Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Dragi prijatelji nadam se da će mi motor biti gotov do subote i da mi noga se oporavi da mogu doći na skup. Imao sam manji pad (prokleti šuder) pa su nužni neki popravci. Odmah ću to iskoristiti za servis na 24000km. Tak da moj dolazak uzmete sa rezervom...
 
Zemoo, šta ti imaš u planu?

Oš ti imati šator u Čigoču?

Jel imaš ti šator?  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen:  :LOL:
 
Ja cu vjerovatno dići šator, jer ujutro moram do Bobovca a to mi je samo preko Save pa da se ne vračam u Sk..... pa što nas više to bolje.
A tko hoće može i samnom u nedelju do Bobovca na radnu akciju :mrgreen:

Jel se zna tko od ekipe kampira?
 
Chile said:
Ja cu vjerovatno dići šator, jer ujutro moram do Bobovca a to mi je samo preko Save pa da se ne vračam u Sk..... pa što nas više to bolje.
A tko hoće može i samnom u nedelju do Bobovca na radnu akciju :mrgreen:

Jel se zna tko od ekipe kampira?

lega je rekao da će prenoćit,ja planiram bit do kasno na veče

može i kod mene netko prespavat ak je iz daljeg
 
I gazdarica i ja budemo naišli da vidimo jel ostala koja roda u Čigoču  :mrgreen:  (y)

i ako ostane porcija graha - naravno  :mrgreen:
 
legajuana said:
Meni je jako jako žao što moram reći kako neću prisustvovati ovom događaju  :(

lega ne zajebavaj dolazi,spavaćeš kod mene i u nedelju na večer moš doma ak te ne udomimo kod neke mlade siščanke :LOL: :LOL:
bil sam sa gazdom,jenjac je siguran ,grah također a i točeno pivo za nas po promotivnim cijenama (y) (y) (y)

slobodno dođu i ostali pratitelji teme bez obzira na marku motoja :D
 
moover said:
Ja ću doći sa naked verzijom Versysa...   :mrgreen:

Pa nije valjda to kaj sam pomislil  :misli: :shock:
Ja sam još na turneji po Jadranu  :mrgreen: ali se vraćam do petka..."ubil" sam gume skroz i moram ih zamijeniti prije subote.
Kod DacMana smo još u taj davni petak ipak pili pivu...valjda je popil svo vino  :wink: Šteta kaj nebudu išli s nama  :( Ponosno bum pojel jedan komad janka u njihovu čast  :mrgreen:  :mrgreen:
 
naked_xjr said:
Pa nije valjda to kaj sam pomislil  :misli: :shock:
Neki dijelovi su otpali uslijed oooogromne brzine...  :mrgreen: Jebga, drugačije nemoš pratit Super Juru, moraš po gasu, a onda dijelovi počnu otpadat...  :mrgreen:
 
E, Moover jesu zakuhao. Sad više nitko niš ne kuži  :mrgreen:


Prošao sam danas makadam između Pokupskog i Žažine (prema Sisku). Ima ga 6 km, večinom je OK, na mjestima ima rupa, na mjestima ima više šodra, ali je u kolotrazima OK.

Jel pao dogovor za put od ZG do Čigoča?
 
Super Jura said:
E, Moover jesu zakuhao. Sad više nitko niš ne kuži  :mrgreen:

Jel pao dogovor za put od ZG do Čigoča?
Skužit će u subotu...  :mrgreen:

Još nije pao dogovor... zadnji moj prijedlog je bio autocesta ZG - Popovača...  :mrgreen:
 
Super Jura said:
...autocesta...  :bored:  :zid:
:mrgreen:
Pa vidiš da ljudima sve smeta, i ravnica i zavoji i šljunak i makadam i uzbrdica i nizbrdica...  :mrgreen:
 
moover said:
Pa vidiš da ljudima sve smeta, i ravnica i zavoji i šljunak i makadam i uzbrdica i nizbrdica...  :mrgreen:

ako ces slusati svacije zelje, najbolje da se tam nadete a svatko vozi kuda mu se svida  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.