Istarski đirevi

Za nekoliko dana idem autom za Istru i uspuit idemo gore na vrh malo baciti pogled, a onda i u Dopolavoro neto gricnuti... ili barem tako želimo, jer mi te rampe i ine priče sugeriraju da to nije stalno otvoreno i da se ne može prolaziti, pa bih pitao ima li rizika da nešto gore bude zatvoreno od puteva?
Obiđite muzej.
 
Nekako mi se čini da ne mislite na isto. Čitam sporadično temu pa biste i mene zbunili da nisam lokalac.

Znači stara cesta preko Učke je otvorena za normalan promet i nikakvih prepreka nema - govorimo o cesti od Veprinca prema Čepić Polju. Ta cesta ujedno prolazi ispred restorana Doppo Lavoro.

"Slijepi" odvojak prema samom vrhu ima neku rampu i očito kameru i u to dali se smije ili ne neću ulaziti jer neznam.

Po ovoj glavnoj cesti sam prošao jučer i neki dan isto tako.
 
UUQUwUPl.jpg
kkrKJC5l.jpg


VRvYLq4.jpg


YjZgZTe.jpg


pU6Righ.jpg


XDHEem7.jpg


10MctsVl.jpg
Uv7c3Ddl.jpg


hY1rRvm.jpg


malo Istre i Pule...
 
Ne, onaj pjesacki put sta ide do kule snima. Ma neces dobiti nista... Mora i suvenirnica u kuli nesto zaraditi
Ja sam prosao motorom i autom nebrojeno puta do gore do parkinga kod antene i do sad nista nije stiglo.

Pred 2 mjeseca sam motorom i pjesackim putem prosao do kule... jos uvijek nista nije stiglo. :)

Ako nesto dodje javim :)
 
  • Like
Reactions: gagi
bio sam sada pred par dana sa autom i vidjeti cemo. kao sta je netko napisao pise da je to kamera parka prirode pa pretpostavljam da nije ona kamera za kazne :D
 
bio sam sada pred par dana sa autom i vidjeti cemo. kao sta je netko napisao pise da je to kamera parka prirode pa pretpostavljam da nije ona kamera za kazne :D
pošto sam ja tu temu oko kamere otvorio, da ju i zatvorim :LOL:
bio sam gore pred dva mjeseca i kazna mi nije dosla tako da mogu zakljuciti ... kamera je samo za KONTROLU parka prirode A NE ZA KAZNE :cool::mrgreen:
 
pošto sam ja tu temu oko kamere otvorio, da ju i zatvorim :LOL:
bio sam gore pred dva mjeseca i kazna mi nije dosla tako da mogu zakljuciti ... kamera je samo za KONTROLU parka prirode A NE ZA KAZNE :cool::mrgreen:
Zna kazna doci i nakon tri mjeseca 😆
 
  • Haha
Reactions: gagi
Dok idioti nisu napravili radare nije bilo ni rampe ni kamera, JIPM

Radari su ipak posebna i vrijedna infrastruktura koja se mora štititi, no kamere prvenstveno služe za dokumentiranje ako se nešto dogodi toj infrastrukturi da se zna... ima netko tko je dobio kaznu za to, i ako ima - od koga?
 
Zasad se nije javio niko da je dobio kaznu, na vrhu je vidikovac jos iz doba bivse juge, ne znam tocno od kad, ima i parking na strani vidikovca, a prema radarima je cini mi se zagrađeno tako da zasto se nebi islo gore. Uostalom ko ih jebe i nas skupa sa njima kad pustimo da nas jebu neskolovane budale
 
  • Like
Reactions: diesel power