GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
I gdje ste našli Pilot Road 2 i po kojoj cijeni?
malo je bed jer ih u sloveniji navodno nema (nije bilo prednje). Ako kupuješ kod nas, komplet je oko 2200 bez montaže. Ako ne odeš u sloveniju, najjednostavnije je kod preko bimbe, no svatko to prodaje. Grigić u VG pa ih i izmontira.
 
meni su orginal gume bile bridgestone bt014 bile su odlicne i izdrzale su skoro 6000, svaki put kad radim servis idu i nove gume jer se pojedu...
a zanja dva seta su mi bila bt016, i bit ce i u buduce... (y)
 
Meni je originalna stražnja guma izdržala nešto preko 10000 - zamjenila sa istom takvom, a prednju imam još i sad (preko 15000). Ali kad se ponovo potroši zadnja stavit ću za probu Pilot Road 2.
 
Bajac said:
meni su orginal gume bile bridgestone bt014 bile su odlicne i izdrzale su skoro 6000, svaki put kad radim servis idu i nove gume jer se pojedu...
a zanja dva seta su mi bila bt016, i bit ce i u buduce... (y)
bt016 je (makar na papiru) dosta bolja guma od bt014...je li?
 
Bajac said:
meni su orginal gume bile bridgestone bt014 bile su odlicne i izdrzale su skoro 6000, svaki put kad radim servis idu i nove gume jer se pojedu...
a zanja dva seta su mi bila bt016, i bit ce i u buduce... (y)


Ka se vozis ko baba pa ti nije bitno koje su ti gume  :mrgreen:
 
Bok te mazo 19 tisuća.... Ja u toliko potrošim 3 seta ako mi ne pukne u međuvremenu... Strašno.... Svaka čast, očito ti i nije bitno baš kako guma drži, a vjerovatno ima veze i sa ovim gdje živiš, ja znam da kod nas u primorju ni na chopperima ljudi ne prođu toliko km sa jednim gumama....
 
roma0907 said:
Bok te mazo 19 tisuća.... Ja u toliko potrošim 3 seta ako mi ne pukne u međuvremenu... Strašno.... Svaka čast, očito ti i nije bitno baš kako guma drži, a vjerovatno ima veze i sa ovim gdje živiš, ja znam da kod nas u primorju ni na chopperima ljudi ne prođu toliko km sa jednim gumama....
Mislim da pre ima veze sa tim kako vozis.... :mrgreen:
 
roma0907 said:
Bok te mazo 19 tisuća.... Ja u toliko potrošim 3 seta ako mi ne pukne u međuvremenu... Strašno.... Svaka čast, očito ti i nije bitno baš kako guma drži, a vjerovatno ima veze i sa ovim gdje živiš, ja znam da kod nas u primorju ni na chopperima ljudi ne prođu toliko km sa jednim gumama....
a gle, guma drži jaaako dobro, svatko tko jeu je stavio u zadnje vrijeme piše samo riječi hvale. Tako i ja. Na mokrom drži odlično. Uvjerio sam se ovaj mjesec da je cesta po kojoj se voziš itekako bitna. Ako su kod vas ceste ko na pagu :mrgreen: ne bi ona izdržala toliko. No...većina kilometara je napravljena van grada. Probaj s njom...i ti češ biti zadovoljanUostalom, u motoreviji ovaj mjesec bi trebao izači usporedni test sport touring guma pa kupi, pročitaj dojmove i kupuj. Ne znam koliko ima smisla na njega stavljati sport gumu za vožnju po cesti.
 
live for ride.... (y)

vickodu ->cekam te na mostu da ti pokazem tko je baba, skupljat ces moje ostatke od slajdera  :jesus:



service manual GSR600.....

kaze da motor dolazi sa bridgestone bt-014 gumama....

pa mi nije jasno kako i vi niste imali te gume... :jesus:
 
Bajac said:
live for ride.... (y)

vickodu ->cekam te na mostu da ti pokazem tko je baba, skupljat ces moje ostatke od slajdera  :jesus:



service manual GSR600.....

kaze da motor dolazi sa bridgestone bt-014 gumama....

pa mi nije jasno kako i vi niste imali te gume... :jesus:

hahahahaa, Bajac tebi otpadaju komadici slajdera pri brzini od 24 km/h.
 
pa da.....  :mrgreen:
a ta brzina za tebe je nesto nerealno,
jos to nisi dozivo  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

 
Bajac said:
l
service manual GSR600.....

kaze da motor dolazi sa bridgestone bt-014 gumama....

pa mi nije jasno kako i vi niste imali te gume... :jesus:

Ja sam ih imala i još ih uvijek imam (mjenjala samo stražnju, prva evo drži preko 15000 km...)  :wink: