Kawasaki er6 i Versys - susret Čigoč 1.8. (subota!)

Status
Not open for further replies.
Chile said:
Da vas dočekam u Sunji ili ne?
Sad sam provjerio, Bobovac radi ali izlaz je malo lošiji ali zato na Kratečkom je ok, za Gušće ne znam......
Može... možeš nas dočekati i u Kostajnici ak ti se vozika s nama...  (y) Vidi za skelu, pouzdat ćemo se onda u tebe da ćeš nas sigurno prebacit preko Save...  :wink:
 
moover said:
Može... možeš nas dočekati i u Kostajnici ak ti se vozika s nama...  (y) Vidi za skelu, pouzdat ćemo se onda u tebe da ćeš nas sigurno prebacit preko Save...  :wink:

Budem vidio za Kostajnicu...imam nekog posla ujutro ali Sunja sigurno :wink: nazovem te radi dogovora......
 
moover said:
Glina - Dvor - Kostajnica...  (y)
Glina - Dvor - Kostajnica - Picajzla......  :jesus:
ma to sam samo isel probat, jer se nikad nisam koristil jos tim cudom za puteve crtat, al ajde da nahranim vuka da ne pojede kozu/ofcu/wasewer  :mrgreen:

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Karlova%C4%8Dka+cesta&daddr=pisarovina,+croatia+to:pokupsko,+croatia+to:glina,+croatia+to:dvor,+croatia+to:Ruta+30+to:Ruta+3247&hl=hr&geocode=FThRugIdQujyAA%3B%3B%3B%3B%3BFdJusgIdmAv8AA%3BFfxPtAId2GD-AA&mra=ls&sll=45.342494,16.539917&sspn=1.509639,3.556824&ie=UTF8&z=10

 
Vidim ja da te srce vuče k nama sutra...  :mrgreen: Završi noćas s poslom i sutra slobodan dan...  (y)
 
Malo je u zadnji cas al mislim da sutra na kraju necu stic doci.. Uzivajte ljudi i keljite slike kad se vratite  (y)
 
live-for-ride said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,143318.msg2352609.html#msg2352609
Jolly, vidiš kako su oni dobri :jesus: za razlikuod vas  :LOL:
ja sam bivši xtejaš, i da ponosim se s tim :jesus: :jesus:
 
Uglavnom, bilo je odlično!
Bilo nas je puno manje nego u Rastokama ali to je možda i bolje jer smo se svi stisli pod jednu tendu, na dva stola. Otprilike 20ak ljudi.
Domaćinima svaka čast jer su nas ugostili kao da smo zvijezde. Od pića za dobrodošlicu, do besplatnog graha i povoljne cuge i janjetine za sve.
Hvala svima koji su došli i hvala svima koji su pomogli u organizaciji.

Posebna pohvala Garfield-u koji je potegnuo iz najdalje točke - iz Zadra!  (y)
To je to, možemo krenut na organizaciju 3. susreta.  :mrgreen: Prijedlozi?
 
pozdrav evo i mi smo doma  :shock: :drunk: :drunk:

ja mateja i garfild (y)
 
  Pozdrav svima, i šta reći osim bilo je super i svaka čas domačinima  (y)

  Sigurno čemo još koji put obići Čigoč  (y)
 
Status
Not open for further replies.