Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Ja mislim da bi bilo najbolje da autobusom prihajate :mrgreen:
 
Hehe, ovo s autobusom nije loša ideja...  :mrgreen: Ma ja se malo zezam, naravno da ne planiramo autocestom...

Što velite na rutu Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč?

Ima kakva skela za preći rijeku od Sunje prema Čigoču? Nisam nikad motorom bio na skeli, pa da probam...  :)
 
moover said:
Hehe, ovo s autobusom nije loša ideja...  :mrgreen: Ma ja se malo zezam, naravno da ne planiramo autocestom...

Što velite na rutu Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč?

Ima kakva skela za preći rijeku od Sunje prema Čigoču? Nisam nikad motorom bio na skeli, pa da probam...  :)

Koliko se ja sjećam, ima.  (y)
 
Jura1982 said:
Dragi prijatelji nadam se da će mi motor biti gotov do subote i da mi noga se oporavi da mogu doći na skup. Imao sam manji pad (prokleti šuder) pa su nužni neki popravci. Odmah ću to iskoristiti za servis na 24000km. Tak da moj dolazak uzmete sa rezervom...
Sad mogu definitivno na veliku žalost potvrditi da neću prisustovati ovom susretu.  :(
Motor neće biti gotov na vrijeme, a i noga mi još sva natečena tak da se vidimo drugom prilikom. Želim vam dobar provod i još bolju i sigurnu vožnju... (y)
Pozdrav
 
Jura1982 said:
Sad mogu definitivno na veliku žalost potvrditi da neću prisustovati ovom susretu.  :(
Motor neće biti gotov na vrijeme, a i noga mi još sva natečena tak da se vidimo drugom prilikom. Želim vam dobar provod i još bolju i sigurnu vožnju... (y)
Pozdrav

brz oporavak ti zelim  :wink:
 
Danas isao djir do Splita, kad ono, vida sestica viri iz kotaca.
Na zalost, posto ne zivim u metropoli sve to ide malo teze, viditi cu sutra da li vulkanizer moze stogod zakrpati, a ako ne onda na zalost necu moci doci jer u gradu Zadru nitko ne drzi moto gume na lageru  (y)
 
garfield1974 said:
Danas isao djir do Splita, kad ono, vida sestica viri iz kotaca.
Na zalost, posto ne zivim u metropoli sve to ide malo teze, viditi cu sutra da li vulkanizer moze stogod zakrpati, a ako ne onda na zalost necu moci doci jer u gradu Zadru nitko ne drzi moto gume na lageru  (y)

Nazovi bimbu(motogume.hr) s foruma i naruči željeni model gume, stigne na kućnu adresu za dan (y)
 
garfield1974 said:
Danas isao djir do Splita, kad ono, vida sestica viri iz kotaca.
Na zalost, posto ne zivim u metropoli sve to ide malo teze, viditi cu sutra da li vulkanizer moze stogod zakrpati, a ako ne onda na zalost necu moci doci jer u gradu Zadru nitko ne drzi moto gume na lageru  (y)
Potraži set za krpanje s čepom i gotov si u tren oka , ja se već godinu vozim s tim u prednjoj gumi.Ispočetka sam strahovao da kad se guma jako zagrije može bit problema ali nakon čestih kontrola nisam niš primjetio.
 
moover said:
Hehe, ovo s autobusom nije loša ideja...  :mrgreen: Ma ja se malo zezam, naravno da ne planiramo autocestom...

Što velite na rutu Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč?

Ima kakva skela za preći rijeku od Sunje prema Čigoču? Nisam nikad motorom bio na skeli, pa da probam...  :)

Nitko se ne izjašnjava - znači dogovoreno  :mornar:
 
moover said:
Hehe, ovo s autobusom nije loša ideja...  :mrgreen: Ma ja se malo zezam, naravno da ne planiramo autocestom...

Što velite na rutu Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč?

Ima kakva skela za preći rijeku od Sunje prema Čigoču? Nisam nikad motorom bio na skeli, pa da probam...  :)

Ma ruta je  (y) Ako ima i makadama nema veze...sutra "padaju" nove gume pa ću izdržati  :D
Jedino moram listati unazad postove da vidim di se skupljamo  :misli:  :?

garfield1974 said:
Danas isao djir do Splita, kad ono, vida sestica viri iz kotaca.
Na zalost, posto ne zivim u metropoli sve to ide malo teze, viditi cu sutra da li vulkanizer moze stogod zakrpati, a ako ne onda na zalost necu moci doci jer u gradu Zadru nitko ne drzi moto gume na lageru  (y)


Garfielde ne očajavaj...šestica se riješi čepom uz pomoć ljepila (ljepilo samo zato jer je meso tanje nego na auto gumi pa za svaki slučaj) , a ako hoćeš biti 120% siguran nek vulkić stavi fleku na starinski način i poslije balansiranja zaboraviš da je ikakva šestica zalutala u gumu  :wink:
 
REVersyst said:
Može li se negdje kupit ta set s čepovima?
Svaki vulkanizer bi ga trebo imat,daj njima nek ti to naprave,gotovo za 5 min i uzmu ti 50 kn za pivu.Meni je na starom motoru guma normalno držala nakon takve intervencije. (y)
 
moover said:
Hehe, ovo s autobusom nije loša ideja...  :mrgreen: Ma ja se malo zezam, naravno da ne planiramo autocestom...

Što velite na rutu Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč?

Ima kakva skela za preći rijeku od Sunje prema Čigoču? Nisam nikad motorom bio na skeli, pa da probam...  :)

Skela ima u Gušću, Kratečkom i Bobovcu....samo za Bobovac nisam 100% siguran da stalno vozi, moja preporuka je Kratečko, u Sunji krenete u smjeru za Bobovac i kad dodjete do zida za obranu od poplave( cca 10-12km 0d Sunje) skrenete  lijevo i nakon 500m je skela, mislim oko 5kn po motoru da se plača.

Ako hoćete nadjemo se u Sunji pa vozite zamnom :wink:
 
Chile said:
Skela ima u Gušću, Kratečkom i Bobovcu....samo za Bobovac nisam 100% siguran da stalno vozi, moja preporuka je Kratečko, u Sunji krenete u smjeru za Bobovac i kad dodjete do zida za obranu od poplave( cca 10-12km 0d Sunje) skrenete  lijevo i nakon 500m je skela, mislim oko 5kn po motoru da se plača.

Ako hoćete nadjemo se u Sunji pa vozite zamnom :wink:
ako nisi siguran za skelu u Bobovcu, što ne bismo išli na Gušće?

 
moover said:
ako nisi siguran za skelu u Bobovcu, što ne bismo išli na Gušće?

za Kratečko sam siguran da radi a i odmah si kod Čigoća, cesta je oko i ne voziš se toliko po selima, rodom sam iz tog kraja pa znam jer sam djetinjstvo tamo proveo. Ali9 ako bas hocete Gušće nije problem.
Za Bobovac i ako ne vozi, ja mogu srediti da nas netko prebaci na drugu obalu....pa Vam puštam na volju, ako ste za Bobovac reci i ja odmah organiziram skelu za sutra. kad planirate biti u sunji?
 
Bekspejs said:
Jesmo negdje definirali vrijeme susreta? Kad je planirani ETA?  :mrgreen:
Grupa iz ZG bi trebala biti tamo (u Čigoču) oko 12, ako ne potopimo skelu...  :wink:

Što se tiče skele, ajmo mi na neku provjerenu, koja sigurno radi... 
 
ORGANIZIRANI POLAZAK IZ ZAGREBA:
Okupljanje u subotu od 9h na INA bp iza rotora prema Lučkom. Pozdravljanje, upoznavanje i slično... Polazak u 9:30.
Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč
 
moover said:
ORGANIZIRANI POLAZAK IZ ZAGREBA:
Okupljanje u subotu od 9h na INA bp iza rotora prema Lučkom. Pozdravljanje, upoznavanje i slično... Polazak u 9:30.
Zagreb - Pisarovina - Pokupsko - Glina - Kostajnica - Sunja - Čigoč

Za sva pitanja, nejasnoće, pozive na rundu i u slučaju da se izgubite, moj broj moba je 091 1383 038.

Da vas dočekam u Sunji ili ne?
Sad sam provjerio, Bobovac radi ali izlaz je malo lošiji ali zato na Kratečkom je ok, za Gušće ne znam......
 
Status
Not open for further replies.