GSR 600 2007 ! ! !

igor-ns said:
Uhh, taj bi i meni odgovarao! (y) Ovde novi k9 750 na cestu izadje oko 10.000 eur...

e da bar ovdje k9 750 oko 14000e izadje...al meni dobar i k7  8) s manje od 10000km  :mrgreen:
 
Sayock said:
GSR-ovci, tko će se pojaviti 03.10. na Forum fešti ili prije podne na DDK-u?
PA ,JA bio ali brzo otišao,,nazad doma....
 
svaka čast ovom gsr-u750, ali nekako sam mišljejnja da je premala razlika 600 vs 750. da je 1000 svakako bi se zaljubio_Ovako ne budi strasti. Svakako bih volio osjetiti snagu iz podruma. Ono što daje motor prek 1000 ccm (cb 1300, bandit 1250, xjr 1300....). doduše, ovo su i malo drugačiji motori, no z 1000, fz1, gsr 1000...vidiš kak bi se uklopio :mrgreen:
 
gsr, b-king i ovaj 750 na slici su po meni najljepsi nakedi,
i sviđa mi se sto ih nema puno kao npr. zekana  :starac: . ne gube na cijeni kao zekani.
a b-king,..... mislim da je to monstrum  :sismis: . sjedio sam na njemu, nisam ga vozio,
vozio sam hayabusu na duze relacije  :eek:pakoljut: ,...... mean motherfucker!!!!
ali ovo cudoviste bez oklopa.....
mislim da bi mi i gace pootpadale!
za klasu iznad 750 mislim da nisu nakedi, ponajvise radi tog oklopa i vjetra i itd.
cak mi nekad i na mome fali oklop. na autoputu na 170 vec lagano kao nekakav pijetao lamatam laktovima  :yoman: .
ali b-king bi me izuo  :budo: !
 
sta je eRovci?ko se voza...evo moj stoji na 3000km i nece da se pomakne,neznam zasto  :misli: :mrgreen:
 
darko_b said:
sta je eRovci?ko se voza...evo moj stoji na 3000km i nece da se pomakne,neznam zasto  :misli: :mrgreen:
Moj na 14300, od maja prosle godine....Juce popodne bilo forsiranje Fruske gore, to trebate probati... :mrgreen:

2 darko b: cujem da se ovamo prodaje jedan gsr k7 (registrovan) za 3.000 eur. Da li ti se to isplati za delove, da ipak popravis svog? :misli:
 
igor-ns said:
2 darko b: cujem da se ovamo prodaje jedan gsr k7 (registrovan) za 3.000 eur. Da li ti se to isplati za delove, da ipak popravis svog? :misli:

sta je taj isto polupan ili??ma nemam pojma sta cu moram prvo dobit pare pa cemo vidit,al hvala ipak  (y)
 
igor-ns said:
Moj na 14300, od maja prosle godine....Juce popodne bilo forsiranje Fruske gore, to trebate probati... :mrgreen:

2 darko b: cujem da se ovamo prodaje jedan gsr k7 (registrovan) za 3.000 eur. Da li ti se to isplati za delove, da ipak popravis svog? :misli:
dobra je ta cesta na fruskoj gori prosao tamo prije par godina..
 
kolika vam je max brzina sa suzom?
meni je 238 km/h sa givijevim vizirom, 90kg i skroz sam se zalijepio sa karoseriju.
ima li itko saznanja koliko laze sat?

na zekanima je lagao po 7% pri max v.
 
meni je max po satu dok sam imao orginalan zupčanik (16 zuba) bilo 237. Isto givi, ali kofer 52 l :mrgreen: S jednim subom manje (ista oprema) do 244, ali to je realno nešto manje od 237 sa 16 zuba.  Nakon toga više nisam imao volje isprobavati. Nekako mi se to činilo nepotrebno :mrgreen:
 
Ja jedva da sam presao 230 km/h, a i to je puno...Imao sam utisak kad sam se malo ispravio da ce motor produziti a ja ostati.. :shock: Neverovatno je koliko se na "r"-u ista brzina cini manjom...I da, posle 200 km auto-puta osetio sam blage bolove u vratu. Pitam se zasto? :mrgreen:
 
igor-ns said:
Ja jedva da sam presao 230 km/h, a i to je puno...Imao sam utisak kad sam se malo ispravio da ce motor produziti a ja ostati.. :shock: Neverovatno je koliko se na "r"-u ista brzina cini manjom...I da, posle 200 km auto-puta osetio sam blage bolove u vratu. Pitam se zasto? :mrgreen:
Pa da li imas retrovizore na motoru,možda te od okretanja iza sebe boli vrat,,,imam 20000km od prosle god.na tom motoru,i jedino što zaboli u vezi s tim motorom je kad gumu moram kupit :smoke: