Kawasaki GTR 1400

Barem sam do sada bio siguran,a biti ću i nadalje da znam da su ljudi koji su od mene kupili motor i danas sa mnom  prijatelji i da nikada nikome nisam prodao muda pod bubrege. Svi motori s oštembiljanim servisnim knjižicama i svim računima od prvog dana. Tako da onaj koji kupuje moj motor ,ako meni ne vjeruje može uvijek nazvati servisera i pitati ga za motor . Obraz nema cijenu. (y) (y) (y) :mrgreen: :mrgreen: :bananalove:
 
BIKERZZR1400 said:
Barem sam do sada bio siguran,a biti ću i nadalje da znam da su ljudi koji su od mene kupili motor i danas sa mnom  prijatelji i da nikada nikome nisam prodao muda pod bubrege. Svi motori s oštembiljanim servisnim knjižicama i svim računima od prvog dana. Tako da onaj koji kupuje moj motor ,ako meni ne vjeruje može uvijek nazvati servisera i pitati ga za motor . Obraz nema cijenu. (y) (y) (y) :mrgreen: :mrgreen: :bananalove:

E da je vise takvih, bilo bi lakse kupovati polovne motore  (y)
 
Slažem se. Upravo radi toga ne znam  da li je situacija još uvijek takva,ali prije kupiti kod nas polovni motor stvarno lutrija. Zato sam ja uvijek kupovao polovne motore u Njemačkoj dok nisu postrožili naše pametne zakone. 2007 kada sam kupovao ZZR 1200 iz 2002 godine i kada sam sve izračunao izišao bi me sa svim davanjima 2000 eura manje od novog  ZZR-a 1400 tako da od tada ,a u nekim slučajevima i prije odlučio sam se za novi motor. Posebno kada sam vidio na jednoj motorijadi da majstor s potpuno novim Z 1000 na kojem nije napravljen niti prvi servis, puca iz auspuha takvom silinom da se se grane užarile. Makar taj postupak ne opravdavam niti kada je motor potpuno razrađen.I onda nađeš motor s 5000 km. na kojem piše prvi vlasnik kao novi pažen i mažen možeš misliti. :palacdolje: :palacdolje: :x :(
 
BIKERZZR1400 said:
Slažem se. Upravo radi toga ne znam  da li je situacija još uvijek takva,ali prije kupiti kod nas polovni motor stvarno lutrija. Zato sam ja uvijek kupovao polovne motore u Njemačkoj dok nisu postrožili naše pametne zakone. 2007 kada sam kupovao ZZR 1200 iz 2002 godine i kada sam sve izračunao izišao bi me sa svim davanjima 2000 eura manje od novog  ZZR-a 1400 tako da od tada ,a u nekim slučajevima i prije odlučio sam se za novi motor. Posebno kada sam vidio na jednoj motorijadi da majstor s potpuno novim Z 1000 na kojem nije napravljen niti prvi servis, puca iz auspuha takvom silinom da se se grane užarile. Makar taj postupak ne opravdavam niti kada je motor potpuno razrađen.I onda nađeš motor s 5000 km. na kojem piše prvi vlasnik kao novi pažen i mažen možeš misliti. :palacdolje: :palacdolje: :x :(
A takvih je nazalost sve vise i vise...
Vecina ima servisne knjizice, ali nemaju racune sto meni nista ne znaci!!!
 
gorank said:
A takvih je nazalost sve vise i vise...
Vecina ima servisne knjizice, ali nemaju racune sto meni nista ne znaci!!!

Jezim se od pucanja, mogu samo zamisliti sta se desava u masini dok neko sumanuto drzi gas i ne pusta..
Nikada nisam i nikada necu dati niti pola a kamoli puni gas na mjestu
Muka mi i pri samoj pomisli
Znam da motor to moze, no kome to dokazujemo?
No nekima ni to nije dovoljno...
Hebi ga, sto ljudi sto cudi..
 
Evo ga, konacno
Gume namontirane
Prvi dojmovi super, no nisam smio stiskati...
Lagane u zavoju, vrlo upravljive..
Uskoro i nesto vise, dok ih kusam  (y)

novegumepr3020220110.gif


Michelin Pilot Road 3
 
Još je trbalo pojist čevape u Pauline i onda bi to bija kompletni doživljaj. :mrgreen: :LOL:
 
hebate Bubica kaj su ju zrezali  :misli:
no bumo vidli kak se bude ponašala, imam nove PR2 na svom sintesajzeru i fakat lebdi prvi kotač na većoj brzini no nadajmo se da su je poboljšali, pratim tvoja zapažanja  (y)
 
... ovo je FAP, nema tu pajdo kaj lebdit,a još kad Bubica sjedne na njega  :LOL: :LOL: (mogli bi te zvat i mrvica, onako od milja)
 
mali_bandit said:
hebate Bubica kaj su ju zrezali  :misli:
no bumo vidli kak se bude ponašala, imam nove PR2 na svom sintesajzeru i fakat lebdi prvi kotač na većoj brzini no nadajmo se da su je poboljšali, pratim tvoja zapažanja  (y)

Je, meni se to desavalo oko 220 km(Tooney/h
Sada koliko citam testove i kako kazu taj problem se vise ne desava
Guma ima drugacije sare i vise je "špičasta"
Budem ju stisnuo pa cu odmah vidjeti koliko je bolja ili nije
Sto se tice upravljivosti je odlicna...