Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Išli smo mi nedavno za Bihać tom cestom, od Gline prema Dvoru... ima svega, i dosadnih ravnih dijelova, ali i FEEEENOMENALNIH dionica, gdje se stvarno dalo guštati po zavojima... Priroda prekrasna, žao mi je što nismo malo zastali i uživali u pogledu...

 
Super Jura said:
Čini mi se da ne mislimo na isto.

Ako me sjećanje dobro služi nije ravna ni cesta ni priroda  :misli:

Vidim da moramo vidjeti tko je u pravu  :mrgreen:
hm...mislim da smo djelomično oboje. Od Gline do Dvora je zanimljiva, no ima ponegdje rupa i šljunka, no sve u svemu i više nego zadovoljava. Od dvora do kostajnice i dalje prema jasenovcu je onaj dosadni dio.
 
Ja sam bio prije tjedan dana. Raskopano je dosta dijelova ceste od Dvora do Kostajnice. Neutabani šljunak, prašina se diže kak luda. Pogotovo od BIH kamionđija.
 
Ako budete išli preko Dvora onda pređite u BIH do Kostajnice jer se na našoj strani renovira jedan dio ceste (negdje oko Kozibroda) i tu se budete pogušili od prašine na makadamu. Postoji mogućnost da i završe radove do 01.08. (2010.)  :mrgreen:
S druge strane, cesta po bosanskoj obali Une je ravna, brza i dosadna.
 
Pa ne smeta valjda malo makadama?
 
halo ekipa evo i mene sa godišnjeg,i do kud smo došli
 
zemoo said:
halo ekipa evo i mene sa godišnjeg,i do kud smo došli
došli smo do toga da treba početkom tjedna nazvati čovjeka i najaviti dolazak cca 25 ljudi, da zna pripremiti grah i janjetinu...  (y)

Oni koji su prijavljeni, imat će osigurane porcije. Oni koji dođu na divljaka, neprijavljeni, jest će grah i janje ako ostane...  :)
 
moover said:
došli smo do toga da treba početkom tjedna nazvati čovjeka i najaviti dolazak cca 25 ljudi, da zna pripremiti grah i janjetinu...  (y)

Oni koji su prijavljeni, imat će osigurane porcije. Oni koji dođu na divljaka, neprijavljeni, jest će grah i janje ako ostane...  :)

ok m,bio sam sa bišćanima njih dođu vjerojatno dvojica (y)

naručimo za 35 pa kud puklo,ja neidem doma do kasnih sati :jesus: :jesus:
 
BTW da li netko, osim mene, planira kampirati tamo ?  :misli:

Ah da, skoro zaboravih, ja stizem i pisite me za janjca  :mrgreen:
 
Tek sad vidio temu :shock:

Jel smije i Ktm(kako tromo magare :mrgreen:) doći? ak smije i ja bi :wink:
 
Chile said:
Tek sad vidio temu :shock:

Jel smije i Ktm(kako tromo magare :mrgreen:) doći? ak smije i ja bi :wink:

komšija pa kako nebi mogli (y) (y)


e a da ponesemo kakve medice :misli: :misli:
 
zemoo said:
komšija pa kako nebi mogli (y) (y)


e a da ponesemo kakve medice :misli: :misli:

a bez toga ni ne idem :mrgreen:

Ja sam jucer bio u tim krajevima, sređivao kuću, samo sa druge strane Save :wink:
 
moover said:
Dakle, ovako... Bio sam danas izvidjeti situaciju u Čigoču (odnosno, Čigoću kako piše na ulazu i izlazu iz sela  :misli: )

Selo se nalazi 32km kad idete od Siska prema Popovači odmah iza Novog sela Palanječkog skrećete desno (pratite putokaze za PP Lonjsko polje). Nakon par km odlične ravnice, široke ceste i super asfalta, dolazite na ooogromno križanje na kojem skrećete lijevo (opet pratite putokaz Lonjsko polje). Cesta je tu malo grbava i krpana pa je najbolje vozit po sredini (hint za ove na suzukijima  :jesus:).

Ulazite u selo Preloščica i kroz njega oprezno, ima prirodnog gnojiva po cesti, životinja, traktora... kad to prođete, dolazi super ravnica idealna za 402 street race i testiranje mogućnosti vaših pila. Ja sam tu potegao čak do 156km/h!  :wink:

Ulazite u selo Gušće, i odatle do Čigoča - OPREZ!!! Krave, psi, ljudi, djeca, traktori... svega ima po cesti, koja nije preloša (da se proći čak i sa GSXR-om), ali nije ni autoput. Tu molim da se ne zezate i divljate jer ak se zapičite u traktor, najbliža hitna vam je u Sisku, 30km dalje...

Samo selo me nije pretjerano impresioniralo. Kao i svako drugo. S jedne strane ceste je rijeka, s druge stare tradicionalne kuće... na kućama gnijezda, recimo da sam u svakom drugom gnijezdu vidio obitelj roda... Postoji kuća sa Etno zbirkom i suvenirnicom, postoji neki turistički ured gdje se kupuju karte za Lonjsko polje i dobivaju info o selu i parku prirode i postoji kuća i ugostiteljski objekt "Tradicije Čigoć". Tu se nalazimo...

Pa nemisliš ih valjda poslat preko Svinjičke.??? To skretanje koje ti opisuješ je u Novom selu P. prije Huse
 
devilldey said:
Pa nemisliš ih valjda poslat preko Svinjičke.??? To skretanje koje ti opisuješ je u Novom selu P. prije Huse
čitaj od siska prema popovači a ne obrnuto,čitaj sa razumjevanjem nije niš pogriješio

kad ideš od siska kod takozvanog HUSE (neki birc  pred ulazom u šumu brezovica)skreneš desno prema punilištu INA,i nakon 3 km skreneš lijevo prema preloščici (y) (y)
 
zemoo said:
čitaj od siska prema popovači a ne obrnuto,čitaj sa razumjevanjem nije niš pogriješio

kad ideš od siska kod takozvanog HUSE (neki birc  pred ulazom u šumu brezovica)skreneš desno prema punilištu INA,i nakon 3 km skreneš lijevo prema preloščici (y) (y)

Čitam ja s razumijevanjem. Ali to skretanje je U Novom selu, a ne IZA kako je on napisao.


(I da, predobro poznajem taj kraj)
 
devilldey said:
Čitam ja s razumijevanjem. Ali to skretanje je U Novom selu, a ne IZA kako je on napisao.


(I da, predobro poznajem taj kraj)
ne ofaj mo bez veze  :wink:

dođi na pivo i grah pa da raspravimo (y) :mrgreen:

 
Imam neku svadbu na taj datum tako da ne vjerujem da ću doći. Ipak dobru zabavu želim.
 
Status
Not open for further replies.