Honda predstavlja Silverwing 600 GT

GoranST said:
Slažem se, osim toga čujem i da BaoTian uskoro predstavlja neki skuter koji će biti kopija T-Maxa. Slovo T to neupitno potvrđuje.
Da ne spominjemo Forzu X (slovo X neupitno upućuje na T-max), Burgman (slova A i M neupitno upućuje na T-Max), Nexus (makar su nemušto pokušali prikriti sličnosti zamjenom slova M slovom N pa je umjesto Mexus ispalo Nexus, svakom iole polupismenom čovjeku veza je jasna)...

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :rofl: :rofl: :rofl: .....čitaš mi misli  (y)

bilo bi najbolje da ovi iz honde angažiraju vas nekoliko pripametnih da in napravite proračune za svaki novi model koji misle izbacit jer, ako vi mislite da ovakve kočnice nisu dobre, mora bit da su se hondini inžinjeri negdi priračunali pa da se nebi ponovilo.... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

aprilia, daj me prosvjetli: tvoj sw sigurno loše koči jer ima samo jedan disk????? :shock: :misli: :LOL: :LOL:
 
najgora je stvar da honda na tržištu skutera u hrvatskoj ama baš nikome nije konkurencija  :misli: , a tu se bespotrebno, diletantski i patetično sere o svemu i svačemu, uzduž i poprijeko.  :mrgreen: bez veze...  :mortal:

da bi se moglo srat po kočnicama, treba prvo probat hondin skuter s "najgorim" kočionim sustavom koji je honda ikad ugradila na neki skuter, pa onda usporedit s najboljim sustavom koji je ugradila neka druga firma.  :?  u ovakvim e temama ziher najači argument izgled skutera koji se nekome ne sviđa, jer nimalo ne liči na...  :shock:  motocikl... ???  pa zato postoje motocikli. oni liče na motocikle, a bogami i među njima ima onih koji ne liče ni na šta... jbt skuter koji nema mjesta ispod sica, koji ne daje zaštitu od vjetra, kiše i ostalog,,. i jbt skuter gdje suvozačica nemre noge metnut na normalno mjesto, nego ih meće na par centimetara polunekvalitetne aluminijske šipkice. :prsti:


i jedno dva pitanja: jel to glasnogovornik proizvođača izjavio da je sve kaj honda proizvede "anti tmax", ili je to opet neka glupa poštapalica nekog glupog novinara, kritičara, ......... ? jel i dn01 proizveden kao anti tmax ???  :LOL: možda je on "odgovor" na GP ??  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

pa koja budala još može izjavljivati ili vjerovati da honda treba ikome raditi protuudar nekim proizvodom u doba kad je svima cilj dostići barem jednoznamenkasi postotak hondine tehnolške nadmoći u svim segmentima. bolesno.  :(
 
wingman said:
najgora je stvar da honda na tržištu skutera u hrvatskoj ama baš nikome nije konkurencija  :misli: , a tu se bespotrebno, diletantski i patetično sere o svemu i svačemu, uzduž i poprijeko.  :mrgreen: bez veze...  :mortal:

naše tržište skutera je čudno
prođu ima samo par modela određenih marki skutera iz meni nepoznatog razloga i to u većini gradova
meni neshvatljivo i nepodnošljivo
 
liberty said:
naše tržište skutera je čudno
prođu ima samo par modela određenih marki skutera iz meni nepoznatog razloga i to u većini gradova
meni neshvatljivo i nepodnošljivo
prijevod: beverly i meni neshvatljivo i nepodnošljivo...
 
malaguti said:
prijevod: beverly i meni neshvatljivo i nepodnošljivo...

meni je čudno kako se kod nas ne voze neki skuteri koji su u istom cijenovnom rangu
kao što su madison, Xmax (osim u ST) i sl,

ili Honde SH po gradu koje su kudikamo gradu primjerenije za grad od sveprisutnih Beverlya


pa sam sve skloniji mišljenu da se veči SW kod nas slao prodaje samo zato što:
1. generalnog uvoznika skuteri zanimaju manje od manjeg
2. je ipak prilično skuplji nego na inozemnim tržištima
3. nije rođo vidio od drugog rođe da se SW vozi a ne nešto drugo
 
liberty said:
meni je čudno kako se kod nas ne voze neki skuteri koji su u istom cijenovnom rangu
kao što su madison, Xmax (osim u ST) i sl,

ili Honde SH po gradu koje su kudikamo gradu primjerenije za grad od sveprisutnih Beverlya


pa sam sve skloniji mišljenu da se veči SW kod nas slao prodaje samo zato što:
1. generalnog uvoznika skuteri zanimaju manje od manjeg
2. je ipak prilično skuplji nego na inozemnim tržištima
3. nije rođo vidio od drugog rođe da se SW vozi a ne nešto drugo

Apsolutno se slazem s tobom.
U ovome gradu, ma Istri cijeloj, neces naici na npr skuter iz naslova ma garantiram...
A i ovo sto Lib kaze...samo Bev se vozi... :?
 
biker4life said:
Apsolutno se slazem s tobom.
U ovome gradu, ma Istri cijeloj, neces naici na npr skuter iz naslova ma garantiram...
A i ovo sto Lib kaze...samo Bev se vozi... :?

ima 1 ili 2 SW u Puli
rijetko se viđaju i služe samo kao neki statusni simol/fikus u garaži
žalosno

toliko močan skuter pa se  s njime dotični vlasnici odpeljaju na tržnicu ili po Rivi :palacdolje:

ne znam, da ih voze na dulje staze - vjerujem da bi ih već negdje sreli

di smo mi od razvijenijih tržišta....pa ljudi u ITA s maxi skuterima idu svukud i na izrazito duge staze
 
liberty said:
ima 1 ili 2 SW u Puli
rijetko se viđaju i služe samo kao neki statusni simol/fikus u garaži
žalosno

toliko močan skuter pa se  s njime dotični vlasnici odpeljaju na tržnicu ili po Rivi :palacdolje:

ne znam, da ih voze na dulje staze - vjerujem da bi ih već negdje sreli

di smo mi od razvijenijih tržišta....pa ljudi u ITA s maxi skuterima idu svukud i na izrazito duge staze

:?
Pazi, mi radimo kad uzmes auto, skuter i motor, mozda 60ak t km godisnje, a nikad ih uzivo sreo. Tuzno za takav skuter.
 
osobno niti ne očekujem da naše tržište izgleda drugačije nego što jest, prvenstveno, obzirom na socijelnu situaciju i psihologiju konzumenata skutera i maxi skutera. pogotovo što se tiče kupovine honde u tom segmentu. niti ne osuđujem nikog što se kupuju jeftiniji proizvodi, dapače. nitko normalan u hrvatskoj situaciji neće dati 100tinjak tisuća kuna za skuter. pogotovo ako je te pare radom pošteno zaradio.

- ali,  pljuvati sw ili burgmana smatram neukusnim i mentalno neodraslim. full je jadno pljuvati bolji proizvod u smislu potpuno nerealnog tumačenja određenih segmenata istog, da bi se iz govana digao drugi proizvod i u tom smislu prodalo muda pod bubrege neupućenim kupcima. nebitno je pri tome ko je uvoznik čega i kakve su cijene na našem tržištu.
 
Vidis, ti se malo nerviras, jer "vecina" ne voli Honde. Ali nemoj, nije vrijedno! (y) (y)

Jer - vecina vozi Beverly (kod "nas").
Uz tu vecinu, jos vise njih kupuje Bev i svi sretni - jer svi misle kako je to dobro ulozen novac. Ne kazem da nije, dobar je to skuter, ali ne vidim zasto ne pogledati i ostale modele... znam puno ljudi koji su preko noci kupili skuter...cast iznimkama... :mrgreen:

(y)

Btw, ja kao najveci problem Honde u juznoj Istri navodim servisnu pokrivenost, ispred cijene - servisi su nula bodova. :palacdolje:
 
ma ne nerviram se   8) , nego ni ja ne volim aston martine ni mecedese, pa ne pljujem bezrazložno po njima. ne radi se o voliti ili ne. radi se o realnom.   :wink: (y)  pogotovo bi to realno bilo poželjno od strane stručnjaka.  :wink:

ja sam na svoj skut stavio shinko gume, valjda najjeftinije na tržištu. nemrem zato sad pljuvat po boljem i skupljem bridgestoneu.  :mrgreen:
 
uglavnom dosta njih voli baljezgat bezveze, a neki su tu poslom pa...ispade što ispade :LOL:
SW koći izvrsno u to nema sumnje, a šta su mu napravili pa da to radi s jednim diskom naprid neman pojma :mrgreen: