Istarski đirevi

ekipa,tko želi može se pridružiti,sutra(subota) u 10h se nalazimo kod Plodina u Pazinu pa idemo đir po Istri i vraćamo se na Vidikovac popodne (y)
poslije svatko svojim putem,ekipa iz Rijeke kreće oko cca 8.30 i nalazimo se u Vozilićima oko 9.15 te pičimo za Pazin :smiley:
 
Hornet4 said:
ekipa,tko želi može se pridružiti,sutra(subota) u 10h se nalazimo kod Plodina u Pazinu pa idemo đir po Istri i vraćamo se na Vidikovac popodne (y)
poslije svatko svojim putem,ekipa iz Rijeke kreće oko cca 8.30 i nalazimo se u Vozilićima oko 9.15 te pičimo za Pazin :smiley:

nfMpvDWl.jpg

http://i.imgur.com/nfMpvDW.jpg

pitdEWR.gif
 
jbno baš mi žao što se nisam skombiniral  :(
 
Ne mogu vjerovati za koliko smo se fulali na jednom dijelu ture. Nisam vidio na vrijeme post. Kad budete vidjeli turu s kojom smo mi išli bit će vam jasno.  :(

 
biker4life baš nam je žao što nismo bili s vama u điru makar da se upoznamo. Možda se sretnemo u subotu, ako bude sve o.k. dođemo u Novu Vas.
 
Vidio sam par puta tamnosivi (koliko mi se čini) Fazer 8 , al kad god sam naišao nije bio vlasnik u blizini. Sada barem znam koji je motor u pitanju.  :)
 
Sutra je jedna od opcija: Vidikovac - Labin - Trget - Barban - Žminj - Dvigrad - Limski kanal - Sv.Lovreč - Baderna - Tinjan - Pazin - Gračišće - Kršan - Vidikovac.
Polazak sa vidikovca oko 11:00
Ako ima ko zainteresiran slobodno se može pridružiti u điru  (y)
 
Današnji đir uz duplo "peglanje" Plominkom!! Totalna psihoterapija  :LOL: