Istarski đirevi

Borinjo said:
Evo još jedan od 250 km od 27.05.!!

I mi smo nedavno odvezli nešto slično. 275 km na motoru i pokoji km pješice. LINK
pitdEWR.gif


 
uff...kako mi fali motor, valjda ću izdržat do kraja sezone  :(  :misli:

ako koji put budete imali više vremena, i želju za boljom hranom, meni je uvijek bilo odlično u Završju, kad ideš tom cestom, Oprtalj-Buje, imaš skretanje ljevo, jedino što se treba vratiti istom cestom nazad, jer za doći u dolinu Mirne bi bolje pasao kakav enduro (ako nisu asfaltirali to u međuvremenu)

ah...nadam se da ću i ja postat nešto na jesen  (y)
 
ttboy said:
uff...kako mi fali motor, valjda ću izdržat do kraja sezone  :(  :misli:

ako koji put budete imali više vremena, i želju za boljom hranom, meni je uvijek bilo odlično u Završju, kad ideš tom cestom, Oprtalj-Buje, imaš skretanje ljevo, jedino što se treba vratiti istom cestom nazad, jer za doći u dolinu Mirne bi bolje pasao kakav enduro (ako nisu asfaltirali to u međuvremenu)

ah...nadam se da ću i ja postat nešto na jesen  (y)

Nisam bio. U tim krajevima sam dobro jeo u par konoba u Grožnjanu, pizzeriji Aquarius u Bujama, i recimo u pizzeriji u Babići kraj Umaga...
 
ttboy said:
uff...kako mi fali motor, valjda ću izdržat do kraja sezone  :(  :misli:

ako koji put budete imali više vremena, i želju za boljom hranom, meni je uvijek bilo odlično u Završju, kad ideš tom cestom, Oprtalj-Buje, imaš skretanje ljevo, jedino što se treba vratiti istom cestom nazad, jer za doći u dolinu Mirne bi bolje pasao kakav enduro (ako nisu asfaltirali to u međuvremenu)

ah...nadam se da ću i ja postat nešto na jesen  (y)
definitivno zaslužuje posjet odlična domaća kuhinja i prelijep pogled!
 
Prijelaz preko Skitače , sa Labinske strane ( Ravni ).
Pogled na Osošrčicu , Lošinj , Unije ...

Ajde , neka se netko malo maknuo sa tih glavnih cesta ... jer Istra je puna čuda baš tamo gdje na cesti nema one bijele crte po sredini.  (y)
 
i onda dole do Trgeta(naravno ne preko Raše), na odličnu ribu, školjke...

ima brdo tih cestica za uzivanje (ne za rejseRRe)
.Luka Plomin - Šušnjevica (poslje benziske prema vidikovcu, ljevo)
.stara cesta Pazin -Buzet (pored Draguća), pa onda ravno u Sovinjak (konoba Karoca) i dole prema mirni.
.oko jezera butoniga
.iz Pazina prema firmi Kamen Pazin (poslje mosta desno, na uzbrdici je odmorište i kanjon te pješačka staza do Zrečkog krova)
pa od tuda se može na Grdo Selo i Čerišnjevicu i isplivaš u Bermu (konoba Volta) ili prije Grdog Sela na desno prema Grimaldi
.Pazinski Novaki-Paz-Boljun, ili na Gologoricu i Gologorički dol (konoba Dol) pa na Pićan
.pa onda na drugu stranu u Momjan (konoba Rino, Kozlović itd.)

ovo je samo par, onako iz glave, ali ima toga još...moram se prisjetiti toga za jesen  :mrgreen:

PS. možda na jesen se odlučim i na kakav enduro da mogu i ja u Kvarner enduro soft ekipu  :wink:
    (čisto da se zna da pratim  (y)  (y))
 
Redom : prema Gologoričkom dolu , Završje , bilogdje  :mrgreen: , raspadalica , butoniga - brana ....

Ma ima toga masu po Istri ...
Iz Buzeta prema Zrenju , dolje na Ipši , pa gore pored Motovuna na Zamask ... na Vrh , Sovinjak , Mlun preko Mirne ... laporima oko Gračišća ( friško asfaltirano  :zid: ,potpuno bespotrebno ) ... visoravan iznad Buzeta , labinjština , bujština ...ma bilo gdje se makneš sa main road.  :D
Ćićaarija , Učka ...

A tek ENDUUROO ...!  :0648:
 
zvjerko rider said:
E pa daaa  :mrgreen:  mi smo na Skitaču išli od Koromačnog pa na drugu stranu prema Sv. Marini (koja nizbrdica)
Ja sam došao s druge strane (koja uzbrdica) :D
 
Pozdrav svima s Fratarskog!

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...