HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 40 61.5%
  • Ne

    Votes: 25 38.5%

  • Total voters
    65
milanche said:
slazem se da je omjer cijene i kvalitete super zadovoljavajuci kod Bev400,iako bi spomenuo i Kymco Xciting 500R,nije skup,lijep i kvalitetan
Kazu da ima malu max brzinu... i velik je... i ruzan je...  :palacdolje: nemojmo u off
 
ne znam da li je već negdje bio ovaj test,tj.link na test.. :misli:

http://www.scooter-station.com/Comparatif-Honda-SW-T-400-vs.html

malo sam se namučio dok sam ga pročitao uz pomoć google translate-a.. :mrgreen:
u svakom slučaju,obratite pažnju na tablicu bodova ,tamo negdje na trećoj strani testa,i konačnog pobjednika.. :misli:
moglo bi biti iznenađenje za neke.. :mrgreen:
čak bi se možda mogla upotrijebiti ona "Kralj je mrtav,živio kralj!".. :LOL:

inače,sa ovako opremljenom mi se čini da bi mogao na kraj svijeta  (y)
kitKappaperHondaSWT40.jpg
 
Gledao sam vec davno ovaj test...slazem se sa tobom...samo kubikaza od 600ccm bi bila prikladna t-maxu...mislim za putovanja.. (y)
 
corluka said:
Gledao sam vec davno ovaj test...slazem se sa tobom...samo kubikaza od 600ccm bi bila prikladna t-maxu...mislim za putovanja.. (y)

mislim da je SW 600 T odličan skuter..
samo,malo me zbunjuje činjenica da je na njemačkoj stranici Honde još uvijek stari SW 600.. :misli:  jel to znači da se novi SW 600 T uopće neće uvoziti u Europu ili šta? :misli:  jer ako ih nemaju Nijemci,strah me i pitati naše uvoznike da li ga je moguće dofurati u Hr.. :mrgreen:
iako,mislim da bi se  SW 600 T cijenom opasno približio Burgmanu 650,a onda bi izgubio utrku,barem što se mene tiče.. 8)
 
marac_zg said:
mislim da je SW 600 T odličan skuter..
samo,malo me zbunjuje činjenica da je na njemačkoj stranici Honde još uvijek stari SW 600.. :misli:  jel to znači da se novi SW 600 T uopće neće uvoziti u Europu ili šta? :misli:  jer ako ih nemaju Nijemci,strah me i pitati naše uvoznike da li ga je moguće dofurati u Hr.. :mrgreen:
iako,mislim da bi se  SW 600 T cijenom opasno približio Burgmanu 650,a onda bi izgubio utrku,barem što se mene tiče.. 8)

SAd sam se malo izgubio...zašto spominjete SW600...kad se ovdje radi o T400 vs. tmax ??

Moram priznati da i mene iznenađuju rezultati a pogotovo obzirom na to da je T400 ipak u klasi majestya i burgmana 400....
 
samo broj 400 u oznaci tih skutera dodirna točka između njih, inaće SW je mjerljiv samo s dvocilindrašima.
 
BaDly said:
SAd sam se malo izgubio...zašto spominjete SW600...kad se ovdje radi o T400 vs. tmax ??

Moram priznati da i mene iznenađuju rezultati a pogotovo obzirom na to da je T400 ipak u klasi majestya i burgmana 400....

ma,tok misli.. :mrgreen:
jedino gdje SW-T400 gubi u odnosu na TMaxa jesu snaga i (među)ubrzanja,pa sam nekako došao do zaključka da bi SW-T600 bila idealna,i još uvjerljiviji pobjednik..
a onda se počelo o uvoznicima,eventualnoj cijeni i tako to.. :mrgreen:  znaš kako to ide,pogotovo kada je uvoznik Honde u pitanju.. :mrgreen:
 
marac_zg said:
ma,tok misli.. :mrgreen:
jedino gdje SW-T400 gubi u odnosu na TMaxa jesu snaga i (među)ubrzanja,pa sam nekako došao do zaključka da bi SW-T600 bila idealna,i još uvjerljiviji pobjednik..
a onda se počelo o uvoznicima,eventualnoj cijeni i tako to.. :mrgreen:  znaš kako to ide,pogotovo kada je uvoznik Honde u pitanju.. :mrgreen:
Pa to sam napiso malo prije u postu ako si gledao...samo SW 600 moze konkurirat Yamahi t-maxu...normalno da ima vise kupaca t-maxa koji su vise naklonjeni voznim osobinama t-maxa...tu je velik postotak ljudi koji traze motor u skuteru...samo je pitanje odluke na covjeku sta zeli...recimo udobnost i prostor na SW ili vozne osobine motora na t-maxu...kvaliteta je neupitna u oba modela...daljne rasprave su neosnovane bezrazlozne..samo prave na neki nacin razdor medu ljudima...i naravno svak svakoga gleda drugim ocima ako ovaj vozi ovo ili ono...covjeka se omalozava ako vozi t-max a ne recimo SW ili obrnuto... :peace: :peace: :peace: :peace:
 
Prije 4 dana na zagrebackoj aveniji u jutarnjim satima kod merkatora novi bijeli sw 400...pa ako je covijek na forumu...nek podijeli s nama dojmove... (y)
 
Eee ljudi moji nacitah se gluposti sve u nadi da cu fakat procitati nesto suvislo o tom skuteru jer fakat zelim prave informacije ne bi li vidio mozda i kupiti, ali na kraju niti pravu cijenu nisam vidio, niti gdje se stvarno moze kupiti ili probati samo neprestana prepucavanja a uvijek i na svakoj temi je taj nesretni Tmax.
Kao prvo kako uopce kupiti skuter na koji nemas gdje niti sjesti da vidis kako ti lezi. Meni je presudna visina volana, jer ne zelim lupati koljenima u volan, posto taj konfor imam sada na Beverly-u koji kosta 40000kn isto to najmanje ocekujem i na skuteru koji kosta najmanje 20000kn vise koliko se daje naslutiti iako je prava cijena i dobavljivost totalna misterija :(
Koliko vidim SW400 ima samo 3kw vise od mog Beverly-a a ima 50-tak kg vise  :misli:
Pa ne vidim kako moze biti efikasniji od Bev-a ??
Mislim da je jedini napredak SW600.
Ono sto mozda SW400 nudi je vise prostora za prtljagu.
 
Vidim da si bacio usporedbu tog tvog beverlya sa Hondom SW a u drugoj temi i sa T maxom,po pitanju usporedbe  tih nekoliko kW ili voznosti i sličnih tlapnji,molim te da ne stavljas Beva u istu rečenicu sa SW a pogotovo sa T maxom jer su razlike ocite  
 
spartacus said:
Eee ljudi moji nacitah se gluposti sve u nadi da cu fakat procitati nesto suvislo o tom skuteru jer fakat zelim prave informacije ne bi li vidio mozda i kupiti, ali na kraju niti pravu cijenu nisam vidio, niti gdje se stvarno moze kupiti ili probati samo neprestana prepucavanja a uvijek i na svakoj temi je taj nesretni Tmax.
Kao prvo kako uopce kupiti skuter na koji nemas gdje niti sjesti da vidis kako ti lezi. Meni je presudna visina volana, jer ne zelim lupati koljenima u volan, posto taj konfor imam sada na Beverly-u koji kosta 40000kn isto to najmanje ocekujem i na skuteru koji kosta najmanje 20000kn vise koliko se daje naslutiti iako je prava cijena i dobavljivost totalna misterija :(
Koliko vidim SW400 ima samo 3kw vise od mog Beverly-a a ima 50-tak kg vise  :misli:
Pa ne vidim kako moze biti efikasniji od Bev-a ??
Mislim da je jedini napredak SW600.
Ono sto mozda SW400 nudi je vise prostora za prtljagu.
pročitah tvoj dva posta (ovde i tamo :LOL:) i dosta mi je. voliš pametovat a nisi nego počeja ovde pisat...ako nemaš što pametno onda ne piši osvrte tko je što i koga
 
aprilliaaa said:
pročitah tvoj dva posta (ovde i tamo :LOL:) i dosta mi je. voliš pametovat a nisi nego počeja ovde pisat...ako nemaš što pametno onda ne piši osvrte tko je što i koga

Ne znam cime sam to povrijedio tvoj ego, ali nisam dosao previse pisati, vise bih volio nesto pametno procitati, pa sve sto sam napisao je usmjereno ka tome da mozda potaknem nekoga da napise nesto vise i detaljnije na samu temu doticnog skutera. Cudi me tvoja reakcija, jer si ti zacetnik teme o Hondi SW i sam ju vozis, pa sam ocekivao od tebe da podijelis vise od onoga sto si ponudio. Ne vidim kakve to veze ima kada sam poceo pisati ?
Nikoga ne vrijedjam za razliku od nekih ovdje, nikome se ne obracam osobno kritizirajuci ga. Obracas mi se ostrim tonom, naredjujes sto da pisem, hmm koji je tvoj problem ? Bijah prije ovdje na forumu pod drugim nickom i napustio sam ga zbog ljudi koji su tu da bi se izivljavali, napuhavali svoj ego .... umjesto da budu korisni drugima i podijele svoja iskustva, jer sam mislio da forum treba tome sluziti.
Vratio sam se jer me dobar prijatelj uvjerio da su se promijenili administratori, da je poboljsano dosta toga, ali sada nakon par dana shvacam da se nije nista promjenilo. I dalje ste ti i jokac glavni klaunovi koji izgleda nemaju pametnijeg posla nego se napuhavati po cijele dane i nadmudrivati, a ono malo pametnih i dobrih ljudi koji su tu s pravim namjerama ne mogu doci do izrazaja niti u jednom postu a da ih se ne zatrpa vasim prepucavanjima. Zao mi je ponovo otici i kapitulirati pred primitivom i gluposcu egocentrika, jer to ne zasluzuju oni dobri koji su spremni dati ne samo informacije nego i pomoci na svaki drugi nacin i unaprijediti sam forum kao i skuterase. Stoga cu nastaviti pisati i sto mi mozes  :LOL: