GSR 600 2007 ! ! !

ja ti nemam pojma o lizingu. Ja sam uzeo na kredit na 7 godina i tu sam se zajebo. Motor je dvije odine star i ima skoro 40000 km. Koliko će imati kad bide star 7. Idealno bi mi bilo na 4 ili 5. Rata je nešto veća, ali sad bi već bio otplaćen pola i da ga idem prodavat, mogu zatvoriti kredit. Sada to ne mogu. Nije mo fora otići otplatiti dio glavnice ili promjeniti otplatni rok je rmoram ponovo kod bilježnika (plaćati sve one troškove), moraju mi ponovo određivati kreditnu sposobnost, a to sve košta. Jedina opcija je plaćati kredit i to je to.
 
saznao sam da vecina banaka ne financira motore.
dileri imaju neke leasnig firme s kojima to rade ali to radi samo za pravne osobe tj. firme i obrte.
Znaci jedina mogućnost za fizičku osobu je kredit.
E sad dolazimo do varijanti life for ride piše na koliko uzet kredit.
Je li bolje ući s više keša,koju varijantu uzeti jer prinjerice kod Pbz-a do 8eura za auto kredit kamata je oko 11% što je skoro ko isto za nemajenski gotovinski(koji su najskuplji) itd.
iskustva te ideje molim
 
za početak potraži neku drugu banku. 11% je valjda za polovne aute, ali za polovne motore sada nečeš dobiti kredit. Eventualno za novi. Ja sam razmišljanja da bolje uzeti veći kredit pa manje keša dati od kuće. E sad...neki ne bi plaćali krediti za motor da se ubiješ, ja pak ne bi dao 30-40 tkn keša za niš ako ne moram. Nitko ti niš neće paetno reći. Sam moraš vidjeti koliko si sposoban izdvajati mjesečno za ratu. Gledaj da ti je kredit na dvije godine (ak već imaš para) i lako izračunaš koliko treba dati keša. Dvije zato jer ti nakon toliko izlazi garancija, otpaltio si motor i možeš ga bez beda prodat (ako hočeš).
 
Ili uzmeš nenamjenski kredit i motor kupiš za keš... Možeš ga prodati kad god želiš (ako želiš) jer je čist... 8)
 
da to je pravi odgovor :D
znaci na dvije godine izvidit ratu i skužit jel možeš ili ne
a ovu recesiju neću komentirat za aute daju akcije da boli glava,a eurorwnt nema popust i na da dodjes sa kešom u punom iznosu.

definitivno bi uzeo novi motor jer nemam ni 40-50 iljada keša za polovni GSR
 
ak i kupiš u eurorentu, nemoj ga tamo servisirati. Ima još servisa, pogledaj malo na forumu. Eurorent  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: Naplačivati će ti gluposti koje niti neće napraviti....ustvari, prosurfaj malo.
Ja niti kod njih ne bi kupio motor. Radije bi otišao iz zagreba i kupio negdje drugdje nego da tim lopinama dam lovu. No bar znam da je tam jedan korektan, a jebiga kad on neće zaraditi niš više ili  manj....
 
eurorent nije najvažniji jer kao što kažeš ima još mjesta gdje se može kupiti.
Vidim da su stilovi različiti pa me zanima kako isfinancirat 1. motor a da nije Apn il kinez
i ako nemaš bogatog tatu te 50-60 iljada koje ti stvaraju dodatno opterećenje na kičmu??
 
kreditom....nije mi jasno kaj te muči. Ak nemaš keš, moraš u kredit. Koliko si keša spreman dati? Imaš opremu? ostavi par tisućica za regu.
 
gazimestanivoje said:
ma nista sve jasno (y)
nesto opreme imam(skupu kacigu,bubrežnjak,rukavice)
kolko je rega??
s 50%popusta osiguranje oko 1500. 2100 je ispalo s davanjima s time da ti još moraš dodati pločice i knjižice.
 
tko Vam rekao da se nemoze prodati motor ako je pod kreditom i u kojoj banci??
 
live-for-ride said:
koaj je procedura?

kredit u Volksbanci i mozes prodat motor bar je meni tako receno...bitno da ti je knjizica vozila kod tebe,a oni po novom vracaju jer imaju neki registar gdje upisuju sve i nije im vise potrebna(ujedno imas suduznika il jamca pa ih nebrine to da neces placat kredit jer sjedaju na placu)..najnize kamate na nove motocikle su u Volksbanci,a postojii reprogramacija kredita ako ti slucajno dosadi gsr pa pozelis nesto drugo kupit
 
darko, vidim po kreditu volksbank da si motor kupio kod skare u osijeku, ako se ne varam!
nije me bilo na forumu par dana pa sam tek sada procitao postove...
primi sucut zbog motora!
bitno da je glava ziva!
ja inace cesto putujem u vinkovce pa sam te vidio par puta u prolasku i na moto susretu u brodu i ako se ne varam,
imas yosimurine topove? ili je to netko drugi?
i nemoj se uvrijediti mojim pitanjem, a jel ostalo sta citavo na njemu?
da rasprodamo koji dio?
a?
ili si ga vec rijesio?
 
live-for-ride said:
darko_b....jesi ti prodao motor ili je negdje za djelove? Da li prodaješ djelove?


Ekipa da ne čitam sve od početka, zanima me da li postoje originalni nosači za sva tri kofera za gsr-a?
Hvala.
 
Postoje od Givia i od Kappe ako si na to mislio Imas slike dvije stranice prije  :wink:
 
vickodu said:
Postoje od Givia i od Kappe ako si na to mislio Imas slike dvije stranice prije  :wink:


Je, upravo sam na to mislio!
Hvala, razmišljam o kupovini gsr-a, a uvijet mi je 3 kofera zbog putovanja.
 
Idu ti dva bocna 33l i nazad koliki hoces .Ako mislis mjenjat auspuh onda ces morat malo prepravljat nosac.Za putovanje naked neznam koliko je pametno ali.........................
 
moj savjet ti je da kupuješ Kappu nosače jer su za bočne jeftiniji. sad bu me malo vicko pak popljuval, ali moj nosač zadnjeg jemalo drugačiji od onog koji je stavljao bajac pa se malo raspitaj.