GSR 600 2007 ! ! !

Došlo doba da se i ja javim, JA sam ponosni vlasnik srebrnog GSR-a od darka_b, motor je na točkovima, još mi samo original far fali i..... uostalom napravljeno je oko 600-700 novih km
 
karo said:
Došlo doba da se i ja javim, JA sam ponosni vlasnik srebrnog GSR-a od darka_b, motor je na točkovima, još mi samo original far fali i..... uostalom napravljeno je oko 600-700 novih km

jesi to ti bio u miholjcu!?
imaš onu plavu zamjensku masku???
 
goran - gogi said:
jesi to ti bio u miholjcu!?
imaš onu plavu zamjensku masku???

Jest jest sad su trio fantastikus  :wink:
Imamo plavi,srebrni i crni Gsr

A i stigo je još jedan Novi TataMata :mrgreen:
 
live-for-ride said:
ma mrak. Sad još samo treba naći orginal far. Kako se kreću cijene?


Prevrnuo sam čitavi e bay, i za nepovjerovat nema niti jednog, novi je naravno 2.800 plus plastični okvir svaki po cca 50 €, ali nešto smo pronašli u serbiji za cca 200-250€ pa bumo vidili
 
karo said:
Prevrnuo sam čitavi e bay, i za nepovjerovat nema niti jednog, novi je naravno 2.800 plus plastični okvir svaki po cca 50 €, ali nešto smo pronašli u serbiji za cca 200-250€ pa bumo vidili

probaj ovdje:
http://www.motoland-panigaz.com/
ili ovdje:
http://www.cs-zweirad.at/
 
Ja sam sebi nabavio novi  (y)

A stari ti imam, staklo je citavo i sjenilo unutra, al je iza ona plastika pukla i nosaci  od fara, pa ako imas svoj stari, pa mislis da nesto mozes iskombinirat, mozemo se dogovorit  :mrgreen:
 
live-for-ride said:
izdržao je oko nešto preko 24tkm. Gle, bilo je tu puno touring vožnje i da ne pretjerujem 95% je bilo u dvoje. Nije bilo previše autoceste. Čisto za usporedbu, Michelin PP2ct gdje sam se vozi sam mjenjao sam ju nešto prije 12tkm (čisto da usporediš s drugim vozačima). Motor ne dižem na zadnji, nemam previše jakih startova. Uglavnom, umjerena vožnja. Za vožnju u dvoje mi je bila super, derala se 5 mm do ruba. Najviše se volim voziti sam tako da mi nitko ne nabija tempo. Nije sve u sporoj i brzoj vožnji. Ima nešto u kočenju i ubrzanju.
Ove sam uzeo u Sloveniji i uvjeren sam da je to tebi predaleko.

Kao sto rekoh, par drugara iz Crne Gore je otislo na par dana voznje po HR, SLO i Austriji, pa bi usput i zamijenili gume.
Mozes li dati adresu i/ili broj telefona te radnje u kojoj si uzeo gume?

obby said:
ima u sloveniji koliko oces..

Bio bih zahvalan tebi i ostalima ako bi napisali ovdje ili mi poslali na PM broj telefona ili adresu neke od radnji sa gumama u Sloveniji.
Malo mi je urgentno, lose smo se organizovali.
Hvala unaprijed
 
http://www.vulkanizerstvo-lasic.si/
Ovaj ti je kod brežica. Na cesti od Brežica prema Dobovi. Dvije radnje su, jedna od druge 2 km. Nakon što uđeš u sloveniju na GP Bregana, voziš par km i skineš se s autoceste (mislim da je prvi izlaz za Brežice). Pratiš Dobovu, voziš km-dva po cesti kroz polja i s lijeve strane je Lašić. Km-dva dalje je s lijeve strane Furlan.
 
Bajac said:
Ja sam sebi nabavio novi  (y)

A stari ti imam, staklo je citavo i sjenilo unutra, al je iza ona plastika pukla i nosaci  od fara, pa ako imas svoj stari, pa mislis da nesto mozes iskombinirat, mozemo se dogovorit  :mrgreen:

Hvala na ponudi ali darko je tako dobro obavio posao prošle godine da od fara nije ostalo baš ništa
 
Furlan vulaknizer u Brezicama. dobar, mislim da se ne treba narucivati, placas kesom i onda imas jos 10-20 popusta i odes na granicu po papir i dobijes povrat poreza. jest da je malo vozanja gore dole od vulkanizera pa do granice, ali imas prilike uzivati u voznji po sloveniji. i ne trebas ici na autoput i ne trebas vinjetu. imas cijenik na netu.
upises "vulkanizer slovenija" i izbaci ti furlan
 
zdravko_mileni said:
Furlan vulaknizer u Brezicama. dobar, mislim da se ne treba narucivati, placas kesom i onda imas jos 10-20 popusta i odes na granicu po papir i dobijes povrat poreza. jest da je malo vozanja gore dole od vulkanizera pa do granice, ali imas prilike uzivati u voznji po sloveniji. i ne trebas ici na autoput i ne trebas vinjetu. imas cijenik na netu.
upises "vulkanizer slovenija" i izbaci ti furlan

lašić je bliži i jeftiniji
 
live-for-ride said:
ovisi gdje ulaziš :mrgreen:, a i sve udaljeni jedan od drugog dva km. Na setu kod lašića ušparaš 5 eura

da i ovisi koji set uzimaš, na nekima uštediš i 15 eura i više  :mrgreen: