IstRRa nabrzaka, i malo buzetskog "brda" :-)

Spamer said:
dobar krug ste napravili  (y) (y)

cak sam i ja danas prosao dio puta koji i vi samo suprotan smjer (vozilici - potpican - pican - pazin - zminj - pa za rovinj)  i nije mi bila jasna guzva u zminju, pa mi polje objasnili rovinjani

Mozda smo se i sreli. :) Mi smo u 13.50 krenuli iz Pule, a oko 15.15 smo vec bili na podrucju Ucke, tako da smo u vremenu između prosli doticnu dionicu.

(y)
 
biker4life said:
Mozda smo se i sreli. :) Mi smo u 13.50 krenuli iz Pule, a oko 15.15 smo vec bili na podrucju Ucke, tako da smo u vremenu između prosli doticnu dionicu.

(y)

ja sam dosta kasnije prosao, izmedju 6 i 7 otprilike
 
super dir (y) samo biker ta tvoja potrosnja nemoze nikako biti tocna,runner 50 trosi cca 4 litre :?
 
malaguti said:
super dir (y) samo biker ta tvoja potrosnja nemoze nikako biti tocna,runner 50 trosi cca 4 litre :?

Imam dva svjedoka, MV i Klauns - iz Pule sam otisao pun ko brod (12 litara), napravili smo 229 km i na zadnjim parama sam stigao na OMV Pula, polazisnu tocku. U međuvremenu smo stali jednom, u nekoj sumi cca. 30 km od civilizacije. Sve i da sam htio na skrivecki tociti, nisam imao di. Osim taj jedan put, masinu nismo ni gasili do povratka u PU. Evo neka ti oni kazu. Tempo je bio touring 80-110 km/h, osim dionice gdje se vozi utrka, tamo se vozilo 110%, i dalje opet touring (znaci odrzavanje brzine sa malo gasa, fluidna voznja) do Limskog kanala, tamo opet malo ganjaze, i onda za Pulu 70-80 km/h, u paranoji da ne ostanem bez goriva.

P.S. Evo da potvrdim svoj kredibilitet - za koju minutu stize slikan racun sa OMV Pula, nakon povrtka. U međuvremenu, matematičari navalite:

                           229 km : 10,5 litara = 100 km : X litara
                                                1050 = 229 X /229
                                                    X = 4.585153

LP.
 
živa istina, i meni je bilo čudno da je bez ijednog punjenja goriva odvozio cijeli đir..
btw, dečki voze kao divljaci, respect.. (y)
 
malaguti said:
super dir (y) samo biker ta tvoja potrosnja nemoze nikako biti tocna,runner 50 trosi cca 4 litre :?

Kad smo vec kod toga, Runner 50 je 95% vremena pod punim gasom. :wink: :mrgreen:
Pri ovakvoj voznji otvorenom cestom, iako je bilo dionica gdje smo vozili bRRže, ipak smo vecinu vremena vozili normalno (za nase pojmove :mrgreen: ).
Meni je raspon potrosnje od cca. 4,1 litru, do cca. 7,5 - sve ovisi kako se i kuda vozi. Ali vise od toga, ako je ustelan, nemoze NIKAKO.
Sveukupni prosjek je između 5,5 i 5,8 litara + ulje. 8)

liberty said:
sve slike vezane uz SP-a su za 5
leptirić je morao umrijeti i to je to
:mrgreen:

:LOL:
 
ljepe slike.... :mrgreen: (y)
bilo vam je jako lijepo vidim... :D (y)
 
Biker kako ti se cini ta tvoja Nolanica? Jel' puno buci i koja joj je cijena i model? Super djir (y)
 
biker4life said:
Ne mogu ne primjetiti kako je na ovom điru vrijeme bilo super, temperature idealne, dok evo, vec tjedan dana kasnije je prilicno hladno... :?

meni se čini da upravo zato neću na neki ozbiljniji duži đir sve do proljeća
dakle, 11, 12, 1 i 2 mj će mi biti dosadni
ko će izdržati 4 mj :?
 
ja se za 2 tjedna počinjem voziti makar bilo -30,nijednu zimu nisam pauzirao, staviš žabice ispod hlača, debelu majicu ispod jakne, zimske rukavice i potkapu i niko ti niš ne može, ko tenk se osječaš  :mrgreen:

btw a i nadam se da će po nekom zakonu vjerojatnosti pošto je zadnjih tjedan dana ful hladno u 11. mj biti fino ugodno  (y)
 
Sportfighter said:
ja se za 2 tjedna počinjem voziti makar bilo -30,nijednu zimu nisam pauzirao, staviš žabice ispod hlača, debelu majicu ispod jakne, zimske rukavice i potkapu i niko ti niš ne može, ko tenk se osječaš  :mrgreen:

btw a i nadam se da će po nekom zakonu vjerojatnosti pošto je zadnjih tjedan dana ful hladno u 11. mj biti fino ugodno  (y)

Je, sve to stoji, ali osobno imam problema sa sinusima, lijevim koljenom i desnim ramenom. :?
Tako da se moram pomiriti s cinjenicom da ako se imam u planu voziti cijele godine, ta 4 mjeseca cu biti poluinvalid.
Do sada sam se vozio svake godine, ali za ovu nisam siguran.
Vidjeti cu.
Naravno govorim za vece đireve, ove krace vozim kad god mogu.
 
biker4life said:
Je, sve to stoji, ali osobno imam problema sa sinusima, lijevim koljenom i desnim ramenom. :?
Tako da se moram pomiriti s cinjenicom da ako se imam u planu voziti cijele godine, ta 4 mjeseca cu biti poluinvalid.
Do sada sam se vozio svake godine, ali za ovu nisam siguran.
Vidjeti cu.
Naravno govorim za vece đireve, ove krace vozim kad god mogu.

ja imam problema sa sinusima isto, dođi u Zd da vidim tog sp-a  :mrgreen:
 
josko said:
ja imam problema sa sinusima isto, dođi u Zd da vidim tog sp-a  :mrgreen:
opa nisam jedini koji ima problema s sinusima
to nam je kad nosimo loše kacige al ču ja sad uzeti Shoei XR 1100 ili XSpirit 2 pa neču imat tih problema bar se nadam