala onih šipki ko kod givia i kappe
 
tays said:
šta kažeš na ovaj nosać, za suvozaća zakon, a i nema odozda preko svjetala onih šipki ko kod givia i kappe

osobno nikad nebi stavio kofer na gsr-a,po meni mu bas i nestoji,ali ako ti je to zelja,ovaj izgleda solidno...

evo onih nosaca tablice(samo su na slici od Yamahe R6,ali izgledaju isto osim samih zmigavaca)
 
tays said:
evo ti i stranica pa vidi kakvih ima sranja. http://www.suzuki.at/de/bike/zubehoer/pr_zubeh_suche.asp

jel ima kod 'naseg' suzukia toga nabavit sto je tu...
 
tays said:
je kad sam ja bio sa dečkom danas, i stajo kraj motora i gledo
...ej, hvala ti na slici, mislio sam da sam vidio one šipke pa sam pomislio. Uglavnom, jako dobra ideja. Mislim da ći dati napraviti te držače i samo ih zašarafiti na postojeći ili pak izmisliti nekaj drugo.
 
Ja ću morati modificirati sic. Kad nekog vozim između mene i suvozaća je velika rupa jer sam kratka i vozim se maltene na rezervoaru.  :mrgreen: A kad taj netko sklizne dolje onda smo dvoje na vozačkom mjestu i ono odotraga se navali na mene pa sve držim na rukama i doslovno ležim na rezervoaru... Tak da ću morati dati raditi novi sic... 8)
 
kupi gore prikazani nosač kofera pa će se suvozač imati gdje držati. Ja recimo kad se vozim sa suvozačicom, nemamo nikakav kontakt, a nema se gdje držat.... :mrgreen:
 
Nemam suvozača već maloljetnu suvozačicu (kak bi inače obje stale u sic za vozača), pa volim  osjetiti da li se drži ili sam ju zgubila... A ona će narasti, no ja neću i dalje ću visiti na rezervoaru i idalje će biti velika praznina izmežu suvozačice i mene... :?
 
Sayock said:
Nemam suvozača već maloljetnu suvozačicu (kak bi inače obje stale u sic za vozača), pa volim  osjetiti da li se drži ili sam ju zgubila... A ona će narasti, no ja neću i dalje ću visiti na rezervoaru i idalje će biti velika praznina izmežu suvozačice i mene... :?
onda moraš modificirati rezervoar :mrgreen: .
šalim se, ali mislim da će ti to biti ipak teško za izvesti. Lako za kožu i spužvu,.....ne znam...
 
vizir se narucuje... (y)
ralica ne... :(
al idem na oklope umjesto ralice  (y)
cijena Yoshimure GSR(okrugle ne tri ovalnr) ...cca 7000kn