Kawasaki GTR 1400

Bubbica said:
Eto, toliko o tome, đabe je dalje trositi i vrijeme i novac
Ajmo rađe u miru dalje gustat  (y)

:LOL:  bitno da se oko zaključka slažemo!  (y)

žao mi što se nismo ljetos upoznali kod jote :?
al bit će prilike  (y)  :piva:
 
Silvio said:
:LOL:  bitno da se oko zaključka slažemo!  (y)

žao mi što se nismo ljetos upoznali kod jote :?
al bit će prilike  (y)  :piva:

Ljeto je pred nama, prema tome i druzenja i voznje, bude prilike  (y)
A mogo bi ja do Broda kada sam u Zagrebu, nisam odavno bio u tim krajevima...
 
Bubbica said:
Ljeto je pred nama, prema tome i druzenja i voznje, bude prilike  (y)
A mogo bi ja do Broda kada sam u Zagrebu, nisam odavno bio u tim krajevima...

što bi se reklo, kapija ti uvijek širom otvorena  (y)


 
gastajbarter said:
a zasto j e preskupo :misli:..zato sto mulac sa 20g kupi 600R na kredit polozi vozacki i odma dobije 50% popusta, osigura ga kasko uzme od nekog plastike p a mulja na osiguranju...sta se sve sa kolima radi to je druga prica. I ovi u osiguranju to znaju al neko i tu uzima pinku sebi u padze...preko bare osiguranje ima svog detektiva i jaooo tebi ako te uhvate da nesto muljas..em ces platit kaznu em ces malo odlezat..kod nas udri po raji..stoka more svasta istrpit
E tu je bit, treba ostavi otvorenu procjenu osiguravajuce kuce kome ce sta dati i to je to
Od 300% pa spustiti na 30% i svi ce biti zadovojni
A ne da država udari monopol i određuje sta kome, to nije u redu.
Vezu ruke nekima koji bi mozda i izasli u susret motoristima ili opcenito bilo kom osiguraniku..
O kasku za motor netreba ni govoriti, meni su rekli 24000 kuna za kasko.. ludost  :jesus:
 
Koja dosadna tema, ja mislio da tu pričate nešto o motorima a ne plačete ko babe oko nekakvih davanja.
KUPITE SI MANJI SKUTER PA ĆE VAM I KASKO I REGISTRACIJA BITI PUNO MANJI. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Ringo said:
Koja dosadna tema, ja mislio da tu pričate nešto o motorima a ne plačete ko babe oko nekakvih davanja.
KUPITE SI MANJI SKUTER PA ĆE VAM I KASKO I REGISTRACIJA BITI PUNO MANJI. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

KOZAMA zabranjen ulaz!!!!!!!!!!!!!!! :jesus:
 
Ja mislim da je ova spodoba koja sebe vabi Bubica zabrijao i da je defetist i anarhist i anti element i ... ma komunjara jedna  :jesus:  :jesus:  :jesus:  :jesus: :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Futurama said:
Ja mislim da je ova spodoba koja sebe vabi Bubica zabrijao i da je defetist i anarhist i anti element i ... ma komunjara jedna  :jesus:  :jesus:  :jesus:  :jesus: :LOL:  :LOL:   :LOL:

Ali je bija u partiji? :misli: :mrgreen: :LOL:
 
Da se pohvalim. Razmišljao sam jako o GTR-u , ali onda sam stavio viši volan touring šajbu i prije neki dan napravio đir i ostao bez riječi savršen položaj ,a 200 PS je ipak 200 PS tako da bu GTR ipak pričekao.
 
Zog said:
Ali je bija u partiji? :misli: :mrgreen: :LOL:

Ma kobi njega tamo primio, njega i sa Ugljana otpustili da im ne diže revoluciju tamo  :mrgreen:  :mrgreen:  :LOL:  :LOL:

BIKERZZR1400 said:
Da se pohvalim. Razmišljao sam jako o GTR-u , ali onda sam stavio viši volan touring šajbu i prije neki dan napravio đir i ostao bez riječi savršen položaj ,a 200 PS je ipak 200 PS tako da bu GTR ipak pričekao.

Šteta a sve čekam na tržištu dobrog ZZR-a  :(  (y)
 
Bez brige moj bu i sa 100.000 ko iz dućana znaš kako ja to pazim i mazim prvih 15-ak kilometara motor se ne vozi preko 4000 obrtaja dok se ulje ne zgrije,a niti onda nema nadrkavanja sve brzine se mijenjaju između 3 i 4 tisuće ima snagu pa ga nema potrebe vrtiti,a ja sam skoro stalno na putu motor nema sve zajedno 100 km gradske vožnje. :mrgreen: :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
Bez brige moj bu i sa 100.000 ko iz dućana znaš kako ja to pazim i mazim prvih 15-ak kilometara motor se ne vozi preko 4000 obrtaja dok se ulje ne zgrije,a niti onda nema nadrkavanja sve brzine se mijenjaju između 3 i 4 tisuće ima snagu pa ga nema potrebe vrtiti,a ja sam skoro stalno na putu motor nema sve zajedno 100 km gradske vožnje. :mrgreen: :mrgreen:
Ali draž počinje tek preko 5000 okretaja... :mrgreen:
 
BIKERZZR1400 said:
Bez brige moj bu i sa 100.000 ko iz dućana znaš kako ja to pazim i mazim prvih 15-ak kilometara motor se ne vozi preko 4000 obrtaja dok se ulje ne zgrije,a niti onda nema nadrkavanja sve brzine se mijenjaju između 3 i 4 tisuće ima snagu pa ga nema potrebe vrtiti,a ja sam skoro stalno na putu motor nema sve zajedno 100 km gradske vožnje. :mrgreen: :mrgreen:

Sada bude ispalo da ga drzis na stenderima prvih 15 kilometara da se zagrije  :jesus:
 
jaki said:
Ali draž počinje tek preko 5000 okretaja... :mrgreen:

a na 8000 je najviše nadražen  :mrgreen: