GSR 600 2007 ! ! !

ma sranje zivo! :mrgreen:
by the way, pozdrav iz USA!
i ovdje nema gsr 600  :misli: , samo b-king ponegdje, ali zato je gladius na svakom koraku!
za njim su poludjeli, kazu ameri da nikad gsr600 nije dosao kod njih ali im se svidja opako.
jos vise su poludjeli kad sam im rekao da gsr600 ima 100ks i da je povoljniji.
samo cu prvom prilikom nekome maznut one niklovane retrovizore sa gladiusa!!! :mrgreen:
bas mi se svidjaju!
AND BY THE WAY...HAPPY NEW YEAR EVRIBADI!!!!!!!!! :zelje: :bananalove: :bananapivo: :dance: :slinavac: :drunk: :headfones: :cheer: :peace: :banana: :pandur: :pandur: :pandur:
 
live-for-ride said:
hm...moglo bi bolje. Mene živcira što mi stalno ispada onaj kabel (ili što je već) iz šelne na hladnjaku. Drugo što me smeta je što na dovodu tekučine u hladnjak nije stavljena ona mrežasta izolacija do kraja neko fali 3 cm. Samo aljkavost, ništa više. Nekih drugih primjedbi nemam. Niš mi ne škripi, niš se ne guli...
Malo ga stegnes kombinirkama i resen problem! Bar sam ga ja tako resio. Ostalo, sve 5! By the way, happy new year!
 
igor-ns said:
Malo ga stegnes kombinirkama i resen problem! Bar sam ga ja tako resio. Ostalo, sve 5! By the way, happy new year!

Ja sam ga pričvrstila onom plastikom za fiksirat kablove/žice... i nikam više ne mrda...

Sretna nova GSR-ovci!!! I da nas ima više u 2010!! :zelje: :bananapivo:

 
sad ubodem GSRa k9 s yoshama,k&n filterom...i ostane mi para za svasta jos... :misli: :mrgreen:
 
Stavljam ipone ful sint. U novemi imaš 4 litre pakiranje oko 370 kn. Motor radi nešto tiše nego na motulu koji mi je bio 230 kn skuplji.
 
Ne mogu da izdrzim, pa moram da stavim mali off-ovo se pogotovo odnosi na darka b, a bogami i na mene...uhhh...

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=50677&trazi=1&ur=1&model=63&tip=k8&m=Suzuki-GSXR-K8
 
odlican....to neki salon prodaje k8 modele??i onaj 1000 nije za bacit  :mrgreen:
 
darko_b said:
odlican....to neki salon prodaje k8 modele??i onaj 1000 nije za bacit  :mrgreen:
Ne, to je salon oficijalnog Suzuki prodavca. Taj K8 im je verovatno ponuđen da ga prodaju od nekog njihovog kupca, koji je prvo kupio pa onda shvatio šta je kupio...(obrati pažnju na kilometražu). Ona 1000-ka je njihova, takmičarska...
 
Pozdrav ekipo,
sjutra nekih 10tak stepeni kod mene i suncano vrijeme, nadam cemo mi zimomorni moci stisnuti cojones za stotinjak kilometara :)

Da ne budem skroz u offtopicu, da se pohvalim da sam monitirao givijev nosac i kufer V46. Jako sam zadovoljan, uz vizir koji imam, izgleda skroz zadovoljavajuce.
Evo jedne slicice telefonom, dok ne slikam bolju:


Jos jedno pitanje, jel neko radio sta na ovjesu kod GSR-a i ima li kakvih preporuka za stelovanje u odnosu na fabricke postavke?
Pozdrav svima
 
Pošto večinu km radim u dvoje, meni su tvorničke postavke bile premekane. Često bi mi u zavoju znao zamjesiti i to me živciralo. Pošto nemam pojma o podešavanju ovjesa, radio sam to prema osječaju u vožnji. Napeo sam i prednje i zadnju te na zadnjoj malo prišarafio onaj šaraf za ulje u amortizeru. Osjetno mi je bio tvrđi, ali niti jednom nije zamjesio. Tako već stoji dvije godine. Ono što sam primjetio je puno bolji osjećaj za prednji kotač tj bolja povratna informacija.