Južna Italija - Sicilija 2016

Super Jura said:
Anex putovanju...
Samo tri dana nakon povratka Jura odlazi s dečkima u Dolomite i Alpe malo se provozati... jer dugo nije.... ono da zaokruži cijelu Italiju do kraja!  Tog lipnja je žuti napravio 7.000 km...

(y)
Jos jedan putopis koji cu da ukradem jer me zena vec godinama maltretira da idemo na Siciliju  :mrgreen:

I ako nije tajna, ko je nasljednik vjernog Žuče ?  :D
 
esso_sa said:
(y)
Jos jedan putopis koji cu da ukradem jer me zena vec godinama maltretira da idemo na Siciliju  :mrgreen:

I ako nije tajna, ko je nasljednik vjernog Žuče ?  :D

Krava Bjelka :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20170331_105725.jpg
    IMG_20170331_105725.jpg
    903.2 KB · Views: 301
maredo said:
Fenomenalan putopis!
Jeste sve smještaje bukirali unaprijed ili ste nešto nalazili putem?

Do Taormine smo bukirali u Zg, Siciliju ju smo bukirali dan prije svakog spavanja preko bookinga.
Trajekt preko Jadrana smo rezervirali 2 mjeseca unaprijed.

Hvala svima na lijepim riječima, veselje je pisati za ovakvu publiku (y)
 
Bravo! Svaka cast za putopis i slike...hvala!
Cekamo iduci putopis,stvarno je gust citati
Sretno (y)
 
Bravoo....Braboooo.. Zanimljivo je bilo ćitati putopis, odlićno. Sad si mi dao za raznišljati o Siciliji. Zanimljiva destinacija ali ne u to godišnje doba. I ja ce uvjek ćudim  :misli: stancima koi se ljet na +50 voze na motorima ha..ha..
A što se tiće Barija i Policije? Uffff tu imam loše iskustvo, u Bariju su maznuli torbicu koja se nalazila između nogu, kreditne kartice, putovnicu i prometnu. Dobro da ste poslje šetnje i ručka uopće našli motore. Eto sad znaš zašto toliko Policije u Bariju. Vidim da se ništa nije promjenilo.
Još jednom bravo, super.  (y)
 
rodorodo said:
Bravoo....Braboooo.. Zanimljivo je bilo ćitati putopis, odlićno. Sad si mi dao za raznišljati o Siciliji. Zanimljiva destinacija ali ne u to godišnje doba. I ja ce uvjek ćudim  :misli: stancima koi se ljet na +50 voze na motorima ha..ha..
A što se tiće Barija i Policije? Uffff tu imam loše iskustvo, u Bariju su maznuli torbicu koja se nalazila između nogu, kreditne kartice, putovnicu i prometnu. Dobro da ste poslje šetnje i ručka uopće našli motore. Eto sad znaš zašto toliko Policije u Bariju. Vidim da se ništa nije promjenilo.
Još jednom bravo, super.  (y)

To je 3. puta da smo imali sreće u Bariju :mrgreen:
I na Siciliji kampovi imaju željezna vrata koja se zatvaraju u 22h i domaći motori su vezani lancem za stup.
Valjda su čuli da pucaju kardani, a Toni ne mora ni volan zaključati... :LOL:
 
Super Jura said:
To je 3. puta da smo imali sreće u Bariju :mrgreen:
I na Siciliji kampovi imaju željezna vrata koja se zatvaraju u 22h i domaći motori su vezani lancem za stup.
Valjda su čuli da pucaju kardani, a Toni ne mora ni volan zaključati... :LOL:


:rofl: Ma odnesu oni sve u komopletu: motor,lanac i stup. Ništa tu ne pomaže.
Pametni ti talijani, skužili su da je Triumph engleski motor i da neće biti djelova za dvije godine kad englezi izađu iz Evrope.
(y)
 
Fenomenalan putopis u kome sam istinski uzivao, narocito jer je ovo destinacija (Amalfitana + Sicilija) o kojoj vec neko vreme pravim planove, a ovo je prava riznica informacija.  (y)
 
doktor dare said:
Fenomenalan putopis u kome sam istinski uzivao, narocito jer je ovo destinacija (Amalfitana + Sicilija) o kojoj vec neko vreme pravim planove, a ovo je prava riznica informacija.  (y)

Hvala Dare (y)
 
Da sam živio prije 79-te godine ova ulica bi mi bila najdraža. Druga i treća ulica. ha..ha..  :mrgreen:
 

Attachments

  • Sicilija%20-%20južna%20Italija%2020165.jpg
    Sicilija%20-%20južna%20Italija%2020165.jpg
    189.7 KB · Views: 210
Super putopis!  (y)

U planu mi je ove ili sljedeće godine u tom pravcu pa će biti malo copy/paste  :wink:
 
Ti si valjda jedini na ovom forumu koji ide do takvih detalja da je to strasno i jos nam to prenesesp na papir.
Otkud ti tolika volja da nam to sve lijepo izračunaš opišeš i uslikaš.
Toliko dobrih i korisnih informacija da je to sve tvoje do jaja......
Jos zimus sam rezervirao smjestaje uz Amalfi obalu.
Ja više nemam volje pisati.
Jura kapa do poda....
 
Ekipa već zna da piše moja supu(a)tnica Buba :wink:
Do detalja ide jer smo do njih došli na teži način, a lakše je nama prenjeti, nego drugima tražiti iz nule.

Volje za pisanje je sve manje i samo čekam kad će joj biti dosta
jer za svaki dan ovakvog putopisa potroši barem 5 sati vremena kojeg nema previše.

Uloženo je toliko truda i vremena, dok moderatorima nije u interesu ni ažurirati popis putopisa (stare adrese ne vrijede)...