GSR 600 2007 ! ! !

pa ja sam sad procito par tema vezanih za moj motor i zupcanike i dosao do zakljucka da bi naprijed stavio jedan zub vise (16). Kazu ameri da ispravlja grešku brzinomjera (na 70 mph je tocan sad) i da se ljepse vozit, jedino kilometraza fula 4% (al to je manje bitno, hehe). E kad bi to napraivo, onda bi mozda (ak bude viska 100€) stavio ovo da dobim full snagu u prve 3 brzine. (y)
 
DacMan said:
pa ja sam sad procito par tema vezanih za moj motor i zupcanike i dosao do zakljucka da bi naprijed stavio jedan zub vise (16). Kazu ameri da ispravlja grešku brzinomjera (na 70 mph je tocan sad) i da se ljepse vozit, jedino kilometraza fula 4% (al to je manje bitno, hehe). E kad bi to napraivo, onda bi mozda (ak bude viska 100€) stavio ovo da dobim full snagu u prve 3 brzine. (y)
Da, onda bi ispravio grešku brzinomjera. ali vjerojatno bi ti bila skoro točna u cijelom režimu vožnje.
 
maRRio 8 said:
Pa nema to njegov motor? :misli:
Ili sam u krivu?

naravno da ima...al najbolja opcija ti je uzeti elektriku od gsxr 600 k5 i onda skinuti blokadu te prve tri...i ako imas para pripasas si isto tako agrgat od k5
 
Društvo, kad ćemo mi jednom ovako... http://www.youtube.com/watch?v=HhgMh5hk02A&feature=related
 
Sayock said:
Društvo, kad ćemo mi jednom ovako... http://www.youtube.com/watch?v=HhgMh5hk02A&feature=related
 
ja sam pitanje gsr susreta postavio vec prije 15ak stranica ali nitko nije odgovorio!
moj prijedlog: :shock:
-da se nađemo negdje na ljeto ili pred kraj tamo u 9 mjesecu i odemo na neku voznju na dan ili dva? :mrgreen:
-ili da se dogovorimo naci na nekom moto susretu negdje u hr pa i samim dolaskom i pojavom pocastimo bikere jer osim oldtajmerasa, bemwejasa
i onih sa gold wingom, nema bas velikih istoimenih copora  :misli:.
- posto mene nema u hr do pocetka srpnja, ja bih molio ako se dogovorite pa da bude tada! (y)

u svakom slucaju, ideja za druzenje je odlicna! nema nas puno, i nek nas se 10 ak pojavi bit ce super.
posto smo okolo po hrvatskoj, mogli bi se naci na susretu u sisku, petrinji ili karlovcu, ma sto se mene tice, ja cu iz slavonije za cavoglave ak treba!
da smo ranije mislili, mogli smo i danas u vukovar otici, bilo je more motorista! (y) (y) (y) (y) (y)
 
goran - gogi said:
pozdrav gsr-ovcima!!! (y)
mogao bi se ti provozat do mene na kavicu,,pa da organiziramo taj
nekakav GSR skup,,, belje nek bude sponzor prasića ,,  :hrana:
a ja riješim jeftinu cugu u lokalu,,,pa ti možda i vizir riješimo (y)
 
dobar prijedlog ovo za GSR skup, a nije loša ideja ni ova za beljske prasiće :mrgreen:

što se tiče Vukovara, ja bio od Đakova do Vukovara i bilo je odlično! (y)
 
ja sam za gsr party! :klopa: :klopa: :klopa: :klopa: :klopa:
na bilo koji način...svejedno...samo da grupnu fotku imamo!
i meni odgovara i Vukovar  :peace: i Vinkovci  :bananapivo:
samo da nije prije 1. srpnja 2010. putujem u dijasporu i nema me do tada. gsr na cengelama visi dok se ne vratim :cry:

za pocetak se mozemo nabrojati koliko nas je uopce i predlozimo 2-3 lokacije i na glasanje!!!!

pa onda dalje.... :bananapivo: :klopa:
 
darko_b said:
sta jesam li ja gsrovac ili slupani gsrovac  :mrgreen:
:mrgreen:
Ti si blizu,,,,možes i na prikolici doći :vecerica:
 
igor-ns said:
Moze! Ali ne po ravnici slavonskoj, dodjes ovamo pa "peglamo" uz iriski venac  (y)
jesi cuo naziv RRavnica rejseri  :misli: :mrgreen: