Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
legajuana said:
šta jedino ja iz ovih krajeva putujem gore  :misli:   kako to   :misli:

Izgleda da su mi odgodili brod do 15.08 pa mozda se i ja provozam do gore. Moram se jos usaglasiti sa zenom  :mrgreen:

Ako se ti mislis, a sto bi ja tribao reci kada potegnem iz Zadra laganih 372 km  :D

Kada smo vec kod toga ide li jos ko iz smijera Dalmacije ili sl. da se uvijek ne vozam ko vuk samotnjak  :(

Molim da me se za sada stavi u rubriku "Mozda" pa cu tocno javiti tjedan dana prije. Zao mi je, ali za sada ne mogu sa sigurnoscu reci jer ne ovisi o meni  :?
 
meni nije niti najmanji problem sam prašinjat do gore...  naprotiv,  ali ipak na kavici po putu ljepše je s nekim  :mrgreen:
 
moover said:
Što ćemo s janjetinom, jel naručujemo ili...?  :misli:

:D ja se nisam predomislil...piši +...pa makar zbrojil s onom porcijom od prije i dobil dvije  :cool:
u tom slučaju poklanjam svoj grah  :mrgreen:
 
Toma HR said:
Računaj na naše 2 porcije janjetine ( onu za 110kn po kili - bilo bi grijeh propustiti ).

i ja sam za janjca pa kud puklo (y) (y)

da ga zovem odmah :jesus: :jesus: nek prikolhje jednog da mu nebi pobjego :LOL: :LOL:
 
Jel ima kakvih ideja kad i di bi se kretalo iz Zagreba?
 
nexus said:
Jel ima kakvih ideja kad i di bi se kretalo iz Zagreba?
Zavisi kojom rutom ljudi žele ići... za sam za neku preko Pisarovine i Pokupskog do Siska...  :wink:  (y)
 
i tko bu taj spisk sad podebljal

ja sam već fest ogladnil i rasušil se ko bure

 
zemoo said:
i tko bu taj spisk sad podebljal
Zašto bi ga podebljavali? Ostat će više janjeta za nas...  :mrgreen: Ionak će doći još onih koji redovito prate temu, ali ne žele javno napisati da dolaze (jer voze talijanska vozila)...  :mrgreen: :wink:
 
moover said:
Zašto bi ga podebljavali? Ostat će više janjeta za nas...  :mrgreen: Ionak će doći još onih koji redovito prate temu, ali ne žele javno napisati da dolaze (jer voze talijanska vozila)...  :mrgreen: :wink:

mogu reć da dosta ljudi prati i raspituje se (y) (y)

bilo bi dobro kad bi bar napisali" možda bu navratil" da okvirno znamo koliko nas je

ja sam od danas na godišnjem i idem slijedeći tjedan đirku bacit do mora i bosne pa sam slobodan do 04 08
 
Postoji neki mali postotak da bi se ja mogao pojaviti, ali neću ništa znati do par dana prije.
Pa me ne morate zapisivati, a vidimo se ako se vidimo ;)

mmm, janjetina... :p
 
tuzna vijest  :no:
Lidac i ja nazalost necemo moc prisustvovat ovom skupu "traktora" zbog neodgodivih obaveza koje su nas snašle taj vikend, ekipa uzivajte, sjetite se mene kad dodje janjetina.....

p.s. Strash ostaje na tebi da barem jedan motor prisustvuje skupu  :mrgreen:
 
DacMan said:
...ekipa uzivajte, sjetite se mene kad dodje janjetina.....

p.s. Strash ostaje na tebi da barem jedan motor prisustvuje skupu  :mrgreen:

A kaj ja dolazim kredencom? :mrgreen:
A mogu i tvoju janjetinu pojest :jesus:


Za sada je 90% da bum došel.
 
Bandit said:
A kaj ja dolazim kredencom? :mrgreen:
A mogu i tvoju janjetinu pojest :jesus:


Za sada je 90% da bum došel.

malo reći da voziš kredenac...  :jesus:

nadam se da ću popraviti prosjek vozila sa mojim motorom ..  8)
 
strasilo said:
malo reći da voziš kredenac...  :jesus:

nadam se da ću popraviti prosjek vozila sa mojim motorom ..  8)

:nono:

moooj motor je najljepsi  :LOL:  :LOL:
 
Bandit said:
A kaj ja dolazim kredencom? :mrgreen:
A mogu i tvoju janjetinu pojest :jesus:


Za sada je 90% da bum došel.

ja dolazim 110%  (y) znači janjetina je moja  :jesus: :LOL: :LOL:

strasilo said:
malo reći da voziš kredenac...  :jesus:

nadam se da ću popraviti prosjek vozila sa mojim motorom ..  8)

kaj još nisi siguran jel buš došel  :misli:
 
DacMan said:
tuzna vijest  :no:
Lidac i ja nazalost necemo moc prisustvovat ovom skupu "traktora" zbog neodgodivih obaveza koje su nas snašle taj vikend, ekipa uzivajte, sjetite se mene kad dodje janjetina.....

p.s. Strash ostaje na tebi da barem jedan motor prisustvuje skupu  :mrgreen:

Aaaaaa! Šteta, ali sretno do Sinja i nemojte mi plašiti vlasnike aprilija sa vašim izgledom Nightridera!  :box:
 
Status
Not open for further replies.