HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
za silverwinga nema što nema i to u kratkom roku, a ove potrošne stvari (pločice, remen i slič.) ima uvik u dučanu bar je tako u st.
novi se od starog razlikuje jedino u plastikama.
 
Jeli Honda sw-t400 ista promijeniila osim dizajna,mislim na polozaj sijedenja visina volana i sl.Ili je ostala ista u odnosu na stari modelom...? (y)
 
koliko ja vidim i volan i sic i kola i vilice sve sisto kao prije. ako se što promjenilo maguće je jedino u onoj kosini za stavit noge...a to je zanemarivo.
 
aprilliaaa said:
koliko ja vidim i volan i sic i kola i vilice sve sisto kao prije. ako se što promjenilo maguće je jedino u onoj kosini za stavit noge...a to je zanemarivo.
ja osobno mislim da netko tko je zaduzen za dizajn u Hondi zajebava,pa nema posteng normalnog skutera,dizajnom su daleko iza ostalih,a vidim da je taj 'dizajn' presao i na ostale motocikle iz Honda grupe. zao mi je sto Honda kao vrhunski brand i kvaliteta nemaju malo veci izbor u npr klasi 250-400 ili neki sportskiji skuter 500+ ccm
 
Pa u USA već odavno Hondin design nazivaju Shamu (ime kita iz vodenog parka), jer imaju "skladne" linije kod svih novijih modela.

Ovo je btw jedan od najnovijih scooter uradaka :?

honda-faze.jpg

 
Svatko (normalan) bi iz milancheovog posta isčitao da se govori o Hondinom designu opčenito, a ne konkretno o cjelovitom designu SW-a 400, za kojeg smo (odavno) zaključili da je bezobrazna kopija TMax-a, bar što se prednjeg oklopa tiće, a tako je i najavljivan, a i slovo "T" se tu "slučajno" uvuklo
 
joke said:
Pa u USA već odavno Hondin design nazivaju Shamu (ime kita iz vodenog parka), jer imaju "skladne" linije kod svih novijih modela.

Ovo je btw jedan od najnovijih scooter uradaka :?

honda-faze.jpg
Honda Faze,u Japanu se več vozi a u Rutingu pojma nemaju,nikad čuli.
 
milanche said:
ja osobno mislim da netko tko je zaduzen za dizajn u Hondi zajebava,pa nema posteng normalnog skutera,dizajnom su daleko iza ostalih,a vidim da je taj 'dizajn' presao i na ostale motocikle iz Honda grupe. zao mi je sto Honda kao vrhunski brand i kvaliteta nemaju malo veci izbor u npr klasi 250-400 ili neki sportskiji skuter 500+ ccm

Honda je općenito (mislim i na aute) davno otišla u qrac što se dizajna tiče....sva sreća da je kvaliteta i dalje vrhunska jer da i tog nema...to bi bila katastrofa... :palacdolje: :palacdolje:
 
BaDly said:
Honda je općenito (mislim i na aute) davno otišla u qrac što se dizajna tiče....sva sreća da je kvaliteta i dalje vrhunska jer da i tog nema...to bi bila katastrofa... :palacdolje: :palacdolje:
Ajde ajde nemoj tako.Imaju i oni svijetlih trenutaka.CB1300 mi  (y) a ako cemo iskreno nisu bas tako losi ni novi SW-ovi.Nisu kao "neki"  :mrgreen:  ali su skroz ok.a nova honda accord je fenomenalna.
Istina da su malo zastranili sa novim modelima motora/skutera(i da je kvaliteta isla doli) ali sad kad ih je Yamaha stigla(neki kazu i prestigla) cekamo povratak imperije(Pogledajte sta znaci prelazak Rossia)
 
seki22 said:
Ajde ajde nemoj tako.Imaju i oni svijetlih trenutaka.CB1300 mi  (y) a ako cemo iskreno nisu bas tako losi ni novi SW-ovi.Nisu kao "neki"  :mrgreen:  ali su skroz ok.a nova honda accord je fenomenalna.
Istina da su malo zastranili sa novim modelima motora/skutera(i da je kvaliteta isla doli) ali sad kad ih je Yamaha stigla(neki kazu i prestigla) cekamo povratak imperije(Pogledajte sta znaci prelazak Rossia)
Ma to što si naveo sve stoji.....ali to su na žalost iznimke......

Gdje su CRX, del sol, prelude, NSX, civic (nakon 2000.), Integra, a niti accord nije što je nekad bio  :palacdolje: :palacdolje: ovdje sam samo aute naveo jer njih bolje poznam.....

Pogledaj današnje aute od honde.....sve neki monovolumeni...katastrofa.... :palacdolje: :palacdolje:
 
Meni je nova SW 400 predivna što se tiče dizajna,pratu se normalne moderne linije skutera i šta fali... Sličnost sa T-Maxom ne vidim...
 
BaDly said:
Meni je to najljepši skuter danas.....da su postojali polovni  :mrgreen: dok sam kupovao svog uopće ne bi razmišljao. Jbg...NIKAD nisam pobornik kupnje novog vozila pa mi zato nije bio u planu....  :wink:
Reko si da ti je 600ccm taman a sad bi 400ccm. :misli: Mozda sam krivo skuzio,mozda si mislio samo na novi izgled sw. (y)
 
corluka said:
Reko si da ti je 600ccm taman a sad bi 400ccm. :misli: Mozda sam krivo skuzio,mozda si mislio samo na novi izgled sw. (y)

A čuj...kad sam kupovao prvenstveno sam tražio nešto do 500 ccm....a 400 mi je bio neki optimum iako ih (400 i jače) nisam nikad isprobao....pa kad je naletio SW600 i to u ovakvom stanju...nisam puno razmišljao jer sam znao da je to 'jednom i nikad više' ponuda i prihvatio sam....sad mi nije žao...iako mislim da bi mi i 400ccm za moje potrebe bio isto tako u potpunosti zadovoljavajući !  (y)
 
BaDly said:
A čuj...kad sam kupovao prvenstveno sam tražio nešto do 500 ccm....a 400 mi je bio neki optimum iako ih (400 i jače) nisam nikad isprobao....pa kad je naletio SW600 i to u ovakvom stanju...nisam puno razmišljao jer sam znao da je to 'jednom i nikad više' ponuda i prihvatio sam....sad mi nije žao...iako mislim da bi mi i 400ccm za moje potrebe bio isto tako u potpunosti zadovoljavajući !  (y)
Dobro si napravio (y) Obzirom da je 400 tesko nac kod nas...A za ovaj novi sw t400 isto se slazem sa tobom.. (y)