Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
meni je rujan malo natrpan obavezama, al oslobodit ću jedan dan za druženje i vožnju...  (y) Svejedno kamo, može i dalmacija i slavonija... a mogli bismo i do bohinja...  :mrgreen:
 
strasilo said:
ali treba naći put bez vinjeta ...  :jesus:
što se ti javljaš kad ionako nećeš doći, bez obzira gdje napravimo druženje...  :jesus:
 
strasilo said:
a i to što kažeš ...  :jesus:
koji si ti offtopicar, jos samo jednom da te vidim da mi prorjedis postove  :jesus:
 
moover said:
Svejedno kamo, može i dalmacija i slavonija... a mogli bismo i do bohinja...  :mrgreen:

Da evo ja glasam za Bohinj.  (y)
Bio neki dan ali ne s motorom. Fantastična priroda za vožnju. Bila cijeli dan tamo gomila motorista iz SLO, Austrije, Italije itd.

 
Ili na Bled. Tam ima odličan kamp, čak možeš i ogromni šator sa grijanjem praktički za bagatelu iznajmiti...
Ali mislim da Slovenija zbog samog međunarodnog odnosa nije baš poželjna destinacija za meet. Probleme stvaraju graničari i policajci. I još je preporučljivo uplatiti putno osiguranje jer tko zna kaj se može desiti...
Možda je bolje potražiti koju domaću destinaciju.
 
Jura1982 said:
Ili na Bled. Tam ima odličan kamp, čak možeš i ogromni šator sa grijanjem praktički za bagatelu iznajmiti...
Ali mislim da Slovenija zbog samog međunarodnog odnosa nije baš poželjna destinacija za meet. Probleme stvaraju graničari i policajci. I još je preporučljivo uplatiti putno osiguranje jer tko zna kaj se može desiti...
Možda je bolje potražiti koju domaću destinaciju.
slažem se...
imamo puno prekrasnih mjesta i u našoj domovini...
 
Pa lijepo je vama bilo.... (y)

Chile...kaj si ti jedini s motorom bio??? :mrgreen:
 
Jura1982 said:
Ali mislim da Slovenija zbog samog međunarodnog odnosa nije baš poželjna destinacija za meet. Probleme stvaraju graničari i policajci.

Bila motorom u Slo prije 2 mjeseca, nikakvih problema nije bilo. Niti je pitao kamo idemo niti je trazio dodatne papire.
Isla sam motorom bas zato da me ne provjeravaju predetaljno na ulazu jer kad idem vlakom svaki put neki kraval :eek:mfg:
 
Jura1982 said:
Ali mislim da Slovenija zbog samog međunarodnog odnosa nije baš poželjna destinacija za meet. Probleme stvaraju graničari i policajci.
Kakve probleme? Osobno iskustvo ili kavanski trač?  :misli: Ja dosad nikad nisam imao problema ni sa graničarima ni s policajcima...
 
Ne znam može li se ići s bilo kakvim auspusima ili gledaju na to.Inače meni se sviđa vožnja preko postojne na idriju pa onda na cerkno i iznad cerkna 10 km je ljep restoran samoposluga na vrh skijališta zavoja ko u priči.Jedino ne znam za kampiste treba pitat ,ima u cerknu hotelčić na vrhu apartmani i nešto seoskog gospodarstva.A ko voli ima blizu partizanska bolnica franja.Poslije se može vratit istim putem ili spustit s vrha prema kranju pa ko voli turu na kranjsku goru,preko soče u bohinj,tolmin i eto te opet u idriji ili obrnuti krug.Gore se voziš mislim iznad kanjona soče gdje ima super rafting.
Ne mora bit baš sve ali to je ljepa tura kroz sloveniju.
 
Idem ja sad u subotu na Mangart, pa vam javim kakva je situacija. Mada osobno nisam nikad imao problema na granici.
 
REVersyst said:
Ne znam može li se ići s bilo kakvim auspusima ili gledaju na to.Inače meni se sviđa vožnja preko postojne na idriju pa onda na cerkno i iznad cerkna 10 km je ljep restoran samoposluga na vrh skijališta zavoja ko u priči.Jedino ne znam za kampiste treba pitat ,ima u cerknu hotelčić na vrhu apartmani i nešto seoskog gospodarstva.A ko voli ima blizu partizanska bolnica franja.Poslije se može vratit istim putem ili spustit s vrha prema kranju pa ko voli turu na kranjsku goru,preko soče u bohinj,tolmin i eto te opet u idriji ili obrnuti krug.Gore se voziš mislim iznad kanjona soče gdje ima super rafting.
Ne mora bit baš sve ali to je ljepa tura kroz sloveniju.

može li se nakupiti bar 10ak kilometara ?
 
Po vašim planovima to već nebi bio meet već pravi tour. Prošli vikend u subotu ujutro sam sa prijateljima planirao krenuti sa Grobničkog mototosusreta slijedećom rutom: Grobnik-Rupa-Postojna-Ljubljana-Kranj-Bled-Kranjska Gora-Soča-Tolmin-Logatec-Cerknica-Prezid-Delnice-Mrkopalj-Jezerane-Žuta Lokva-Otočac-Gospić na motosusret. To bi po route planeru bila tura od 600km i trajala 10 sati!  :shock: Doduše mi baš ne poštujemo propise brzine pa bi to trajalo kraće ak nas slovenci nebi globili. Al odustali zbog lošeg vremena pa otišli samo u Gospić i vozikali se po Velebitu...

Kaj se tiće problema, nasreću ih nisam imao osobno, čak sam od ugradnje Kucelja bio dvaput u Sloveniji i niš nisu rekli al ak se baš namjeri te kazniti onda lako najebeš ko moj frend. Globa, isključivanje iz prometa i vućna služba za povratak na granicu. Po povratku na granicu i nakon potvrde o plaćanju globe je dobio papire... Sva sreća kaj je bio relativno blizu granice i kaj ga nisu zadržali više od jedan dan...
 
Ovi kaj krše zakone uvijek imaju problema. Tak bi trebalo biti i kod nas pa ne bi bilo isčuđavanja.
Bio x puta u Sloveniji i nikad nije bilo problema.
 
Adventurer said:
Ovi kaj krše zakone uvijek imaju problema. Tak bi trebalo biti i kod nas pa ne bi bilo isčuđavanja.
Bio x puta u Sloveniji i nikad nije bilo problema.
a ovaj zadnji put, nekak sam predosjećao da nećeš ići motorom...  :jesus: Kak je bilo gore, nisi se ništa pohvalio...  :misli:
 
ja sam za hrv ili bih (neda mi se montirat db killer) i da bude neka voda u blizini (ona morska ili jezerska, svejedno) da mogu smocit noge :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.