Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Ako će bit samo susret uz vodu Fužine mi se čine opcija u sred hrvatske  :LOL: :LOL: :LOL:možda ne baš gledajući slavoniju i jug dalmacije,možda krka.
 
Fužine bi bile ok.Sjećam se kad se spustiš cestom dolje i kad kreneš dalje uz jezero ispod autoputa prema nekoj špilji....e tam ima neki kamp,puno mjesta za motore i nas, ujedno i restorančić s pristojnom klopom (kolko se sjećam bilo je to prije par godina).Jel zna neko malo više o tom? Meni se čini kao dobro mjesto za sljedeći susret :mrgreen:
 
nexus said:
Fužine bi bile ok.Sjećam se kad se spustiš cestom dolje i kad kreneš dalje uz jezero ispod autoputa prema nekoj špilji....e tam ima neki kamp,puno mjesta za motore i nas, ujedno i restorančić s pristojnom klopom (kolko se sjećam bilo je to prije par godina).Jel zna neko malo više o tom? Meni se čini kao dobro mjesto za sljedeći susret :mrgreen:
i ja bi tamo došao...
 
onda sljedeće godine malo niže? :D
A kad? teče vrijeme...samo da nije 5.9. i 19.9. :D
 
Ajd ovak, s obzirom da smo razbacani po svuda, molio bih da svi razmislite što se nalazi u vašoj okolici, a bilo bi zgodno za mjesto susreta.
Dakle, treba nam nešto u prirodi, s nekakvim restoranom/kafićem...
Nemojte se voditi time da je vama vaša okolica "preblizu" za vožnju, svi ćete se s vremenom navoziti...

Evo, ja ću krenuti:

Postoji malo mjesto "iza" Popovače do kojeg vode ceste kroz šume... U sred ovog imanja je umjetno jezero, a restoran je dovoljno velik da nas primi. Izbor jela, koliko se ja sjećam, nije velik ali to nije ni bitno. Parking je tamo i tu nema problema. Od silaska s autoputa na čvoru Popovača do tamo ima cca. 30min.

http://www.vila-garic.hr/
 
Kamp u Fužinama se zove Vrelo i tam je svake godine motosusret "Frogstock" (y)
 
nexus said:
Kamp u Fužinama se zove Vrelo i tam je svake godine motosusret "Frogstock" (y)

Da ali ja se ne sjećam da je tamo bilo ičega osim trave, drveća i vode...  :misli:
Nikakav restoran, kafić.... Sve to je bilo samo u centru mjesta.
 
Bekspejs said:
Da ali ja se ne sjećam da je tamo bilo ičega osim trave, drveća i vode...  :misli:
Nikakav restoran, kafić.... Sve to je bilo samo u centru mjesta.
Onda ja neznam kaj je ova kućica iza ljudi ak nije restoran :misli:.Velim ti da sam bio i jeo tam,sam kaj je prošlo dost vremena od tad.Pa sam mislio ak neko ko "zna" i da je nedavno bio tam,zna dal stvar još funkcionira :shock:
 
nexus said:
Onda ja neznam kaj je ova kućica iza ljudi ak nije restoran :misli:.Velim ti da sam bio i jeo tam,sam kaj je prošlo dost vremena od tad.Pa sam mislio ak neko ko "zna" i da je nedavno bio tam,zna dal stvar još funkcionira :shock:

Neam pojma...nije bitno. Bio sam 2008 na Frogstock-u ali se ne sjećam što se događalo u toj kućici iako sam već i zaboravio da je tamo.  (y)
Ok, za sad imamo:

1. Fužine
2. Podgarić
 
Možda najviše selo u hrvata Begovo Razdolje.Imaju nekakav pansion ,hotel i brvnaru s klopom.Bio sam na nekom seminaru u pansionu , jednostavan je s goranskim jelima.Preko puta je veliki parking u podnožju skijaške staze.
 
legajuana said:
....sretno u CG....  pozdravi mi Gashota...
Lakija također ako budeš u Cetinju

...evo me nazad iz CG...doletio avionom  :?
Ali stigli ipak u dan i pol nekaj vidjeti.
Sad s tugom (zamotane ruke i noge) na Svetom duhu čitam o planovima za slijedeći susret  :anger:
 
naked_xjr said:
...evo me nazad iz CG...doletio avionom  :?
Ali stigli ipak u dan i pol nekaj vidjeti.
Sad s tugom (zamotane ruke i noge) na Svetom duhu čitam o planovima za slijedeći susret  :anger:

Kaj je sa tobom???
 
Toma HR said:
Kaj je sa tobom???

Hmmm, Crnogorska turneja nakon dan i pol završila u stijeni. Malo sam zgruvan, nekaj šerafa sam dobil u nogu i malo "armature" u dva prsta na ruci. Da ne brinete, dobro sam i jedino kaj je loše u svemu tome je to kaj je moja sezona na dva kotača za ovu sezonu završila. Ali, još je kolovoz pa možda i nije  :D
Pratim vas ovdje i u mislima putujem s vama...
I najvažnije nisam spomenul, motor nije toliko uništen.
 
Ajde, malo si nas utješio kad kažeš da nije prestrašno.
Fućkaš motor. Bitno da si ti dobro.
Drži se.
Pozdrav od Tomice i mene.
 
naked_xjr said:
...evo me nazad iz CG...doletio avionom  :?
Ali stigli ipak u dan i pol nekaj vidjeti.
Sad s tugom (zamotane ruke i noge) na Svetom duhu čitam o planovima za slijedeći susret  :anger:
Au grdo, baš mi je žal... Baš sam se pital pa gde si tak dugo, dal ste produžili turneju za još tjedan...
Nadam se da su te crnogorci dobro pokrpali... si imal putno osiguranje? Al dobro kaj si nam živ, brzo i kvalitetno se oporavi da se još vidimo koji put na nekoj motorijadi krajem sezone...
 
naked_xjr said:
Hmmm, Crnogorska turneja nakon dan i pol završila u stijeni. Malo sam zgruvan, nekaj šerafa sam dobil u nogu i malo "armature" u dva prsta na ruci. Da ne brinete, dobro sam i jedino kaj je loše u svemu tome je to kaj je moja sezona na dva kotača za ovu sezonu završila. Ali, još je kolovoz pa možda i nije  :D
Pratim vas ovdje i u mislima putujem s vama...
I najvažnije nisam spomenul, motor nije toliko uništen.
Što brže ozdravljenje  (y)
Nek ti budeš dobro pa će biti i motora  (y)
 
naked_xjr said:
...evo me nazad iz CG...doletio avionom  :?
Ali stigli ipak u dan i pol nekaj vidjeti.
Sad s tugom (zamotane ruke i noge) na Svetom duhu čitam o planovima za slijedeći susret  :anger:

Čuo sam od Žaca  :shock:  :(

Zabrinuo si me. Ove godine se zabijaju kvalitetni vozači (Mesar, Moover, ti), pa se čovjek zamisli...

Čujem da su crnogorske bolničarke zakon  :mrgreen:

Zarasti kvalitetno i brzo  (y)

 
Status
Not open for further replies.