GSR 600 2007 ! ! !

Bajac said:
a stizu uskoro i slike iz vukovara, slovenije i austrije ... :jesus:  :mrgreen:

imam imam, i to ne neke auspuhe, nego devil-e, ali kad sam isao za grcku sam ih skinuo   (y)
neka, neka, treba se vozit dok žena i deca ne zovu. Ajd stavi iz austrije pa da mi uleti neka ideja. Taman onaj vikend 20., 21., 22. 6. mi se ide nekud na tri dana. Onaj Češki krumlov mi se čini skroz ok, a i nije daleko. Navodno je pokraina Wachau u austriji dobra za proć. Onda s druge strane, stelvio je nešto što bih htio proći ove godine. Jooooj, nemam toliko para.
 
Bajac said:
a stizu uskoro i slike iz vukovara, slovenije i austrije ... :jesus:  :mrgreen:
Bajac,kaj se čeka sa fotkama iz Vukovara, :wink: pa više je kranje vrijeme da ih "istreseš" na svjtlo dana!  :mrgreen:
 
Bajac koja ti je to Maxia straga? Jel to ona nova od 55 l? Koliko su došli nosaći bočnih kofera?
 
Sayock said:
Bajac koja ti je to Maxia straga? Jel to ona nova od 55 l? Koliko su došli nosaći bočnih kofera?

To je nova od 55l a nosace je uzeo u kompletu bocne + zadnje i nosaci su Kappa.Ne sjecam se koliko ih je platio ako se on ne sjeti pogledam sutra u kompu
 
Evo sada sam stavio novu gumu zadnju Bridgestone BT014 i kada sam skidao pakne video sam da mi se kocnica istrosila. Koje plocece da stavim? Bile su tokico serijske. Da li je neko menjao na motoru to i koje je stavio?
 
Titja said:
Evo sada sam stavio novu gumu zadnju Bridgestone BT014 i kada sam skidao pakne video sam da mi se kocnica istrosila. Koje plocece da stavim? Bile su tokico serijske. Da li je neko menjao na motoru to i koje je stavio?
ja sam mjenjao na 32000 (ispalo da je orginal do pola potrošen, ali kad sam već kupio). Naprijed cam stavio lacbon loraine (ili kak se već piše) model A3+. Zadnje ću sad projeniti, isti proizvođać, no neki drugi model (po preporuci). Mogu samo reći da sam prezadovoljan. Koći puuuuuuno bolje. Nenormalna razlika. Kad sam prvi put zakočio (samo prednjom) mislio sam "oću ja to znati voziti". Ne bi biše one stare. Sad ću još zamjeniti i zadnje pa ćemo vidjeti. Uglavno, preporod (y)
 
Ja sam na gs500 stavio te carbon i pojela se za jako kratko vreme plus jako skripi kada se koci a to me nervira.
 
Titja said:
Ja sam na gs500 stavio te carbon i pojela se za jako kratko vreme plus jako skripi kada se koci a to me nervira.
ja ti za sad nemam problema sa zvukovima. A3+ je nešto tvrđi model. Ima i mekših koje koće bolje, ali meni je i ovo predobro. Na motoru su mi 6000 km i za sad je sve ok. Kao što i vidiš iz gornjeg teksta, orginal sam mjenjao nakon 32000 km i bile su do pola potrošene (Doslovno). Da se ove potroše do kraja nakon 32000 neću se žaliti. 
 
reko bi da vas 2 imate malcice drugaciji stil voznje :LOL:
 
live-for-ride said:
gsr-ovci, jel se vozite. Ja tučem 38 hiljadarku.

Ja tučem 6-tu jer vozim tuđe motore, svoj čuvam za penziju.... :bicikler:
 
Switch said:
Kakvog "kraja", jel se vidjela žica ak nije nisu potrošene... :jesus:
Kadaih skinem vidi se da su pred kraj. Jos uvek ne znam koje da stavim.