GSR 600 2007 ! ! !

Medo said:
Ne bih svrstavao B-Kinga u klasu sa nakedima 1000, ipak je on povelika mrcina u odnosu na njih a i teži je 35-40kg.

Po meni Suzukiju definitivno fali jedan sport-naked u klasi 1000. (y)

pa rekao sam da nije klasa...ajd priznaj da bih ga odmah kupio...ah teska je ta skrivena ljubav prema Suzukiju  :jesus: :jesus: 8) :mrgreen:
 
Medo said:
Ne bih svrstavao B-Kinga u klasu sa nakedima 1000, ipak je on povelika mrcina u odnosu na njih a i teži je 35-40kg.

Po meni Suzukiju definitivno fali jedan sport-naked u klasi 1000. (y)
slažem se 100%, no ako pogledamo ostale cijene, vjerojatno i ne bi bio previše konkurantan cijenom :(
 
darko_b said:
pa rekao sam da nije klasa...ajd priznaj da bih ga odmah kupio...ah teska je ta skrivena ljubav prema Suzukiju  :jesus: :jesus: 8) :mrgreen:
He, he...
Trenutno Suzuki zahvaljujući njihovoj servisnoj mreži ne bi kupio nikako.
 
Medo said:
He, he...
Trenutno Suzuki zahvaljujući njihovoj servisnoj mreži ne bi kupio nikako.

zaboravio si Moto Guzzi, on mu je opasna konkurencija,

mislim, glede servisne mreze  :LOL:
 
zalosno je sto smo mi svi kupili suzukija, a znali smo kakvo je stanje  :palacdolje: umjesto da svi bojkotiraju brand, mozda bi za 200 godina nekome doslo iz dupeta u glavu
 
mali shile said:
ti dolazi u radionu,sta visis po forumu cjeli dan...gsr se nece sam popravit :jesus:

ko,ja? :shock:
nece njega vise nitko popravit... :jesus: :mrgreen:
a sto se tice rada,najradje bi si odsjeko nogu da nemoram vise po bolnici visit,neide dalje od 70stupnjeva,danas mjerili  :misli: :?
 
darko_b said:
ko,ja? :shock:
nece njega vise nitko popravit... :jesus: :mrgreen:
a sto se tice rada,najradje bi si odsjeko nogu da nemoram vise po bolnici visit,neide dalje od 70stupnjeva,danas mjerili  :misli: :?
Kolika je šteta na motoru, jebeš nogu noga če se oporaviti? PS. šala mala!
 
jebate...jučer se đirali, motor popio 4,6 l na 100 km. Ovo mi do sad još nije uspjelo. Nisam se ganjao, cesta nije dala (osim od Duge Rese do Jezerana), ali nisam baš mogao vjerovat. Na pokazivaču pisalo 230 km i bile još dvije crtice goriva.  :mrgreen:
 
live-for-ride said:
jebate...jučer se đirali, motor popio 4,6 l na 100 km. Ovo mi do sad još nije uspjelo. Nisam se ganjao, cesta nije dala (osim od Duge Rese do Jezerana), ali nisam baš mogao vjerovat. Na pokazivaču pisalo 230 km i bile još dvije crtice goriva.  :mrgreen:
super mene vec na 200 km tjera na benzisku....
 
ja sam na svom gsr nabio 260km prosle godine kad sam s mora isao, negdje iznad zadra sam na ini tocio i stigao na jezevo, i nasuo 14,7 litri od 16.5.
kisa je padalastalno, vozio od 120 do 150 na sat! bez stajanja.
al mi je pelin i piva sjela na jezevu!
smrzo sam se kao p....
jedan je kolega sa r1 isto stigao sa 2 dl goriva dok je drugi sa istom r1 ostao 2km pred jezevom bez goriva.
 
live-for-ride said:
jebate...jučer se đirali, motor popio 4,6 l na 100 km. Ovo mi do sad još nije uspjelo. Nisam se ganjao, cesta nije dala (osim od Duge Rese do Jezerana), ali nisam baš mogao vjerovat. Na pokazivaču pisalo 230 km i bile još dvije crtice goriva.  :mrgreen:

Meni je tak uvijek na cesti. Po gradu zaplače na oko 200
 
Pozdrav ljudi!
Danas sam uradio servis ns 12.000 km, sto me kostalo 14.637 dinara, sto je po danasnjem kursu 155 eur. Zamenjeno:
1. ulje Silkolene Pro 4 15W 50 - 4 lit
2. Filter ulja
3. Svecice Denso- 4 kom
+ kupio
4. Sprej za lanac- 1 kom

Zanima me koliko kod vas kosta ovo zadovoljstvo?
Pozdrav svima...
 
pa sta,to nije puno...prvi servis me je trebao kostati oko 750kn(sva sreca pa mi je bio besplatan),do drugog nisam stigao  :mrgreen:

i ja bi prije Castrol nego Silkolene sipao...  (y)
 
darko_b said:
pa sta,to nije puno...prvi servis me je trebao kostati oko 750kn(sva sreca pa mi je bio besplatan),do drugog nisam stigao  :mrgreen:
i ja bi prije Castrol nego Silkolene sipao...  (y)
ok, verovatno mislis na drugi, posto je prvi na 1000 km. Sto se tice ulja, zastupnik Suzukija kod nas je zastupnik i za Silkolene. Dobro je ulje, tu nema problema. Ovde se najvise trosi Motul, pa Silkolene. Castrol se vise trosi kod auta... (y)