GSR 600 2007 ! ! !

tays said:
Ljudi nepotrebno je mjenjati svječice na 12.000 km ako vam nepuca kad pustite gas, mogu voziti bez problema 20.000 km! Dok god nepuca i ne trokira motor svječice su dobre!
Sigurno da mogu. Ja sam ih promenio samo zato sto je u user manualu napisano da treba da se promene (y)
 
Ovo vam je link za korisnike facebook-a. to je grupa Suzuki GSR 600 pa ko hoče neka se pridruži!
http://www.facebook.com/group.php?v=app_2344061033&gid=351291870407#/group.php?v=wall&gid=351291870407
 
de ste drugovi??
sta ima,se vozate...
ima li sta od novog GSRa u 2010god??
 
Ja sam se provozao malo u nedelju, nekih 60km, sto je otprilike ukupno 250km do sada :D Hladan je asfalt, a i ja se upoznajem sa motorom, tako da sam lagano protegao noge GSR-u.
Nadam se za vikend da cu otici do Splita, pa ce to vec biti fini djir, oko 800km.
Ima li mi neko preporuciti sta da obidjem u Splitu, neku moto radnju, trzni centar (znam da ima Joker ili tako nesto) a bogami i mjesto za izaci u subotu vece?
 
Space Director said:
Ja sam se provozao malo u nedelju, nekih 60km, sto je otprilike ukupno 250km do sada :D Hladan je asfalt, a i ja se upoznajem sa motorom, tako da sam lagano protegao noge GSR-u.
Nadam se za vikend da cu otici do Splita, pa ce to vec biti fini djir, oko 800km.
Ima li mi neko preporuciti sta da obidjem u Splitu, neku moto radnju, trzni centar (znam da ima Joker ili tako nesto) a bogami i mjesto za izaci u subotu vece?


Oko 700 km  :wink:
 
Bogami, ja cu malo duzim putem preko Bara, blize je preko Cetinja ili Trebinja, ali i mnogo hladnije :)
I racunam na jos malo kusura po Splitu, pa zaokruzih na 800.
Inace, dobra ti je racunica: PG-DBK -150km, DBK-ST -205, i nazad, taman 700.
Navracas li mozda ovamo VickoDu?
 
Space Director said:
Bogami, ja cu malo duzim putem preko Bara, blize je preko Cetinja ili Trebinja, ali i mnogo hladnije :)
I racunam na jos malo kusura po Splitu, pa zaokruzih na 800.
Inace, dobra ti je racunica: PG-DBK -150km, DBK-ST -205, i nazad, taman 700.
Navracas li mozda ovamo VickoDu?


Navracam bas nesto gledam napravit dir preko Cetinja za vikend ako bude vrjeme ok
 
vickodu said:
Navracam bas nesto gledam napravit dir preko Cetinja za vikend ako bude vrjeme ok

Ako ne odemo za Split, bicemo u okolini, pa se javi da popijemo nesto! Mozes odje, mozes i na NLB.
Sorry na off-u!
 
Space Director said:
Ako ne odemo za Split, bicemo u okolini, pa se javi da popijemo nesto! Mozes odje, mozes i na NLB.
Sorry na off-u!

Moze i na NLB  :wink: Sory na off-u
 
Dugo nisam tu zavirivala, pa da se nadovežem na diskusiju o svjećicama...
Ne znam da li je tko od vas osobno mjenjao svjećice na GSR-u (ja jesam prošle zime), ali prije te operacije dobro je imati manual - ima preko nekoliko senzora koji se moraju odspojiti da bi se podigao rezervoar i došlo da samih svjećica. Definitivno su duboko i do nekih je malo zeznuto doći- A dio o šarafljenju i ključevima - isto kao i na svim ostalim motorima. Osim toga za one precizne u manualu piše kojom silom se što zateže.  :mrgreen:
 
odgovor za 3.7l ulja u pilu....
meni su u servisu stavljali 3.7 litre.
zadnji puta sam osobno promjenio ulje i nasuo sam istu kolicinu
i poklapa se sa mjernikom.
cak mislim da sam i u user manualu (od bajca) procitao da ide 3.7 litre. :misli:
i mehanicar je rekao da je to uobicajeno za suzu.
a i bolje je hladjenje! (y)
 
obby said:
nikakve novosti osim novih boja...http://www.suzuki.it/ita/main.aspx?sezione=moto

ajd da i gsra ima u plavo-bijeloj(vinkovackoj) boji
 
Kakvo vam je misljenje o zavrsnoj obradi na Suzukiju, konkretno GSR-u?

Naisao sam na netu pa par nekih misljenja, cak na jedan vrlo los review jednog skotskog all-season bikera, koji se zalio na kvalitet zavrsne obrade.
Mislio sam da je to neka prazna prica i da je to razlog sto covjek cijele zime vozi motor po putevima posutim solju i stalnom kisom u Skotskoj, ali me me par stvari zagolicalo. Pocela mi se guliti farba sa dekla, a prije neki dan sam montirao Givijev nosac kufera i iznaadio sam se kad sam ispod plastike nasao, na cijevima od repa, malo rdje na mjestima dje su varovi, te da sam jedva zasarafio par sarafa nazad u matice, koje su loseg kvaliteta...
 
hm...moglo bi bolje. Mene živcira što mi stalno ispada onaj kabel (ili što je već) iz šelne na hladnjaku. Drugo što me smeta je što na dovodu tekučine u hladnjak nije stavljena ona mrežasta izolacija do kraja neko fali 3 cm. Samo aljkavost, ništa više. Nekih drugih primjedbi nemam. Niš mi ne škripi, niš se ne guli...
 
:neznam: :neznam:
meni se vilice savile...i otpao mi uljni filter..i boja s deklova otpala
 
darko_b said:
:neznam: :neznam:
meni se vilice savile...i otpao mi uljni filter..i boja s deklova otpala

E to ti vec nije do zavrsne obrade, nego do agregata :D
Da je malo losije vukao, ostao bi GSR citav :)
 
Space Director said:
E to ti vec nije do zavrsne obrade, nego do agregata :D
Da je malo losije vukao, ostao bi GSR citav :)
kako nije,da su stavljali bolje materijale,neb bilo toga... :jesus: